1. Opisujemy jedyną taką na wyspach dwudniową wycieczkę samochodami terenowymi po Gozo Two Days Gozo Jeep Safari.
2. W pierwszym dniu (środa) odwiedzamy najpopularniejsze atrakcje Gozo, natomiast w drugim (czwartek) zapierające dech w piersiach miejsca zlokalizowane poza utartym turystycznym szlakiem. Dla zainteresowanych możliwy jest także nocleg na Gozo.
3. Czytelnicy portalu maltaigozo.pl mogą skorzystać z rabatu -20% na tę wycieczkę. Wystarczy odebrać od nas voucher rabatowy.

DWUDNIOWE GOZO JEEP SAFARI SZLAKIEM NAJPOPULARNIEJSZYCH ATRAKCJI ORAZ TRUDNO DOSTĘPNYCH UROKLIWYCH MIEJSC

Gozo Jeep Safari to absolutnie jedna z najbardziej emocjonujących wycieczek krajoznawczych po Gozo. Wycieczka przebiega wg dwóch tras: Szlakiem Najpopularniejszych Atrakcji (Trasa 1), oraz trasą Gozo Poza Szlakiem (Trasa 2). Pierwsza trasa realizowana jest w środy, natomiast druga w czwartki. Organizator zapewnia także nocleg na Gozo (jako opcję), oczywiście zależnie od dostępności, która w szczycie sezonu, jak wszyscy wiemy, jest mocno ograniczona.
W tym miejscu opisujemy program dwudniowej wycieczki, aczkolwiek każdą z nich można sobie zarezerwować również jako jednodniową wyprawę, np. tylko Trasę 1 lub tylko Trasę 2. Nie ulega wątpliwości, że najbardziej kompleksowa jest oczywiście wycieczka dwudniowa, zatem jeżeli tylko zależy nam na zobaczeniu na Gozo znacznie więcej, niż to, co z znamy z utartego turystycznego szlaku i dysponujemy odpowiednim budżetem to w praktyce nie znajdziemy lepszej wycieczki z tak bogatym i unikalnym programem. Inna rzecz, że nikt więcej takiego dwudniowego safari jeszcze nie organizuje, a nawet nikt nie jeździ trasą, którą wytyczyliśmy wspólnie z Czytelnikami maltaigozo.pl na drugi dzień wycieczki.

PROGRAM TWO DAYS GOZO JEEP SAFARI (DWA DNI JEEP SAFARI PO GOZO)

DZIEŃ PIERWSZY (ŚRODA)

W trakcie Full Day Gozo Jeep Safari Szlakiem Największych Atrakcji odwiedzimy lub zobaczymy poniższe miejsca i panoramy. Obszerną i wyczerpującą temat fotorelację z tego dnia safari przeczytamy TUTAJ – KLIK.

1. Mgarr Harbour
2. Ghajnsielem Church
3. Qala Belvedere
4. Dahlet Qorrot Valley
5. Calypso Cave
6. Ramla Beach
7. Windmill, Xaghra
8. Ggantija Temples
9. Xewkija Rotunda
10. Xlendi Bay
11. The Old Laundry
12. Stone Quarries
13. Fungus Rock
14. Inland Sea
15. Azure Window – pozostałości po formacji skalnej, która 8 marca 2017 runęła bezpowrotnie do morza
16. Ta’ Pinu
17. Wied il-Mielaħ Window 
18. Gordon Lighthouse
19. Salt Pans
20. Marsalforn
21. Citadel

DZIEŃ DRUGI (CZWARTEK)

W trakcie Całodniowego Safari Gozo Poza Szlakiem odwiedzimy lub zobaczymy następujące miejsca. Obszerną i wyczerpującą temat fotorelację z tego dnia safari przeczytamy TUTAJ – KLIK.

1. Ta’ Kennuna Tower
2. Dahlet Qorrot
3. Mekren’s Bakery
4. Ramla Cave
5. Salvatur Hill
6. Ghasri Valley (godzina na pływanie/opalanie/snorkeling)
7. Lunch w formie bufetu w restauracji na Gozo
8. Xewkija Rotunda
9. Sanap Cliffs
10. Ta Cenc Cliffs
11. Magic StoneMgarr ix-Xinni (godzina na pływanie/opalanie/snorkeling)
12. Xatt L-Ahmar

INFORMACJE PRAKTYCZNE

Ile Kosztuje Two Days Gozo Jeep Safari Bez Noclegu?
Dorośli: Cena regularna: 126€ Z naszym voucherem rabatowym: 100,80€. 
Dzieci (3-12 lat): Cena regularna: 98€ Z naszym voucherem rabatowym: 78,40€ . 
Dzieci poniżej 3 roku życia bezpłatnie.
Podane wyżej ceny to koszt dwóch dni jeep safari po Gozo.

Co Mamy W Cenie Wycieczki?
W cenie wycieczki mamy zapewniony transfer w dwie strony oraz lunch w formie bufetu każdego dnia.

Ile Kosztuje Nocleg Ze Środy Na Czwartek?
Nocleg ze śniadaniem kosztuje 30€ od osoby. Nie ma obowiązku rezerwacji noclegu.
W wysokim sezonie może wystąpić ograniczona dostępność miejsc noclegowych.

Gdzie Dokonać Rezerwacji?
Zarezerwuj wycieczkę bezpośrednio u organizatora poprzez formularz rezerwacji
dostępny TUTAJ – KLIK

Jak Otrzymać Voucher Rabatowy -20%?
Wystarczy zarezerwować wycieczkę u organizatora i po wpłaceniu depozytu
napisać na adres: maltaigozo@gmail.com z prośbą o voucher rabatowy

Kiedy Odbywa Two Days Gozo Jeep Safari?
Wycieczka odbywa się przez cały rok.

***

CO SKŁADA SIĘ NA WYJĄTKOWOŚĆ WYCIECZKI TWO DAYS GOZO JEEP SAFARI?

Przede wszystkim jest to jedyna taka wycieczka na rynku, w której zwiedzanie Gozo zostaje rozłożone na dwa dni a środkiem transportu są samochody terenowe. Kolejnym atutem jest program jeep safari. Pierwszego dnia podziwiamy najpopularniejsze atrakcje, które wypada odwiedzić, jeżeli czujemy się globtroterami, natomiast drugiego dnia możemy poczuć się jak odkrywcy i wyruszyć w podróż poza utartym szlakiem Gozo, znanym głównie mieszkańcom wyspy. Oczywiście mamy świadomość tego, że dla Czytelników maltaigozo.pl nie ma na Malcie i Gozo nieodkrytych miejsc, ponieważ nawet te najbardziej sekretne już opisaliśmy, ale ich znajomość to tylko połowa sukcesu, ponieważ trzeba jeszcze do nich jakoś dotrzeć. Program drugiego dnia obejmuje takie miejsca, do których nie kursuje bezpośrednio transport publiczny, natomiast stan dróg często jest tak kiepski, że turyści podróżujący wypożyczonym samochodem zawracają, ponieważ są przekonani, że zbłądzili w szczerym polu. Żałujemy, że takiej dwudniowej wycieczki po Gozo nikt nie organizował, gdy kilka lat temu pierwszy raz odwiedziliśmy wyspę. W tamtym okresie polskie przewodniki były bardzo słabe, zresztą niektóre z nich nie zmieniły się do dziś, w Internecie trudno było o rzetelne informacje na temat Malty. Gozo nie istniało w ogóle jako miejsce warte uwagi, w przewodnikach poświęcano tej wyspie kilka ostatnich stron koncentrując się na Azure Window oraz Cytadeli. Kto wtedy słyszał o Xatt L-Ahmar czy Dahlet Qorrot? Wszystkie te miejsca poznaliśmy dzięki spotkanym tu ludziom, a następnie podzieliliśmy się tą wiedzą z Czytelnikami. Dziś możemy śmiało powiedzieć, że absolutnie nie da się zobaczyć Gozo w jeden dzień, ale wyjątkowo dużo można zobaczyć w dwa dni. Jeżeli ktoś naprawdę chce zobaczyć, poczuć i dotknąć Gozo to jesteśmy przekonani, że Dwudniowe Jeep Safari to jest po prostu najlepsza propozycja na rynku, która daje taką możliwość. Cóż dodać? Gorąco polecamy! To będzie niesamowita przygoda.

O Autorze

Założyciele portalu maltaigozo.pl. Miłośnicy Malty, a w szczególności Gozo.

X