GILLIERU HOTEL MALTA – CENY OD 14,70 EUR ZA NOC NA SEZON WIOSNA/LATO 2017

  1. Gillieru Hotel w St. Paul’s Bay to przyzwoity hotel w rozsądnej cenie.
  2. W poniższym tekście prezentujemy opis hotelu Gillieru oraz przykładowe ceny.
  3. Zarezerwuj nocleg i odbierz pakiet bonusów!

GILLIERU HOTEL MALTA POŁOŻENIE

Gillieru Hotel znajduje się w miejscowości St. Paul’s Bay na północy Malty.
St. Paul’s Bay to linia wybrzeża św. Pawła, wzdłuż którego zlokalizowane są m.in. Qawra, Bugibba, San Pawl oraz Xemxija. Zdarza się, że nazwa St. Paul’s Bay jest stosowana, aby określić położenie hotelu znajdującego się realnie na terenie San Pawl. Nie ma to w praktyce większego znaczenia, ponieważ powyższe miejscowości przechodzą płynnie jedna w drugą a spacer promenadą od Qawra to Xemxija zajmuje średnio 20-30 minut. W tych okolicach znajduje się najwięcej hoteli w standardzie *** oraz ****. Polacy kochają St. Paul’s Bay i w wysokim sezonie można się tu poczuć jak w ojczyźnie. Na ulicach słychać polski język. To świetna lokalizacja dla tych, którzy samodzielnie organizują podróż i obawiają się, że bez znajomości języka sobie nie poradzą.
Miejscowości zlokalizowane przy St. Paul’s Bay są świetnie skomunikowane z resztą wyspy.
Jak przystało na typowe kurorty zapewniają turystom wszystkie możliwe udogodnienia i atrakcje.
W bliskiej okolicy znajdują się najpiękniejsze maltańskie zatoki.

GILLIERU HOTEL MALTA CENY REGULARNE

Zaletą maltańskiego systemu rezerwacyjnego są konkurencyjne regularne/stałe ceny za nocleg. Gdy zaplanujemy nocleg odpowiednio wcześnie możemy skorzystać z dodatkowych rabatów od 5-20% od regularnych i tak niskich już cen.

Osoby zainteresowane rezerwacją w tych cenach zapraszamy do wypełnienia formularza wstępnej rezerwacji, który wysyłany jest bezpośrednio do rekomendowanego przez nas maltańskiego partnera. Korespondencja odbywa się w j. polskim. Formularz znajduje się na końcu tego wpisu.

Room Standard/Balcony/nr
Pokój Standard z balkonem.
Pokój mieści min. 2 i max. 3 osoby dorosłe + opcjonalnie  max. 1 dziecko lub 1 niemowlę.
W poniższych okresach cena za osobę za noc w tym pokoju wynosi:
01.11-30.11 – 14,70€
01.03-31.03 – 14,70€ 
1-30 IV – 21,95 EUR
1 V – 30 VI – 29,30 EUR
1 VII – 30 IX – 37,70 EUR
1-31 X – 29,30 EUR

Ceny dla pozostałych pokoi tego hotelu również są konkurencyjne, więc jeśli szukamy pokoju innego niż Standard (np. Seaview, Valley View, Country View) dla większej rodziny lub grupy z dodatkowymi opcjami wyżywienia (śniadania, HB, AI) to wystarczy wysłać zapytanie za pośrednictwem formularza rezerwacji znajdującego się na dole strony lub sprawdzić wyniki w maltańskiej wyszukiwarce.

PAKIET BONUSÓW DO REZERWACJI

Pakiet Bonusów do rezerwacji w Maltańskim Systemie Rezerwacyjnym zawiera:

  • Pakiet 5 szczegółowych planów zwiedzania na 2, 3, 7, 10 i 14 dni
  • W sytuacjach kryzysowych możliwość uzyskania pomocy od konsultanta przebywającego na miejscu.
  • Mapka Malty i Gozo z zaznaczonymi atrakcjami.
  • Indywidualna 10-minutowa konsultacja (telefoniczna lub na Skype) w czasie której odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy zaplanować maksymalnie satysfakcjonujący (szyty na miarę) pobyt na wyspach.

Osoby zainteresowane rezerwacją noclegu w hotelu Gillieru w maltańskim systemie rezerwacyjnym proszone są o wypełnienie niniejszego formularza. Zapytanie o wstępną rezerwację jest wysyłane bezpośrednio do osoby reprezentującej maltańskiego touroperatora i posługującej się w procesie korespondencji oraz rezerwacji j. polskim.
Po wysłaniu zapytania na wskazany w formularzy adres e-mail przyjdzie potwierdzenie wysłania zapytania. Jeśli nie ma go w “odebranych” należy sprawdzić foldery “kosz” lub “spam”.


gillieru hotel malta

O Autorze

Założyciele portalu maltaigozo.pl. Miłośnicy Malty, a w szczególności Gozo.

Podobne posty

Call Now Button
X