ŚWIĘTUJEMY RAZEM NASZ POWRÓT NA FACEBOOKA!

Codziennie od 22 lipca do 28 lipca 2019 roku członkowie naszej facebookowej społeczności
(TUTAJ LINK) mają szansę wygrać atrakcyjne nagrody, m.in. rejsy, wycieczki, przewodniki
i inne niespodzianki.

Każdego dnia do wygrania będą inne nagrody. Również zasady konkursów i zabaw będą się różnić, więc najlepiej jest śledzić nasz profil i brać udział w tych akcjach, które najbardziej nam odpowiadają oraz uważnie czytać codzienne aktualizacje niniejszego tekstu. Nie przedłużając, przechodzimy do konkretów. Nagrody można odebrać w lipcu, sierpniu i wrześniu 2019 roku.

DZIEŃ PIERWSZY: 22 LIPCA 2019, Poniedziałek

NAGRODA: Bilety dla 2 osób na Malta Jeep Safari opisane TUTAJ
WARTOŚĆ NAGRODY: 80 EUR
ZASADY: Pierwszego dnia zasady akcji są bardzo proste i nie wymagają wysiłku w postaci wiedzy lub kreatywności. Skoro celebrujemy powrót na Facebooka to pragniemy nagrodzić tych, którzy wspierają nas na Facebooku oraz angażują się w dyskusje i doceniają naszą pracę. Nagrodę w postaci dwóch biletów na Malta Jeep Safari (do zrealizowania w dowolnym terminie) otrzyma ta osoba, która:
 ➡ Lubi nasz facebookowy profil, także jeśli lubi nasz profil od dziś 🙂
 ➡ Udostępni na swojej osi czasu nasz dzisiejszy post i zgromadzi pod nim najwięcej komentarzy od znajomych. Post powinien być ustawiony na widok publiczny, abyśmy mogli go zobaczyć i skomentować.
Zabawa trwa do północy. Po tym czasie prosimy o maila na adres: maltaigozo@gmail.com W tytule wpisujemy „Malta Jeep Safari – Darmowy bilet dla 2 osób”. Na Wasze e-maile czekamy do 23 lipca 2019 r. do godz. 12:00. W treści przesyłamy zdjęcie (screen) uzyskanego wyniku. W razie gdyby 2 osoby miały taki sam wynik, dodatkowe punkty otrzyma ta osoba, która poza komentarzami będzie miała również udostępnienia. Podsumowując – wygra ten, kto wygeneruje największe zaangażowanie na swojej osi czasu. Nazwisko zwycięzcy podamy (tutaj i na fb) 23 lipca po południu. 

Tak się bawimy dzisiaj. Jeśli nie lubicie korzystać z fb w ten sposób, nie martwcie się. W kolejnych dniach będziemy nagradzać za kreatywność i wiedzę, bez konieczności udostępniania, więc dla każdego znajdzie się doskonała okazja, aby wziąć udział w naszych zabawach. Trzymamy kciuki! Działajcie śmiało i odważnie!

[Aktualizacja] Nagroda w postaci dwóch biletów na Malta Jeep Safari trafia do p. Wojciecha Sworowskiego. Gratulujemy!

DZIEŃ DRUGI: 23 LIPCA 2019, Wtorek

NAGRODA:  Bilety dla dwóch osób na Gozo Sightseeing Hop On Hop Off opisane TUTAJ
WARTOŚĆ NAGRODY:  40 EUR
ZASADY: O udział w konkursie prosimy osoby, które planują pobyt na Malcie w drugiej połowie sierpnia. Bilety będzie można wykorzystać w dowolnym dniu między 19 a 31 sierpnia 2019. Aby wygrać nagrodę wystarczy wysłać na nasz adres e-mail (maltaigozo@gmail.com) opis swojej wymarzonej wycieczki po Gozo zielonym Gozobusem. Zajrzyjcie do naszego opisu tej wycieczki, prześledźcie trasę oraz atrakcje i zaplanujcie bardzo dokładnie (zgodnie z harmonogramem tej wycieczki dostępnym na naszej stronie) jak będzie wyglądać Wasza objazdówka po Gozo. W opisie powinny się znaleźć informacje o godzinie startu z portu w Mgarr, wybranych przystankach i godzinach wszystkich „hop on” i hop off” planowanych na Gozo Sightseeing. Zwycięży opis, który będzie najstaranniej zaplanowany a autor wykaże się merytorycznym przygotowaniem do wyjazdu. Na teksty czekamy do 15 sierpnia 2019 roku. Nazwisko zwycięzcy podamy na niniejszej stronie oraz na naszym profilu na fb.

DZIEŃ TRZECI: 24 LIPCA, Środa

NAGRODA:  Bilety dla dwóch osób na Malta Sightseeing Hop On Hop Off South Tour opisane TUTAJ
WARTOŚĆ NAGRODY:  40 EUR
ZASADY: O udział w konkursie prosimy osoby, które planują pobyt na Malcie w pierwszej połowie września. Bilety będzie można wykorzystać w dowolnym dniu między 1 a 15 września 2019. Aby wygrać nagrodę wystarczy wysłać na nasz adres e-mail (maltaigozo@gmail.com) opis swojej wymarzonej wycieczki po Malcie czerwonym piętrusem. Zajrzyjcie do naszego opisu tej wycieczki, prześledźcie trasę oraz atrakcje i zaplanujcie bardzo dokładnie (zgodnie z harmonogramem tej wycieczki dostępnym na naszej stronie) jak będzie wyglądać Wasza objazdówka po Malcie. W opisie powinny się znaleźć informacje o godzinie startu z portu w wybranym miejscu, przystankach na trasie i godzinach wszystkich „hop on” i hop off” planowanych na Malta Sightseeing South Tour. Zwycięży opis, który będzie najstaranniej zaplanowany a autor wykaże się merytorycznym przygotowaniem do wyjazdu. Na teksty czekamy do 31 sierpnia 2019 roku. Nazwisko zwycięzcy podamy na niniejszej stronie oraz na naszym profilu na fb.

DZIEŃ CZWARTY: 25 LIPCA, Czwartek

NAGRODA:  Bilety dla dwóch osób na Malta Sightseeing Hop On Hop Off North Tour opisane TUTAJ
WARTOŚĆ NAGRODY:  40 EUR
ZASADY: O udział w konkursie prosimy osoby, które planują pobyt na Malcie w drugiej połowie września. Bilety będzie można wykorzystać w dowolnym dniu między 16 a 30 września 2019. Tym razem nie trzeba się specjalnie trudzić. Wystarczy w czasie między 25 lipca a 15 września być zaangażowanym członkiem naszej facebookowej społeczności. Absolutne minimum to udostępnienie na swojej tablicy w widoku publicznym każdego naszego wpisu, który pojawi się w tym czasie, natomiast nagroda trafi do tej osoby, która zdobędzie najwięcej reakcji pod udostępnianymi wpisami. Prosimy więc o to, aby 15 września 2019 roku wysłać e-mail na adres: maltaigozo@gmail.com ze screenami udostępnionych u siebie postów. Podliczymy reakcje i wyłonimy zwycięzcę. Nazwisko zwycięzcy podamy na niniejszej stronie oraz na naszym profilu na fb.

DZIEŃ PIĄTY: 26 LIPCA, Piątek

NAGRODA:  Bilety dla dwóch osób na Bajkowy Rejs opisany TUTAJ
WARTOŚĆ NAGRODY:  40 EUR
ZASADY: O udział w konkursie prosimy osoby, które planują pobyt na Malcie w pierwszej połowie sierpnia. Bilety będzie można wykorzystać między 1 a 16 sierpnia 2019 w dniu, w którym będą wolne miejsca na ten rejs, co można sprawdzić w systemie rezerwacyjnym na stronie organizatora. Tym razem znów będzie łatwo. Wystarczy w piątek 2 sierpnia 2019 roku udostępnić nasz świeży facebookowy post na swojej tablicy w widoku publicznym i zebrać pod nim 20 publicznych udostępnień od znajomych. Osoba, która pierwsza osiągnie taki wynik wypłynie z osobą towarzyszącą na Bajkowy Rejs Katamaranem. Na screeny z wynikami czekamy pod adresem: maltaigozo@gmail.com

Uprzedzamy, że jest to ostatni konkurs niewymagający myślenia:-) W kolejnych dwóch postawimy na Waszą kreatywność.

DZIEŃ SZÓSTY: 27 LIPCA, Sobota

NAGRODA:  Sesja zdjęciowa na Gozo
WARTOŚĆ NAGRODY:  200 EUR
ZASADY: O udział w konkursie prosimy osoby, które planują pobyt na Malcie, a właściwie na Gozo w drugiej połowie sierpnia. Aby wygrać nagrodę wystarczy wysłać na nasz adres e-mail (maltaigozo@gmail.com) wiersz sylabiczny, w którym minimum 6 razy wpleciemy w tekst nazwę naszego portalu: maltaigozo.pl  Zwycięży wiersz, który najbardziej nam się spodoba. Na teksty czekamy do 15 sierpnia 2019 roku. Nazwisko zwycięzcy podamy na niniejszej stronie oraz na naszym profilu na fb. Zdjęcia z sesji zostaną opublikowane na naszym profilu na facebooku. 

DZIEŃ SIÓDMY: 28 LIPCA, Niedziela

NAGRODA:  Rejs Two Harbours Day Cruise dla dwóch osób
WARTOŚĆ NAGRODY:  30 EUR
ZASADY: O udział w konkursie prosimy osoby, które są członkami facebookowej społeczności maltaigozo.pl oraz planują pobyt na Malcie we wrześniu. Zwycięzcę wyłonimy spośród osób, które do końca sierpnia wyślą nam e-mail zatytułowany „Rejs Two Harbours Day Cruise dla dwóch osób” a w nim tekst uzasadniający dlaczego warto wybrać się na taki rejs, jakich widoków można się spodziewać i dlaczego to właśnie Wy powinniście wygrać bilety. Nazwisko zwycięzcy podamy na niniejszej stronie oraz na naszym profilu na fb.