fbpx

MALTA – IMPREZY NA LIPIEC 2021

imprezy malta
Last updated:

Niniejszym prezentujemy kalendarz nadchodzących wydarzeń kulturalnych, imprez, świąt i koncertów. Sprawdź, co ciekawego wydarzy się w najbliższym czasie na Malcie i Gozo. Bądź zawsze na bieżąco i w centrum wydarzeń!

MALTA IMPREZY I WYDARZENIA KULTURALNE 

Wakacje na Malcie to nie tylko słońce, krystalicznie czysta woda i błękit nieba. Na wyspach czeka na nas również mnóstwo zabytków i obiektów muzealnych oraz interesujące imprezy i wydarzenia kulturalne. Oto wybrane propozycje na lipiec 2021 na Malcie i Gozo! Na początku każdego miesiąca dodajemy świeże kalendarium na bieżący miesiąc.

CO, GDZIE, KIEDY? LIPIEC 2021

Pragniemy poinformować, że z uwagi na okoliczność koronawirusa, wszystkie masowe imprezy i cykliczne wydarzenia zostały odwołane lub przeniesione na inny termin, albo zmodyfikowano ich charakter.

W lipcu 2021 nie nastawiajcie się Państwo na imprezy masowe, ponieważ zgodnie z aktualnymi regulacjami nie powinny one mieć miejsca. Cieszymy się teraz z bardzo małych rzeczy jak otwarcie restauracji czy zapowiedź możliwości paradowania po plaży bez maseczki. Przedstawiciele lokalnych władz ostrzegają, że o imprezach masowych na razie nie ma mowy! Możemy gromadzić się w grupy maksymalnie 6-osobowe.

Zainteresował Cię ten artykuł?
Zapraszamy do dyskusji w komentarzach.
Spodobał Ci się nasz tekst?
Udostępniaj go do woli korzystając z opcji “Podziel się”. 👇