Prywatne wycieczki po Malcie i Gozo w towarzystwie kierowcy mówiącego po polsku to jak się okazuje bardzo pożądana usługa. W dzisiejszych czasach wielu Polaków może sobie pozwolić na podróżowanie po świecie. Doświadczenia z innych zakątków globu pokazują, że gdziekolwiek byśmy nie byli, tam zawsze znajdzie się sympatyczny Polak, który zabierze nas na prywatną wycieczkę, pokaże najważniejsze atrakcje i uraczy ciekawymi opowieściami. Od jakiegoś czasu jest to możliwe także na Malcie i Gozo.

POLSKI PRZEWODNIK NA MALCIE

W wysokim sezonie niemal codziennie otrzymujemy maile z prośbą o namiar na polskiego przewodnika, który obwiezie po wyspie, zabierze na wycieczkę, oprowadzi po najpopularniejszych miejscach i zabytkach, zaprowadzi do taniej lub eleganckiej restauracji, podpowie gdzie kupić pamiątki, itd. O ile wynajęcie licencjonowanego przewodnika mówiącego po polsku na ostatnia chwilę jest właściwie niemożliwe, o tyle całodniowa wycieczka z polskim kierowcą już tak!

JEEP SAFARI Z POLSKIM KIEROWCĄ

Jeśli więc szukasz Polaka, który mieszka na Malcie, zna wyspy, dysponuje samochodem oraz wolnym czasem – jesteś we właściwym miejscu. Najprawdopodobniej potrzebujesz namiaru na Pana Edwarda – bardzo sympatycznego rodaka, który uwielbia ludzi i z racji specyfiki swojej pracy dysponuje sporą ilością wolnego czasu, który często spędza z miłymi Polakami podczas wspólnych całodziennych wycieczek po Malcie i Gozo. Pan Edward przemieszcza się 5-osobowym Land Roverem, który latem daje chłód a zimą ciepło. Niby oczywiste udogodnienia, ale rzadko doświadcza się ich na masowych jeep safari organizowanych na wyspach. Docenią to przede wszystkim rodziny z małymi dziećmi oraz osoby poszukujące komfortu podróży.

PRYWATNE WYCIECZKI Z PANEM EDWARDEM

Ogromną zaletą Pana Edwarda jest to, że bije od niego pozytywna energia, jest zawsze w dobrym humorze i zwyczajnie lubi ludzi. Niech o jego zaangażowaniu w sprawę świadczy to, że odbiera turystów z dowolnego miejsca po śniadaniu a odwozi w to samo miejsce późnym popołudniem.  Polacy, którzy mieli okazję zwiedzać Maltę i Gozo z panem Edwardem są zachwyceni jego stylem bycia oraz niewymuszonym tempem zwiedzania. Bez pośpiechu, bez języka na brodzie, na luzie a do tego moc atrakcji i ładnych widoków, na tle których można zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia. 

MALTA TOUR

Typowa lista miejsc odwiedzanych na Malcie podczas wycieczek z Panem Edwardem to:

 ➡ Mellieha Bay – najwieksza piaszczysta plaża na Malcie.
 ➡ Ramla Bay (Marfa) – zatoka z widokiem na Gozo i Comino.
 ➡ Popeye Village – punkt widokowy.
 ➡ Tuffieha Tower – panoramiczny widok na Tuffieha Bay oraz Golden Bay i możliwość kąpieli dla chętnych.
 ➡ Mdina – spacer.
 ➡ Rabat – spacer i możliwość skosztowania pasttizi w kultowym Crystal Palace.
 ➡ Blue Grotto – punkt widokowy + opcjonalnie rejs do jaskiń.
 ➡ Marsaxlokk – stara rybacka wioska.
 ➡ Valletta  – spacer po stolicy + punkty widokowe.
 ➡ Sliema (Tigne Point – punkt widokowy z piękną panoramą Valletty).
 ➡ St. Julian’s (spacer po Paceville – dzielnicy rozrywki).

Podczas wycieczki po Malcie będzie okazja do zrobienia miedzy innymi takich zdjęć.

wycieczki po malcie

GOZO TOUR

Decydując się na standardową trasę po Gozo odwiedzimy poniższe miejsca. W rzeczy samej trasę można modyfikować i np. plaże zamienić na muzea i kościoły.

 ➡ Qala – punkt widokowy z panoramą Comino.
 ➡ Tal Mixta Cave – jaskinia z widokiem na Ramla Bay.
 ➡ Ramla Bay – najwieksza piaszczysta plaża na Gozo.
 ➡ Xagħra.
 ➡ Calypso Cave (platforma widokowa).
 ➡ Marsalforn.
 ➡ Salt pans – panwie solne.
​ ​➡ Wied il-Għasri.
 ➡ Wied il-Mielaħ.
 ➡ Ta’ Pinu – bazylika mniejsza.
 ➡ Dwejra (Fungus Rock, pozostałości po Azure Window, Inland Sea).
 ➡ Victoria (Rabat) – spacer po cytadeli.
 ➡ Xlendi.
 ➡ Sanap Cliffs – zachód słońca na klifach.
 
Słowem, podczas takiej wyprawy zobaczymy na własne oczy między innymi te obrazki:

wycieczki po Gozo
 

PODSUMUJMY:

 ➡  Pan Edward zabiera na swoje wycieczki maksymalnie 4 osoby. Może to być rodzina, grupa znajomych lub 4 zupełnie obce dla siebie osoby, które zorganizowały się w Sieci lub poznały w hotelu lub na plaży.
 ➡ Nie ma znaczenia, którą wyspę chcemy zobaczyć z Panem Edwardem. Kursuje on zarówno na Malcie jak i na Gozo.
 ➡ Pan Edward jest otwarty na wszelkie sugestie dotyczące planu zwiedzania. Jeśli chcemy zobaczyć jakieś miejsce – wystarczy mu o tym wcześniej powiedzieć.
 ➡ Z panem Edwardem możemy zwiedzać wyspy własnym tempem bez oglądania się na innych, tracenia czasu ani pogoni za czasem.
 ➡ Wycieczki z panem Edwardem to duże udogodnienie dla osób, które nie władają językiem angielskim.
 ➡ Nie ważne, czy nocujemy w hotelu czy prywatnym mieszkaniu. Pan Edward przyjedzie pod wskazany adres, a po wycieczce odwiezie nas pod same drzwi. 
 ➡ Koszt usług Pana Edwarda jest bardzo przystępny. Nie znajdziemy tak spersonalizowanej usługi w podobnym standardzie i cenie. To czyni Pana Edwarda najbardziej rozchwytywanym Polakiem na wyspach 🙂  
Całodniowa wycieczka po Malcie kosztuje 130 EUR, natomiast taka sama po Gozo – 170 EUR. Jest to koszt całkowity, który współdzielą pasażerowie. Jeśli więc na wycieczkę wybiera się cztery osoby – każdy zapłaci po 32,50€ za Maltę i 42,50€ za wycieczkę po Gozo. To najniższy koszt na osobę za całodniową wycieczkę z transferem w dwie strony w tak wysokim standardzie i w j. polskim. Początkowo wycieczki były droższe, ale udało nam się namówić Pana Edwarda do zastosowania specjalnego rabatu dla naszych Czytelników:-) Korzystajcie więc do woli z jego towarzystwa i wsparcia.

ZAREZERWUJ CAŁODNIOWĄ WYCIECZKĘ JEEPEM Z PANEM EDWARDEM

Wypełnij i wyślij formularz kontaktowy.
Napisz kiedy planujesz pobyt na Malcie. Pan Edward sprawdzi swój kalendarz i jeśli będzie miał wolny termin – skontaktuje się z Tobą niezwłocznie, aby omówić szczegóły wycieczki po Malcie lub Gozo. Podanie numeru telefonu usprawni szybki kontakt w przypadku rezerwacji na last minute. 

FORMULARZ KONTAKTOWY

***

Polityka Prywatności

O Autorze

Założyciele portalu maltaigozo.pl. Miłośnicy Malty, a w szczególności Gozo.

X