Prywatne wycieczki po Malcie i Gozo w towarzystwie kierowcy mówiącego po polsku to jak się okazuje bardzo pożądana usługa. W dzisiejszych czasach wielu Polaków może sobie pozwolić na podróżowanie po świecie. Doświadczenia z innych zakątków globu pokazują, że gdziekolwiek byśmy nie byli, tam zawsze znajdzie się sympatyczny Polak, który zabierze nas na prywatną wycieczkę, pokaże najważniejsze atrakcje i uraczy ciekawymi opowieściami. Od jakiegoś czasu jest to możliwe także na Malcie i Gozo.

POLSKI PRZEWODNIK NA MALCIE

W wysokim sezonie niemal codziennie otrzymujemy maile z prośbą o namiar na polskiego przewodnika, który obwiezie po wyspie, zabierze na wycieczkę, oprowadzi po najpopularniejszych miejscach i zabytkach, zaprowadzi do taniej lub eleganckiej restauracji, podpowie gdzie kupić pamiątki, itd. O ile wynajęcie licencjonowanego przewodnika mówiącego po polsku na ostatnia chwilę jest właściwie niemożliwe, o tyle całodniowa wycieczka z polskim kierowcą już tak!

JEEP SAFARI Z POLSKIM KIEROWCĄ

Jeśli więc szukasz Polaka, który mieszka na Malcie, zna wyspy, dysponuje samochodem oraz wolnym czasem – jesteś we właściwym miejscu. Najprawdopodobniej potrzebujesz namiaru na Pana Edwarda – bardzo sympatycznego rodaka, który uwielbia ludzi i z racji specyfiki swojej pracy dysponuje sporą ilością wolnego czasu, który często spędza z miłymi Polakami podczas wspólnych całodziennych wycieczek po Malcie i Gozo. Pan Edward przemieszcza się 5-osobowym Land Roverem, który latem daje chłód a zimą ciepło. Niby oczywiste udogodnienia, ale rzadko doświadcza się ich na masowych jeep safari organizowanych na wyspach. Docenią to przede wszystkim rodziny z małymi dziećmi oraz osoby poszukujące komfortu podróży.

PRYWATNE WYCIECZKI Z PANEM EDWARDEM

Ogromną zaletą Pana Edwarda jest to, że bije od niego pozytywna energia, jest zawsze w dobrym humorze i zwyczajnie lubi ludzi. Niech o jego zaangażowaniu w sprawę świadczy to, że odbiera turystów z dowolnego miejsca po śniadaniu a odwozi w to samo miejsce późnym wieczorem.  Polacy, którzy mieli okazję zwiedzać Maltę i Gozo z panem Edwardem są zachwyceni jego stylem bycia oraz niewymuszonym tempem zwiedzania. Bez pośpiechu, bez języka na brodzie, na luzie a do tego moc atrakcji i ładnych widoków, na tle których można zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia. Podczas wycieczek po Malcie Pan Edward zawsze zabiera turystów na spacer po Valletcie i Mdinie. Na Gozo z kolei możemy być pewni, że wspaniale zaopiekuje się nami podczas wizyty w Cytadeli i nie przegapimy żadnego ważnego miejsca.

PODSUMUJMY:

» Pan Edward zabiera na swoje wycieczki maksymalnie 4 osoby. Może to być rodzina, grupa znajomych lub 4 zupełnie obce dla siebie osoby, które zorganizowały się w Sieci lub poznały w hotelu lub na plaży.

» Nie ma znaczenia, którą wyspę chcemy zobaczyć z Panem Edwardem. Kursuje on zarówno na Malcie jak i na Gozo.

» Pan Edward jest otwarty na wszelkie sugestie dotyczące planu zwiedzania. Jeśli chcemy zobaczyć jakieś miejsce – wystarczy mu o tym wcześniej powiedzieć.

» Z panem Edwardem możemy zwiedzać wyspy własnym tempem bez oglądania się na innych, tracenia czasu ani pogoni za czasem.

» Wycieczki z panem Edwardem to duże udogodnienie dla osób, które nie władają językiem angielskim.

» Nie ważne, czy nocujemy w hotelu czy prywatnym mieszkaniu. Pan Edward przyjedzie pod wskazany adres, a po wycieczce odwiezie nas pod same drzwi.

» Koszt usług Pana Edwarda jest bardzo przystępny. Nie znajdziemy tak spersonalizowanej usługi w podobnym standardzie i cenie. To czyni Pana Edwarda najbardziej rozchwytywanym Polakiem na wyspach 😀 Całodniowa wycieczka po Malcie kosztuje 130 EUR, natomiast taka sama po Gozo – 170 EUR. Jest to koszt całkowity, który współdzielą pasażerowie. Jeśli więc na wycieczkę wybiera się cztery osoby – każdy zapłaci po 32,50€ za Maltę i 42,50€ za Gozo. To najniższy koszt na osobę za całodniową wycieczkę z transferem w 2 strony w tak wysokim standardzie i w j. polskim.

ZAREZERWUJ CAŁODNIOWĄ WYCIECZKĘ JEEPEM Z PANEM EDWARDEM

Wypełnij i wyślij formularz kontaktowy.
Napisz kiedy planujesz pobyt na Malcie. Pan Edward sprawdzi swój kalendarz i jeśli będzie miał wolny termin – skontaktuje się z Tobą niezwłocznie, aby omówić szczegóły wycieczki po Malcie lub Gozo. Podanie numeru telefonu usprawni szybki kontakt w przypadku rezerwacji na last minute.

FORMULARZ KONTAKTOWY

***

Polityka Prywatności

O Autorze

Założyciele portalu maltaigozo.pl. Miłośnicy Malty, a w szczególności Gozo.

X