fbpx

GOZO WYCIECZKI OBJAZDOWE PO POLSKU

Gozo Wycieczki Objazdowe

1. Opisujemy wycieczkę objazdową po malowniczej wyspie Gozo odbywającą się w j. polskim 
2. W czasie wycieczki odwiedzamy najważniejsze i najpopularniejsze miejsca na Gozo
3. Przeczytaj dokładny opis wycieczki, zobacz zdjęcia z trasy, ceny i program.
4. Wypełnij formularz, który znajdziesz na końcu wpisu i zarezerwuj wycieczkę.

GOZO WYCIECZKI OBJAZDOWE PO POLSKU

Marzy Ci się fascynująca wycieczka po malowniczej wyspie Gozo? Chcesz sporo zobaczyć i doświadczyć sielskiego klimatu, z którego słynie siostrzana wyspa Malty? Oto, wyjątkowa wycieczka objazdowa po Gozo. W jej trakcie posmakujesz lokalnych wyrobów, skosztujesz wina, oliwy i najsmaczniejszej na wyspie kunservy oraz dotkniesz magicznych skał pamiętających bardzo odległe czasy, a może nawet “strasznie dawne czasy”.

Zachwyć się spektakularnymi panoramami i uchwyć na zdjęciach zapierające dech w piersiach widoki. Doświadczaj wyspy wszystkimi zmysłami i ciesz się pięknymi chwilami, które pozwolą Ci nie tylko poznać, ale i zrozumieć Gozo. Niewielu tego doznaje, szczególnie na masowych wycieczkach. Jesteśmy przekonani, że każdy, kto wybierze się na taką wycieczkę, będzie bardzo pozytywnie zaskoczony wyspą Gozo i podzieli zachwyt Czytelników, którzy wprost nie mogą się nadziwić różnorodności dziedzictwa wyspy.

ATUTY WYCIECZKI PO GOZO

Polskojęzyczny lokalny przewodnik zabierze Cię w niecodzienną podróż po wyspie Gozo, podczas której nie tylko postawisz stopę w popularnych i kultowych miejscach, lecz także usłyszysz ciekawe legendy i historie związane z wyspą oraz jej mieszkańcami. Dowiesz się dlaczego Gozo nazywane jest wyspą Calypso? Z jakiego powodu przy Ramla Bay straszy opuszczony budynek? Kto zamieszkiwał w przeszłości jaskinię nad zatoką Ramla? Jak mieszkańcy wyspy złośliwie się przezywają i jakimi słowami kobiety z Gozo upokarzają swoich leniwych mężów. Zrozumiesz znaczenie wzgórza Salvatur i luksusu płynącego z prostoty życia. Zobaczysz niezwykłą iluzję oraz wielkie odkrycie pułkownika Bayera. Na zawsze zapamiętasz słodycz pomidorowej pasty i fakt, że Gozo było przez chwilę niepodległym państwem. 

ZADZWOŃ TERAZ 
I ZAPYTAJ O WOLNY TERMIN NA WYCIECZKĘ PO GOZO

PROGRAM WYCIECZKI PO GOZO

Decydując się na standardową trasę po Gozo odwiedzimy niżej zaprezentowane miejsca. W rzeczy samej, jeśli zarezerwujemy wycieczkę na wyłączność, trasę można dowolnie modyfikować. Co ważne, w przypadku tej wycieczki start i zakończenie zawsze mają miejsce w porcie Mgarr na Gozo, wiec do tego miejsca należy się dostać samodzielnie (np. autobusem lub taksówką). Polacy nocujący na Gozo mogą liczyć na to, że kierowca odbierze ich na wycieczkę z każdego miejsca na wyspie. Co niezwykle istotne, lokalni przewodnicy z Gozo mają ogromną wiedzę na temat wyspy. Otrzymujemy mnóstwo pochwał dla kierowców od osób, które miały przyjemność spędzić z nimi dzień podczas wycieczki po wyspie Gozo.

➡ Kenuna Tower – punkt widokowy z szeroką panoramą dużej części wyspy.
➡ Nadur – kultowa, najstarsza piekarnia na Gozo.
➡ Tal Mixta Cave – niezwykła jaskinia z upajającym widokiem na Ramla Bay.
➡ Ramla Bay – największa piaszczysta plaża na Gozo.
➡ Xagħra (Ggantija Temples i Ta’ Kola Windmill – opcjonalnie).
➡ Wizyta w agrogospodarstwie Ta’ Mena Estate. Możliwość degustacji win.
➡ Marsalforn – stara rybacka wioska, aktualnie modny kurort.
➡ Salt pans – panwie solne.
➡ Wied il-Għasri – zjawiskowa dolina z piękną zatoczką.
➡ Wied il-Mielaħ – łuk skalny przypominający Azure Window.
➡ Ta’ Pinu – wizyta w bazylice.
➡ Dwejra (Fungus Rock, pozostałości po Azure Window, Inland Sea, Blue Hole).
➡ Victoria (Rabat) – stolica Gozo, spacer po cytadeli.
➡ Ta’ Cenc Cliffs – zachód słońca na klifach (zimą)
➡ Xewkija Rotunda – wizyta w kościele św. Jana Chrzciciela w Xewkija.
 
Podczas takiej wyprawy zobaczymy na własne oczy między innymi te obrazki:

Gozo wycieczki objazdowe

REKOMENDACJE

Pani Hanna Ligocka, Wycieczka po Gozo w dniu 30 grudnia 2019

Niezwykle trudno w kilku zdaniach ując to, co czujemy. Jesteśmy bardzo, ale to bardzo wdzięczni naszemu przewodnikowi za to, że mogliśmy zobaczyć Gozo jego oczami. Pokazał nam piękne i ważne miejsca, nakreślił ich historię, zaciekawił mitami i legendami, ale też pozwolił nam zobaczyć sielską codzienność mieszkańców tej wyspy. To nie była zwykła wycieczka. Przeżyliśmy piękne doświadczenie, które długo będziemy wspominać i szczerze polecać. Dziękujemy Państwu z całego serca.

Pan Piotr Wróbel, Wycieczka po Gozo w dniu 28 stycznia 2020

Ciągle jesteśmy pod ogromnym wrażeniem wspólnej wycieczki po Gozo. Uczestniczyliśmy wielokrotnie w wycieczkach tego typu w różnych miejscach świata, ale to co nam pokazał przewodnik oraz forma przekazu zachwyciły nas. Nasz przewodnik doskonale znał wyspę i wspaniale dostosowywał się do naszych potrzeb. Będziemy bardzo długo wspominać to spotkanie. Jeszcze raz bardzo dziękujemy i do zobaczenia. Będziemy wszystkim Państwa polecać.

Pan dr nauk med. Andrzej J., Wycieczka po Gozo w dniu 22 listopada 2019

Jesteśmy już w Polsce. Pobyt na Malcie uważamy za bardzo udany. Najlepszym dniem jednogłośnie był ten spędzony spędzony na Gozo. Organizacja i kontakt były wzorowe. Poza zabytkami i pięknymi miejscami doceniamy pyszne wypieki z lokalnej piekarni i miejsce gdzie się nimi delektowaliśmy. W winiarni dla mnie najlepsze było wino Juel.
I butelkę tego właśnie wina podarował nam do kolacji sympatyczny właściciel restauracji, którą polecili nam Państwo na kolację. Bardzo serdecznie dziękujemy za te chwile, które będziemy mogli wspominać.
“Życia nie mierzy się ilością oddechów, ale ilością chwil, które zapierają dech w piersiach” (Maya Angelou)
Pozdrawiam w imieniu całej naszej grupy, Andrzej J.

INFORMACJE PRAKTYCZNE

***

Kiedy Odbywają się Wycieczki Objazdowe po GOZO? 
Wycieczki odbywają się codziennie.

Jak zarezerwować wycieczkę?
Wystarczy wypełnić i wysłać formularz znajdujący się na końcu wpisu
lub zadzwonić do nas ZADZWOŃ TERAZ

Ile Kosztuje Wycieczka po GOZO?
Wycieczki realizowane są w dwóch opcjach: prywatnej wycieczki na wyłączność
lub opcji współdzielonej.
Opcja prywatna oznacza, że kierowca i samochód są wyłącznie do naszej dyspozycji
i nikogo poza nami nie będzie na takiej wycieczce.
Opcja współdzielona oznacza, że możemy poszukać wśród Czytelników maltaigozo
towarzyszy do wspólnej podróży i dzięki temu dzielimy koszt wycieczki na połowę.
Oto, jak kształtują się ceny:

Prywatna wycieczka po Gozo: 195 EUR
Cena za osobę przy wycieczce współdzielonej po Gozo: 49 EUR
Co istotne, na wycieczki współdzielone wymagane jest minimum 4 osoby
Osoby poszukujące współtowarzyszy do wspólnej wycieczki
prosimy o dodanie stosownego komentarza POD PODLINKOWANYM TEKSTEM

***

Oto kolejna kompozycja zdjęć zrobionych w miejscach, które znajdują się w ramowym programie wycieczki po Gozo. 

Wycieczki po Gozo

ZALETY WYCIECZKI PO GOZO

Zacznijmy od najważniejszej kwestii i odpowiedzmy sobie na pytanie czym konkretnie wyróżniają się polecane przez nas wycieczki po Malcie i Gozo, że śmiało i głośno możemy powiedzieć, że są najlepsze? Oto odpowiedź!

PROGRAM WYCIECZKI
W jakim celu turyści wybierają się na wycieczki po Malcie i Gozo? Chcą się przejechać? Nie! Pragną COŚ zobaczyć i CZEGOŚ doświadczyć! Dla wygody naszych Czytelników, osobiście przeanalizowaliśmy wszystkie dostępne na rynku programy wycieczek, aby upewnić się, że ciągle mamy najlepszy i najbogatszy program, który realizują dla naszych Czytelników lokalni polskojęzyczni organizatorzy. Nie ma najmniejszych szans, aby nasi Czytelnicy znaleźli w Internecie polskojęzyczną wycieczkę z bogatszym programem. Gwarantujemy to. Kropka.

CZAS
Wycieczki, które polecamy trwają 8h od momentu odebrania pasażerów, do chwili odstawienia pasażerów w umówione miejsce (hotel, prywatna kwatera, port). To miedzy innymi dzięki temu nasi Czytelnicy mogą tak dużo zobaczyć w ciągu jednego dnia. W trakcie rekomendowanych przez nas wycieczek nie ma niepotrzebnych postojów i przeciągania czasu. Szanujemy Twój czas i dlatego też wypełniamy go po brzegi w atrakcje, abyś czuł, jak inni, którzy mieli okazję być na wycieczce przed Tobą, że “to był najlepiej spędzony dzień podczas pobytu“.

CENA
Ponad wszelką wątpliwość cena za wycieczkę jest bardzo korzystna. W cenie typowej dla wycieczek masowych mamy spersonalizowaną usługę na wyłączność w j. polskim. To ogromny atut doceniany przez naszych Czytelników.

KOMFORT JAZDY
Bardzo ważna kwestia. Podczas tych wycieczek NIE JEŹDZIMY samochodami terenowymi Maruti, które na wyspach są masowo wykorzystywane do “jeep safari”. Maruti Gipsy nie są zbyt komfortowe. Opisujemy to w innym tekście. Od kilku lat słuchamy komentarzy naszych Czytelników i niepokoiły nas uwagi dotyczące tego, że w samochodach terenowych maruti jeździ się jak na przyczepie pod plandeką. Latem, gdy temperatury sięgają 40 stopni pasażerowie pragną klimatyzacji. Nie każdy zadowoli się wiatrem. Niektórzy skarżą się, że ich zawiało po takiej wycieczce, inni nieświadomi klimatu mają lekkie oparzenia słoneczne. Narzekają też osoby z problemami z kręgosłupem oraz nerkami odradzając tego typu słabo amortyzowane samochody.

Nawet młodzi ludzie zgłaszają, że ręce im odpadają z sił, po całym dniu trzymania się poręczy w jeepie (ponieważ siedzi się na drewnianych ławeczkach bez pasów, a prędkość jazdy jest samochodowa a nie rowerowa, więc dłoń zaciska się tym mocniej, im większa jest prędkość). Zimą, w chłodne, wilgotne i wietrzne dni – pasażerowie muszą mieć możliwość dogrzania się w samochodzie. Wzięliśmy to wszystko pod uwagę i w ramach opisywanych w tym tekście wycieczek gwarantujemy, że samochody używane do wycieczek mają wszystkie podstawowe funkcjonalności, które przekładają się na komfort jazdy o każdej porze roku.

ELASTYCZNOŚĆ
Jesteśmy świadomi, że co osoba to inne preferencje i rozumiemy chęć modyfikacji programu zwiedzania. Program ramowy zawiera punkty i miejsca top of the top, ponieważ wszystkiego nie da się zobaczyć w jeden dzień. Jeśli chcemy zamienić kościoły na plaże lub punkty widokowe na muzea albo winnice – proszę bardzo. Wszystko, ale to absolutnie wszystko jest możliwe w ramach wycieczki na wyłączność. W pozostałych przypadkach obowiązuje program ramowy.

POLSKOJĘZYCZNY KIEROWCA/PILOT
Wycieczki po Malcie i Gozo są organizowane przez Polaków pracujących w branży. Porozumieliśmy się w kwestii programu, który dla naszych Czytelników jest unikalny i musi się odbywać według z góry ustalonych standardów. Dzięki temu wycieczki z opracowanym przez nas programem można zarezerwować wyłącznie za pośrednictwem naszej strony. Wszelkie modyfikacje w ramach wycieczek na wyłączność zawsze opiniujemy i proponujemy osobiście. 

WIEDZA
Rekomendujemy wyłącznie przewodników, którzy nie są ignorantami i posiadają wiedzę na temat dziedzictwa Malty i Gozo. Nie można wymagać od kierowcy wiedzy na poziomie licencjonowanego przewodnika, choć na Gozo mamy kierowców z ogromną wiedzą właśnie na takim poziomie. Nie jest to bowiem żadna wiedza tajemna, a dostęp do źródeł jest dzisiaj powszechny, więc każdy kto tylko chce, może ją nabyć. Podsumowując, kierowcy mogą podzielić się z pasażerami swoją wiedzą na temat odwiedzanych w czasie wycieczki miejsc. Możemy także zaangażować licencjonowanego polskiego przewodnika, co wiąże się z dodatkowym kosztem, ale jak najbardziej, również jest możliwe.

BRAK PRESJI
Kierowcy nie wywierają na pasażerach żadnej presji związanej z dodatkowymi usługami (co ma miejsce w trakcie masowych wycieczek). W czasie wycieczki przewidujemy czas na posiłek, więc kierowca ma obowiązek zapytać czy planują Państwo taki spożyć. Lunch może się odbyć w porze obiadu lub wczesnej kolacji. Kierowca zaproponuje właściwe miejsce po uprzednim wysłuchaniu preferencji pasażerów. Może to być restauracja elegancka, budżetowa, z lokalną kuchnią lub z panoramicznym widokiem. Kierowca zaprowadzi Państwa do każdego możliwego typu lokalu lub pominie ten punkt, jeśli wolą Państwo zjeść posiłek w hotelu w ramach wykupionej opcji HB lub AI. 

SUMIENNOŚĆ
Kierowca nie pominie żadnego punktu wycieczki, ponieważ zawsze ma przy sobie wydrukowany plan ramowy lub zanotowane modyfikacje. Kierowca czuwa nad realizacją programu, ale na życzenie pasażerów może na bieżąco reagować na różne potrzeby i prośby, więc śmiało zgłaszajmy, czego potrzebujemy.

BONUSY
Kierowcy dbają o pasażerów jak o własną rodzinę. Każdy z nich organizuje wycieczki we własnym stylu i zapewnia pasażerom inne dodatkowe udogodnienia. Niektórzy zawsze mają ze sobą lodówkę pełną schłodzonych napojów, którymi można się częstować bez ograniczeń. Inni, zimą częstują pasażerów lokalnymi cytrusami. W niektórych samochodach można w czasie wycieczki korzystać z napisanych przez nas przewodników. Niespodzianki czekają!

ZAREZERWUJ WYCIECZKĘ TERAZ

Wypełnij i wyślij formularz kontaktowy.
Napisz kiedy planujesz pobyt na Malcie.
Sprawdzimy kalendarze kierowców i zarezerwujemy dla Ciebie
wybrany dzień, o ile będzie jeszcze wolny! 
Podanie numeru telefonu ułatwi szybki kontakt w przypadku rezerwacji na last minute. 

FORMULARZ KONTAKTOWY

***

    Polityka Prywatności

    ZAINTERESOWAŁ CIĘ TEN ARTYKUŁ?
    ZAPRASZAMY DO DYSKUSJI W KOMENTARZACH.
    SPODOBAŁ CI SIĘ TEN TEKST?
    UDOSTĘPNIAJ GO DO WOLI KORZYSTAJĄC Z OPCJI “PODZIEL SIĘ”. 👇