fbpx

MALTA WYCIECZKI OBJAZDOWE PO POLSKU

Malta Wycieczki Objazdowe

1. Malta → wycieczki objazdowe po polsku z lokalnym przewodnikiem. Od A do Z.
2. W czasie wycieczki odwiedzamy najważniejsze i najpopularniejsze miejsca na Malcie.
3. Przeczytaj dokładny opis wycieczki, zobacz zdjęcia z trasy, ceny i program. 
4. Wypełnij formularz, który znajdziesz na końcu wpisu i zarezerwuj wycieczkę.

MALTA WYCIECZKI OBJAZDOWE PO POLSKU

Lecisz na Maltę i szukasz ekscytującej i kompleksowej wycieczki objazdowej? Jesteś we właściwym miejscu. W tym tekście prezentujemy całodniową wycieczkę po Malcie w języku polskim. Podczas pasjonującej wyprawy odwiedzisz wszystkie najpiękniejsze miejsca i najważniejsze zabytki. Poznawaj i zwiedzaj wyspę z lokalnym przewodnikiem, który pomoże Ci dotrzeć wszędzie tam, gdzie koniecznie trzeba i pokaże najjaśniejsze perełki Malty.

Kierowca jest bardzo elastyczny i dopasowuje się adekwatnie do tego, na co turyści zwracają większą uwagę. Dla jednych będzie to architektura, dla innych widoki, dla kolejnych kościoły lub fortyfikacje. Sygnalizuj do woli, gdzie chciałbyś zostać dłużej, a które miejsce wolisz pominąć.

ATUTY WYCIECZKI PO MALCIE

Nic tak bardzo nie ożywia dyskusji jak ciekawostki i legendy, a tych polscy lokalni przewodnicy znają całe mnóstwo. Zapytaj śmiało, dlaczego Malta była nazywana „pielęgniarką Morza Śródziemnego”? Skąd wzięło się określenie „muzeum pod gołym niebem”? Co wspólnego ma Malta z miodem? Dlaczego zegary przykościelne wskazują różne godziny? Co nie podobało się mieszkańcom Malty w rotundzie w Mosta podczas jej budowy? Która maltańska ulica ma najbardziej wstydliwą historię i dlaczego? Dlaczego w pobliżu najpiękniejszych zatok na Malcie za skałami chowają się podglądacze z lornetkami? I co takiego Gorbaczow robił w Marsaxlokk, poza tym, że zmagał się z chorobą morską? Podczas wycieczki usłyszysz wiele ciekawych historii.

ZADZWOŃ TERAZ 
I ZAPYTAJ O WOLNY TERMIN NA WYCIECZKĘ PO MALCIE

PROGRAM WYCIECZKI PO MALCIE

Oto program ramowy realizowany podczas wycieczki po Malcie po polsku. O kolejności wizyt w poszczególnych miejscach decyduje kierowca sugerując się lokalizacją miejsca noclegu pasażerów. 

➡ Valletta  – spacer po stolicy Malty ulicą Republiki + Górne Ogrody Barrakka i podziwianie panoramy Wielkiego Portu oraz Trzech Miast.
➡ Mdina – spacer po wąskich i krętych uliczkach Mdiny, podziwianie panoramy Malty z murów obronnych, możliwość wizyty w Katedrze św. Pawła.
➡ Rabat – możliwość skosztowania pasttizi w kultowej pastizzerii Crystal Palace.
➡ Mosta – wizyta w The Mosta Dome.
➡ Marsaxlokk – stara rybacka wioska znana z niedzielnego targu rybnego.
➡ Blue Grotto – punkt widokowy z panoramą łuku skalnego + opcjonalnie rejs do jaskiń dla chętnych.
➡ Dingli Cliffs – zachwycające klify Dingli.
➡ Popeye Village – bardzo popularny punkt widokowy.
➡ Najpiękniejsze zatoki: Tuffieha Bay oraz Golden Bay widziane z cypla widokowego przy Tuffieha Tower, z którego rozciąga się panoramiczny widok na Tuffieha Bay oraz Golden Bay.
➡ Sliema – Tigne Point – kultowy punkt widokowy z zapierającą dech w piersiach panoramą Valletty.

Podczas wycieczki po Malcie będzie okazja do zrobienia miedzy innymi takich zdjęć.

Malta Wycieczki Objazdowe

REKOMENDACJE

Pan Emilian Wolski, Wycieczka po Malcie 

Bardzo dziękujemy za wspaniałą wycieczkę i cudowne wrażenia. Wycieczka po Malcie była strzałem w dziesiątkę i najlepiej wydanymi pieniędzmi podczas pobytu. Jesteśmy zachwyceni i zadowoleni. Dzięki temu, że nasz rodzinny pobyt rozpoczęliśmy właśnie od wycieczki po Malcie, w kolejnych dniach czuliśmy się na wyspie jak u siebie. Pozdrawiamy i do ponownego zobaczenia 🙂

Pani Ewa Górecka, Wycieczka po Malcie 

W imieniu naszej rodziny bardzo dziękuję za możliwość uczestniczenia w prywatnej wycieczce po Malcie. Zwiedzaliśmy i odpoczywaliśmy we własnym tempie. Pan kierowca poświęcał nam uwagę i odpowiadał na pytania. Czuliśmy się zaopiekowani i ugoszczeni. Program wycieczki jest bardzo atrakcyjny. W czasie jednego dnia zostaliśmy dowiezieni do wszystkich miejsc, o których czytaliśmy w przewodniku. Jeździliśmy po Malcie jak po sznureczku, punkt po punkcie, czas minął nam szybko i miło. Będziemy polecać tę wycieczkę oraz Państwa interesującą stronę. Jeszcze raz dziękujemy i przesyłamy ciepłe pozdrowienia.

Pan Adam Tymbosz, Wycieczka po Malcie 

Dziękujemy Państwu za opiekę, profesjonalizm, dopasowanie planu do naszych potrzeb i świetny kontakt od samego początku. Wspólne poznawanie Malty było dla nas ogromną przyjemnością. Zakochaliśmy się w Malcie i na pewno tu wrócimy. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy i do następnego razu!

INFORMACJE PRAKTYCZNE

***

Kiedy Odbywają się Wycieczki Objazdowe po Malcie? 
Wycieczki odbywają się codziennie.

Jak zarezerwować wycieczkę?
Wystarczy wypełnić i wysłać formularz znajdujący się na końcu wpisu
lub zadzwonić do nas ZADZWOŃ TERAZ

Ile Kosztuje Wycieczka po Malcie?
Wycieczki realizowane są w dwóch opcjach: prywatnej wycieczki na wyłączność
lub opcji współdzielonej.
Opcja prywatna oznacza, że kierowca i samochód są wyłącznie do naszej dyspozycji
i nikogo poza nami nie będzie na takiej wycieczce.
Opcja współdzielona oznacza, że możemy poszukać wśród Czytelników maltaigozo
towarzyszy do wspólnej podróży i dzięki temu dzielimy koszt wycieczki na połowę.
Oto, jak kształtują się ceny:

Prywatna wycieczka po Malcie: 220 EUR
Cena za osobę przy wycieczce współdzielonej po Malcie: 55 EUR
Co istotne, na wycieczki współdzielone wymagane jest minimum 4 osoby
Osoby poszukujące współtowarzyszy do wspólnej wycieczki
prosimy o dodanie stosownego komentarza POD PODLINKOWANYM TEKSTEM

***

Oto niektóre z miejsc znajdujących się na trasie wycieczki po Malcie.

wycieczki objazdowe po malcie

ZALETY WYCIECZKI PO MALCIE

Zacznijmy od najważniejszej kwestii i odpowiedzmy sobie na pytanie czym konkretnie wyróżniają się polecane przez nas wycieczki po Malcie i Gozo, że śmiało i głośno możemy powiedzieć, że są najlepsze? Oto odpowiedź!

PROGRAM WYCIECZKI
W jakim celu turyści wybierają się na wycieczki po Malcie i Gozo? Chcą się przejechać? Nie! Pragną COŚ zobaczyć i CZEGOŚ doświadczyć! Dla wygody naszych Czytelników, osobiście przeanalizowaliśmy wszystkie dostępne na rynku programy wycieczek, aby upewnić się, że ciągle mamy najlepszy i najbogatszy program, który realizują dla naszych Czytelników lokalni polskojęzyczni organizatorzy. Nie ma najmniejszych szans, aby nasi Czytelnicy znaleźli w Internecie polskojęzyczną wycieczkę z bogatszym programem. Gwarantujemy to. Kropka.

CZAS
Wycieczki, które polecamy trwają 8h od momentu odebrania pasażerów, do chwili odstawienia pasażerów w umówione miejsce (hotel, prywatna kwatera, port). To miedzy innymi dzięki temu nasi Czytelnicy mogą tak dużo zobaczyć w ciągu jednego dnia. W trakcie rekomendowanych przez nas wycieczek nie ma niepotrzebnych postojów i przeciągania czasu. Szanujemy Twój czas i dlatego też wypełniamy go po brzegi w atrakcje, abyś czuł, jak inni, którzy mieli okazję być na wycieczce przed Tobą, że „to był najlepiej spędzony dzień podczas pobytu„.

CENA
Ponad wszelką wątpliwość cena za wycieczkę jest bardzo korzystna. W cenie typowej dla wycieczek masowych mamy spersonalizowaną usługę na wyłączność w j. polskim. To ogromny atut doceniany przez naszych Czytelników.

KOMFORT JAZDY
Bardzo ważna kwestia. Podczas tych wycieczek NIE JEŹDZIMY samochodami terenowymi Maruti, które na wyspach są masowo wykorzystywane do „jeep safari”. Maruti Gipsy nie są zbyt komfortowe. Opisujemy to w innym tekście. Od kilku lat słuchamy komentarzy naszych Czytelników i niepokoiły nas uwagi dotyczące tego, że w samochodach terenowych maruti jeździ się jak na przyczepie pod plandeką. Latem, gdy temperatury sięgają 40 stopni pasażerowie pragną klimatyzacji. Nie każdy zadowoli się wiatrem. Niektórzy skarżą się, że ich zawiało po takiej wycieczce, inni nieświadomi klimatu mają lekkie oparzenia słoneczne. Narzekają też osoby z problemami z kręgosłupem oraz nerkami odradzając tego typu słabo amortyzowane samochody.

Nawet młodzi ludzie zgłaszają, że ręce im odpadają z sił, po całym dniu trzymania się poręczy w jeepie (ponieważ siedzi się na drewnianych ławeczkach bez pasów, a prędkość jazdy jest samochodowa a nie rowerowa, więc dłoń zaciska się tym mocniej, im większa jest prędkość). Zimą, w chłodne, wilgotne i wietrzne dni – pasażerowie muszą mieć możliwość dogrzania się w samochodzie. Wzięliśmy to wszystko pod uwagę i w ramach opisywanych w tym tekście wycieczek gwarantujemy, że samochody używane do wycieczek mają wszystkie podstawowe funkcjonalności, które przekładają się na komfort jazdy o każdej porze roku.

ELASTYCZNOŚĆ
Jesteśmy świadomi, że co osoba to inne preferencje i rozumiemy chęć modyfikacji programu zwiedzania. Program ramowy zawiera punkty i miejsca top of the top, ponieważ wszystkiego nie da się zobaczyć w jeden dzień. Jeśli chcemy zamienić kościoły na plaże lub punkty widokowe na muzea albo winnice – proszę bardzo. Wszystko, ale to absolutnie wszystko jest możliwe w ramach wycieczki na wyłączność. W pozostałych przypadkach obowiązuje program ramowy.

POLSKOJĘZYCZNY KIEROWCA/PILOT
Wycieczki po Malcie i Gozo są organizowane przez Polaków pracujących w branży. Porozumieliśmy się w kwestii programu, który dla naszych Czytelników jest unikalny i musi się odbywać według z góry ustalonych standardów. Dzięki temu wycieczki z opracowanym przez nas programem można zarezerwować wyłącznie za pośrednictwem naszej strony. Wszelkie modyfikacje w ramach wycieczek na wyłączność zawsze opiniujemy i proponujemy osobiście. 

WIEDZA
Rekomendujemy wyłącznie kierowców, którzy nie są ignorantami i posiadają wiedzę na temat dziedzictwa Malty i Gozo. Nie można wymagać od kierowcy wiedzy na poziomie licencjonowanego przewodnika, choć na Gozo mamy kierowców z ogromną wiedzą właśnie na takim poziomie. Nie jest to bowiem żadna wiedza tajemna, a dostęp do źródeł jest dzisiaj powszechny, więc każdy kto tylko chce, może ją nabyć. Podsumowując, kierowcy mogą podzielić się z pasażerami swoją wiedzą na temat odwiedzanych w czasie wycieczki miejsc. Możemy także zaangażować licencjonowanego polskiego przewodnika, co wiąże się z dodatkowym kosztem, ale jak najbardziej, również jest możliwe.

BRAK PRESJI
Kierowcy nie wywierają na pasażerach żadnej presji związanej z dodatkowymi usługami (co ma miejsce w trakcie masowych wycieczek). W czasie wycieczki przewidujemy czas na posiłek, więc kierowca ma obowiązek zapytać czy planują Państwo taki spożyć. Lunch może się odbyć w porze obiadu lub wczesnej kolacji. Kierowca zaproponuje właściwe miejsce po uprzednim wysłuchaniu preferencji pasażerów. Może to być restauracja elegancka, budżetowa, z lokalną kuchnią lub z panoramicznym widokiem. Kierowca zaprowadzi Państwa do każdego możliwego typu lokalu lub pominie ten punkt, jeśli wolą Państwo zjeść posiłek w hotelu w ramach wykupionej opcji HB lub AI. 

SUMIENNOŚĆ
Kierowca nie pominie żadnego punktu wycieczki, ponieważ zawsze ma przy sobie wydrukowany plan ramowy lub zanotowane modyfikacje. Kierowca czuwa nad realizacją programu, ale na życzenie pasażerów może na bieżąco reagować na różne potrzeby i prośby, więc śmiało zgłaszajmy, czego potrzebujemy.

BONUSY
Kierowcy dbają o pasażerów jak o własną rodzinę. Każdy z nich organizuje wycieczki we własnym stylu i zapewnia pasażerom inne dodatkowe udogodnienia. Niektórzy zawsze mają ze sobą lodówkę pełną schłodzonych napojów, którymi można się częstować bez ograniczeń. Inni, zimą częstują pasażerów lokalnymi cytrusami. W niektórych samochodach można w czasie wycieczki korzystać z napisanych przez nas przewodników. Niespodzianki czekają!

ZAREZERWUJ WYCIECZKĘ TERAZ

Wypełnij i wyślij formularz kontaktowy.
Napisz kiedy planujesz pobyt na Malcie.
Sprawdzimy kalendarze kierowców i zarezerwujemy dla Ciebie
wybrany dzień, o ile będzie jeszcze wolny! 
Podanie numeru telefonu ułatwi szybki kontakt w przypadku rezerwacji na last minute. 

FORMULARZ KONTAKTOWY

***

    Polityka Prywatności

    ZAINTERESOWAŁ CIĘ TEN ARTYKUŁ?
    ZAPRASZAMY DO DYSKUSJI W KOMENTARZACH.
    SPODOBAŁ CI SIĘ TEN TEKST?
    UDOSTĘPNIAJ GO DO WOLI KORZYSTAJĄC Z OPCJI „PODZIEL SIĘ”.