fbpx

OTWARTE AUTOBUSY PIĘTROWE

Autobusy Piętrowe Gozo

1. Maltańskie otwarte autobusy piętrowe to najpopularniejszy sposób na zorganizowane zwiedzenie Malty oraz Gozo.
2. Sprawdź dokąd dojedziesz piętrowymi autobusami. Zobacz nasze mapy i rozkłady jazdy.
3. Czytelnicy strony maltaigozo.pl mogą skorzystać z rabatu -15% na te wycieczki. Wystarczy podczas rezerwacji online na stronie hellomaltatours wykorzystać promo code: maltaigozo.

autobusy piętrowe na malcie

KTÓRY AUTOBUS WYBRAĆ?

Maltańskie autobusy kursują na trzech podstawowych trasach dowożąc turystów do największych atrakcji na wyspach. Jeżeli planujemy zwiedzać południową Maltę powinniśmy wybrać czerwony autobus. Północ Malty najefektywniej zwiedzimy podróżując niebieskim autobusem a Gozo objedziemy zielonym autobusem. Nic nie zobrazuje tych tras lepiej, niż mapa, więc zerknijmy jak trasy autobusów mają się do mapy wysp. Wyraźnie widać, że trasy są przemyślane i można sobie zaplanować bardzo ciekawy plan zwiedzania. Kliknij, aby otworzyć poniższą mapę w nowej karcie i przyjrzeć się z bliska trasom maltańskich autobusów turystycznych.

TRASY WSZYSTKICH AUTOBUSÓW

AUTOBUSY PIĘTROWE MALTA TRASY

ZIELONY AUTOBUS GOZO SIGHTSEEING

Wszystkie informacje na temat zielonego autobusu GozoSightseeing zebraliśmy TUTAJ – KLIK. W tekście zaprezentowaliśmy mapę trasy, listę popularnych miejsc, które znajdują się na trasie Gozobusa, aktualne rozkłady jazdy oraz galerię zdjęć z tej wycieczki. Oto, co znajdziemy w programie: Ramla Bay, Savina Creativity Centre, Ggantija Temples & Ta’ Kola Windmill, Calypso Cave, Marsalforn Bay, Victoria Bus Station, Ta’ Pinu Sanctuary, Ta’ Dbiegi Crafts Village, Azure Window, Fontana, Xlendi Bay, Xewkija Square.

CZERWONY AUTOBUS MALTA SIGHTSEEING

Podobnież jak w przypadku Gozobusa i dla tej wycieczki przygotowaliśmy mnóstwo praktycznych wskazówek, włącznie z rozkładem jazdy, mapą trasy oraz listą atrakcji. Szczegóły znajdziemy TUTAJ – KLIK. Interesujące miejsca, które możemy odwiedzić decydując się na czerwony autobus to: Valletta Bus Terminus, Auberge de Castille, War Museum & Fort St. Elmo, Mediterranean Conference Centre, Malta Experience Show, Valletta Waterfront, Tarxien Temples, Hypogeum, Vittoriosa Waterfront, Zejtun Parish Church, Zejtun St. Gregory’s Church, Marsaxlokk Fishing Village & Market, Ghar Dalam Cave & Museum, Blue Grotto, Hagar Qim & Mnajdra Temples, Malta Falconry Centre, Limestone Heritage.

NIEBIESKI AUTOBUS MALTA SIGHTSEEING

Niebieskim autobusem dojedziemy do następujących miejsc: Valletta Bus Terminus, San Anton Gardens, Ta’Qali Crafts Village, Aviation Museum, Mosta Church, Mdina Gate, Roman Villa, Mgarr Church, Golden Bay, Bugibbat Square, Splash & Fun Park, Marine Park, St. George’s Bay, Spinola Bay. Mapę trasy, rozkład jazdy oraz pełny program wraz z opisem znajdziemy TUTAJ – KLIK. Zachęcamy do zapoznania się z wpisami poświęconymi praktycznym aspektom podróżowania maltańskimi autobusami piętrowymi.

INFORMACJE PRAKTYCZNE

INFORMACJE PRAKTYCZNE

Ile Kosztuje Całodniowa Wycieczka Autobusem MaltaSightseeing?
Dorośli: Cena regularna: 20€ Z naszym rabatem: 17€. 
Dzieci (5-15 lat): Cena regularna: 13€ Z naszym rabatem: 11,05€ . 
Dzieci poniżej 5 roku życia bezpłatnie

Gdzie Można Zarezerwować Wycieczkę?
Zarezerwuj wycieczkę bezpośrednio u organizatora na stronie hellomaltatours

Jak Obniżyć Cenę Wycieczki o 15%?
Wystarczy podczas rezerwacji rejsu na stronie organizatora
wykorzystać promocyjny PROMO CODE, który brzmi: MALTAIGOZO
Wpisuje się go w okienku rezerwacji w rozwijanym polu Promo Code
(znajdującym się tuż nad przyciskiem CHECK AVABILITY)

Jak Skorzystać z Darmowego Transferu?
Wystarczy podczas rezerwacji wskazać hotel, w którym się zatrzymaliśmy.
System poda nam godziny transferu na linii Hotel-Malta Sightseeing Sliema Terminus-Hotel

Czy Można Zmienić Datę Zarezerwowanej Online Wycieczki?
Tak. Bilety z rabatem 15% zakupione online możemy przebukować
na każdy inny termin (u kierowcy autobusu)

•••

AUTOBUSY HOP ON HOP OFF

TRANSFER NA WYCIECZKĘ

Maltańskie autobusy piętrowe MaltaSightseeing zaczynają i kończą swoje kursy w Malta Sightseeing Terminus w Sliema (naprzeciwko Burger Kinga). Punkt startu znajduje się tuż przy promenadzie w okolicy portu Sliema Ferry. W cenie biletu na ten autobus mamy zagwarantowany darmowy transfer z hotelu do Sliema, a po wycieczce ze Sliema do hotelu, więc najwygodniej będzie skorzystać z tej możliwości. Oczywiście, jeżeli nocujemy w okolicy Sliema Ferry to zdrowszy będzie poranny spacer do autobusu, więc w zależności od kondycji oraz preferencji można komfortowo dojechać do punktu postoju autobusów. 

ZAINTERESOWAŁ CIĘ TEN ARTYKUŁ?
ZAPRASZAMY DO DYSKUSJI W KOMENTARZACH.
SPODOBAŁ CI SIĘ TEN TEKST?
UDOSTĘPNIAJ GO DO WOLI KORZYSTAJĄC Z OPCJI „PODZIEL SIĘ”. 👇