fbpx

MALTASIGHTSEEING NORTH BLUE TOUR

1. Niebieskie autobusy MaltaSightseeing to świetny pomysł na zwiedzenie północy Malty.
2. Prześledź trasę autobusu, sprawdź rozkłady jazdy oraz szczegółowy program wycieczki.
3. Czytelnicy bloga maltaigozo.pl mogą skorzystać z rabatu -15% na tę wycieczkę. Wystarczy podczas rezerwacji online na stronie hellomaltatours wykorzystać promo code: maltaigozo

malta sightseeing AUTOBUSY PIĘTROWE MALTA

NIEBIESKI AUTOBUS MALTASIGHTSEEING HOHO NORTH/BLUE TOUR

Najpopularniejszą (i najtańszą) formą zwiedzania Malty są otwarte piętrowe autobusy MaltaSightseeing Hop On Hop Off. Jeżeli wybierzemy niebieski autobus MaltaSightseeing to odwiedzimy m.in. Vallettę, Ogrody San Anton, wioskę rzemiosła Ta’ Qali, Mostę, Mdinę, Rabat oraz zatokę Golden Bay i Wybrzeże św. Pawła.

Krajobraz Malty widziany z otwartego autobusu piętrowego jest niepowtarzalny i nieporównywalny z niczym innym. Przekona się o tym każdy, kto zasiądzie na najwyższym piętrze i z tego poziomu będzie podziwiał mijane atrakcje, szczególnie zaś te naturalne. Bez wątpienia najlepsze miejsca znajdują się właśnie na dachu i tam polecamy się wygodnie usadowić. W trakcie jazdy mamy możliwość odsłuchania komentarzy nagranych również w j. polskim, dzięki czemu dokładnie wiemy dokąd w danej chwili jedziemy i dlaczego warto zatrzymać się lub wysiąść na kolejnym przystanku.

Wszystkie zawarte w programie wycieczki punkty posiadają opis audio w j. polskim, zatem nawet bez znajomości języka angielskiego świetnie sobie poradzimy. Tuż przy wejściu do autobusu i okazaniu biletu otrzymamy od kierowcy słuchawki, które przez cały dzień nosimy ze sobą i podczas jazdy autobusem podpinamy się do systemu audio, w którym odsłuchujemy nagrane przez polskiego lektora komentarze do każdej atrakcji.

INFORMACJE PRAKTYCZNE

INFORMACJE PRAKTYCZNE

Ile Kosztuje Całodniowa Wycieczka Niebieskim Autobusem MaltaSightseeing?
Dorośli: Cena regularna: 20€ Z naszym rabatem: 17€. 
Dzieci (5-15 lat): Cena regularna: 13€ Z naszym rabatem: 11,05€ . 
Dzieci poniżej 5 roku życia bezpłatnie

Gdzie Można Zarezerwować Wycieczkę?
Zarezerwuj wycieczkę bezpośrednio u organizatora na stronie hellomaltatours

Jak Obniżyć Cenę Wycieczki o 15%?
Wystarczy podczas rezerwacji rejsu na stronie organizatora
wykorzystać promocyjny PROMO CODE, który brzmi: MALTAIGOZO
Wpisuje się go w okienku rezerwacji w rozwijanym polu Promo Code
(znajdującym się tuż nad przyciskiem CHECK AVABILITY)

Jak Skorzystać z Darmowego Transferu?
Wystarczy podczas rezerwacji wskazać hotel, w którym się zatrzymaliśmy.
System poda nam godziny transferu na linii Hotel-Malta Sightseeing Sliema Terminus-Hotel

Czy Można Zmienić Datę Zarezerwowanej Online Wycieczki?
Tak. Bilety z rabatem 15% zakupione online możemy przebukować
na każdy inny termin (u kierowcy autobusu)

•••

JAK ZWIEDZAĆ MALTĘ AUTOBUSEM PIĘTROWYM?

Zasady są proste. Wsiadamy do autobusu w dowolnym momencie i wysiadamy gdzie chcemy i kiedy chcemy. Nasz bilet jest ważny cały dzień. W tym czasie przemieszczamy się po wyspie zgodnie z planem wytyczonym na mapie i odwiedzamy rekomendowane przez organizatora atrakcje. Decydując się na zwiedzanie północnej Malty piętrowym autobusem powinniśmy zaplanować sobie tę wycieczkę. Jeśli zdecydujemy się na pozostanie w autobusie przez całą podróż, w ciągu trzech godzin przemierzymy całą trasę.

Gdy zdecydujemy się w którymś miejscu zostać dłużej, niż 5 minut powinniśmy liczyć się z tym, że kolejny autobus przyjedzie po nas za 30 minut. Łatwo policzyć, że gdy zaczniemy wycieczkę pierwszym kursem o 9:00 w Sliema, to możemy zatrzymać się na dłużej (30 minut) w dziewięciu miejscach. To całkiem sporo. Ostatni kurs Czerwonego MaltaSightseing zaczyna się o godz. 15:00 i kończy o 17:50 w MaltaSightseeing Terminus Sliema (w okolicy Burger Kinga).
Sliema ferry malta

MAPA TRASY I ROZKŁAD JAZDY

autobus malta sightseeing north tour niebieskiTRANSFER NA WYCIECZKĘ

Maltańskie autobusy piętrowe MaltaSightseeing zaczynają i kończą swoje kursy w Malta Sightseeing Terminus w Sliema (naprzeciwko Burger Kinga). Punkt startu znajduje się tuż przy promenadzie w okolicy portu Sliema Ferry. W cenie biletu na ten autobus mamy zagwarantowany darmowy transfer z hotelu do Sliema, a po wycieczce ze Sliema do hotelu, więc najwygodniej będzie skorzystać z tej możliwości. Oczywiście, jeżeli nocujemy w okolicy Sliema Ferry to zdrowszy będzie poranny spacer do autobusu, więc w zależności od kondycji oraz preferencji można komfortowo dojechać do punktu postoju autobusów. 

PROMENADA W ST. JULIAN'S

ZAREZERWUJ WYCIECZKĘ TERAZ

Wystarczy wejść TUTAJ – KLIK, wypełnić kolejne pola formularza rezerwacyjnego i określić datę (lub zakres dat), liczbę dorosłych oraz dzieci, najechać kursorem na srebrne, w niektórych komputerach słabo widoczne pole PROMO CODE (znajdujące się tuż nad przyciskiem Check Availibility) i po rozwinięciu się pustego pola wpisać w nim promo code MALTAIGOZO (wielkość liter nie ma tu znaczenia). Tu na zdjęciach formularz rezerwacyjny przed i po wpisaniu promo code.

RABATY MALTARABATY MALTA
Po wpisaniu kodu promocyjnego klikamy w Check Availibility i widzimy, że wszystkie ceny są dla nas niższe o 15%. Wybieramy właściwą wycieczkę oraz termin wycieczki i dokonujemy rezerwacji. Po opłaceniu rezerwacji dostaniemy na e-mail potwierdzenie, które należy wydrukować i zabrać ze sobą na wakacje.

PROGRAM WYCIECZKI
AUTOBUS MALTA SIGHTSEEING NORTH NIEBIESKI PROGRAM

Pamiętajmy, że wszystkie bilety wstępu do muzeów są płatne. Bilety możemy kupić na miejscu w kasie. Rozkład jazdy, mapa trasy oraz program wycieczki otwierają się powiększone w nowej karcie się po kliknięciu w obrazki.

ZAINTERESOWAŁ CIĘ TEN ARTYKUŁ?
ZAPRASZAMY DO DYSKUSJI W KOMENTARZACH.
SPODOBAŁ CI SIĘ TEN TEKST?
UDOSTĘPNIAJ GO DO WOLI KORZYSTAJĄC Z OPCJI „PODZIEL SIĘ”. 👇