fbpx

TANI TRANSFER – MALTA I GOZO

ZAREZERWUJ TRANSPORT NA MALCIE I GOZO W NAJLEPSZYCH CENACH!

➡ Rezerwuj shuttle transfer już od 5€ za osobę!

➡ Wybierz tani transfer na Gozo lub na taxi na terenie Malty.

➡ Przemieszczaj się komfortowo do każdego miejsca na Malcie i Gozo 24/7.

➡ Wybieraj spośród wszystkich możliwych rodzajów transferu.

➡ Wypełnij i wyślij formularz rezerwacyjny. Znajdziesz go na dole tej strony.

WYBIERZ TRANSFER, WYPEŁNIJ FORMULARZ I CIESZ SIĘ KORZYSTNĄ REZERWACJĄ

SHUTTLE TRANSFER MALTA

💡 Shuttle transfer to transfer wahadłowy, czyli usługa przewozu na linii lotnisko-hotel (i w drugą stronę) lub lotnisko-kościół (dla miejscowości, w których brak większych hoteli). Shuttle transfer kursuje do wszystkich turystycznych miejscowości na terenie Malty. Jeżeli nocujemy w hostelu lub prywatnym apartamencie – możemy wybrać znajdujący się w najbliższej okolicy większy hotel/kościół i tam wysiąść lub wsiąść. 

5€ Tylko tyle płacą za shuttle transfer Czytelnicy MALTAIGOZO. Ta cena za osobę obowiązuje na każdej trasie na Malcie. To nie jest pomyłka. Do Gozo Ferry Terminal w Cirkewwa również dojedziemy za jedyne 5€! Niemowlęta przewożone na kolanach podróżują bezpłatnie. Bardzo szczegółowy tekst opisujący shuttle transfer od A do Z oraz formularz rezerwacyjny uprawniający do rezerwacji shuttle transfer na promocyjnych warunkach znajdziesz TUTAJ – KLIK. Jeśli rozważasz rezerwację taxi, czytaj dalej i zobacz nasze ceny na Private Cab.

PEŁNY CENNIK TRANSFERÓW SHUTTLE/SHARED:

ONE WAY (transfer na trasie lotnisko – hotel lub hotel – lotnisko)
RETURN (transfer na trasie lotnisko-hotel oraz hotel – lotnisko)

5 EUR – Cena za osobę za transfer w jedną stronę w opcji ONE WAY lub RETURN zarezerwowany w pakiecie z noclegiem lub dowolną wycieczką/rejsem opisaną na naszej stronie.
7 EUR – Cena za osobę za transfer w jedną stronę w opcji RETURN bez pakietu.
8 EUR – Cena za osobę za transfer w jedną stronę w opcji ONE WAY bez pakietu.

SPLIT TRANSFER GOZO

💡 Split Transfer na Gozo polega na realizacji usługi przewozu przez dwa środki transportu. Pierwszy samochód odbiera nas na lotnisku i zawozi do Cirkewwa Ferry [Malta]. Tam żegnamy się z kierowcą i wsiadamy na bezpłatny prom na Gozo. Po dopłynięciu na Gozo (rejs trwa 20 minut) i dobiciu do Mgarr Ferry [Gozo] wychodzimy na ląd, gdzie czeka już kolejny kierowca z kartką z naszym nazwiskiem. Wsiadamy do samochodu i jedziemy pod dowolny adres na wyspie. W drodze powrotnej podczas przeprawy promowej z Gozo na Maltę należy także opłacić bilet promowy: [4,65€/dorosły 1,15€/dziecko].

Poniżej prezentujemy ceny za sam transfer:

55€ – Split transfer z lotniska na Malcie w dowolne miejsce na Gozo dla 1 do 4 osób.
70€ – Tyle za split transfer zapłaci grupa od 5 do 7 osób.
80€ – A tyle grupa od 8 do 10 osób.

Ceny za transfer rezerwowany w pakiecie z noclegiem są korzystniejsze:

45€ – Split transfer z lotniska na Malcie w dowolne miejsce na Gozo dla 1 do 4 osób.
60€ – Tyle za split transfer zapłaci grupa od 5 do 7 osób.
70€ – A tyle grupa od 8 do 10 osób.

DIRECT TRANSFER GOZO

💡 Direct Transfer na Gozo to najbardziej komfortowy rodzaj transferu. Wsiadamy do swojego środka transportu na lotnisku (samochód lub bus, zależnie od liczebności naszej rodziny lub grupy) i właściwie jeśli nie mamy ochoty to nie musimy wysiadać aż do momentu, gdy dojedziemy do celu (hotel lub każdy inny adres na Gozo). W praktyce jednak większość turystów przeprawę promową spędza na pokładzie promu, ale jeśli pora jest późna i wolimy się zdrzemnąć – nic nie stoi na przeszkodzie aby zostać w samochodzie. Komfort ten ma swoja cenę, jak wszystko na Malcie:

Poniżej prezentujemy ceny za sam transfer:

75€ – Direct transfer z lotniska pod dowolny adres na Gozo dla 1 do 4 osób.
95€ – Direct transfer na Gozo dla grupy od 5 do 7 osób.
125€ – Direct transfer na Gozo dla grupy od 8 do 10 osób.

Ceny za transfer rezerwowany w pakiecie z noclegiem są korzystniejsze:

65€ – Direct transfer z lotniska pod dowolny adres na Gozo dla 1 do 4 osób.
85€ – Direct transfer na Gozo dla grupy od 5 do 7 osób.
115€ – Direct transfer na Gozo dla grupy od 8 do 10 osób.

Przeprawa promowa linią Gozo Ferry na trasie Malta-Gozo jest bezpłatna.
Rejs trwa 20 minut a prom wypływa z Cirkewwa Ferry na północy Malty i dopływa do portu Mgarr Ferry na Gozo.
W drodze powrotnej podczas przeprawy promowej z Gozo na Maltę należy także opłacić bilet promowy: [4,65€/dorosły 1,15€/dziecko].

PRIVATE CAB MALTA

💡 Private Cab to bardzo komfortowa opcja przewozu po Malcie. Tutaj sami wyznaczamy dokładną godzinę odbioru oraz miejsce, z którego zostaniemy odebrani. To zupełnie odwrotnie do shuttle transfer, gdzie trzeba się podporządkować godzinom odbioru ustalonym z góry przez przewoźnika.  W Private Cab, to my decydujemy czy na lotnisku chcemy być 4h wcześniej, czy tylko 2h przed planowaną godziną odlotu. 
Private Cabs na Malcie realizują kursy z lotniska pod dowolny adres i w drugą stronę. To bardzo wygodna forma transferu z lotniska do hotelu, z hotelu na lotnisko.

Ceny za private transfer:

20€ – Private transfer dla 1 do 3 osób z lotniska pod dowolny adres na Malcie z wyłączeniem północy wyspy. Cena za rezerwację w pakiecie z noclegiem lub wycieczką/rejsem.
25€ – Private transfer dla 1 do 3 osób z lotniska pod dowolny adres na Malcie z wyłączeniem północy wyspy. Cena za rezerwację bez pakietu.
24€ – Private transfer dla 1 do 3 osób z lotniska do miejscowości Mellieha, Xemxija, Manikata, Cirkewwa.  Cena za rezerwację w pakiecie z noclegiem lub wycieczką/rejsem.
30€ – Private transfer dla 1 do 3 osób z lotniska do miejscowości Mellieha, Xemxija, Manikata, Cirkewwa. Cena za rezerwację bez pakietu.

Private Cab oraz transfer i transport dla grup liczniejszych niż określone wyżej, wyceniany jest indywidualnie. W tym celu prosimy o kontakt na adres: maltaigozo@gmail.com

💡 W cenie prywatnego transferu oraz transferu shuttle każdemu pasażerowi przysługują 2 bagaże: podręczny i rejestrowany. Dodatkowe bagaże są extra płatne.

PRZEWOŻENIE DZIECI I EXTRA BAGAŻ

Dziecko poniżej 3 roku życia podróżuje bezpłatnie w ramach transferu współdzielonego, o ile siedzi na kolanach rodzica. Rodzic, który preferuje posadzić niemowlę w foteliku może skorzystać z takiej opcji. Za dziecko przewożone w foteliku zapłacimy 5, 7 lub 8 EUR, zgodnie z zasadami w cenniku wyżej.

Wózek dziecięcy także jest płatny, ale jeśli złożymy go i zapakujemy do pokrowca, może zostać potraktowany jako jeden z dwóch bezpłatnych bagaży przysługujących każdemu pasażerowi. Każdy pasażer uiszczający pełną opłatę może mieć przy sobie dwa bagaże: bagaż podręczny oraz bagaż rejestrowany. 

Usługę transferu realizują największe maltańskie firmy transportowe będące oficjalnym maltańskim przewoźnikiem lotniskowym. Odradzamy odkładanie rezerwacji transferu na ostatnią chwilę. Zainteresowanie transferem jest ogromne i zdarza się, że nie dla wszystkich wystarcza miejsca i środków transportu. Aby tego uniknąć wystarczy odpowiednio wcześnie wysłać starannie wypełniony poniższy formularz, do czego zachęcamy już teraz.

NIE ZOSTAWIAJ REZERWACJI TRANSFERU NA OSTATNIĄ CHWILĘ, PONIEWAŻ CHĘTNYCH NA TRANSFER W TEJ CENIE JEST WIĘCEJ NIŻ MIEJSC W BUSACH!

WYPEŁNIJ FORMULARZ I ZAREZERWUJ TRANSFER

  UZUPEŁNIJ POPRAWNIE WSZYSTKIE POLA

  AIRPORT - HOTEL (TRANSFER Z LOTNISKA DO HOTELU)

  Wybierz typ transferu na tej trasie


  HOTEL - AIRPORT (TRANSFER Z HOTELU NA LOTNISKO)

  Wybierz typ transferu na tej trasie


  Polityka Prywatności

  💡 Opracowaliśmy graficzne zestawienie wszystkich typów transferów lotniskowych! Sprawdź czym się od siebie różnią! Porównaj ceny i zarezerwuj najkorzystniejszy! Przejdź do zestawienia transferów lotniskowych – KLIK!