fbpx

TANI TRANSFER – MALTA I GOZO

ZAREZERWUJ TRANSPORT NA MALCIE I GOZO W NAJLEPSZYCH CENACH!

➡ Rezerwuj shuttle transfer od 4,50€ za osobę lub taxi z lotniska do hotelu od 15 EUR za samochód.

➡ Wybierz tani transfer na Gozo lub na taxi na terenie Malty.

➡ Przemieszczaj się komfortowo do każdego miejsca na Malcie i Gozo 24/7.

➡ Wybieraj spośród wszystkich możliwych rodzajów transferu.

➡ Wypełnij i wyślij formularz rezerwacyjny. Znajdziesz go na dole tej strony.

➡ Zapłać za wszystko gotówką  – na miejscu – do rąk kierowcy.

WYBIERZ TRANSFER, WYPEŁNIJ FORMULARZ I CIESZ SIĘ KORZYSTNĄ REZERWACJĄ

SHUTTLE TRANSFER MALTA

💡 Shuttle transfer to transfer wahadłowy, czyli usługa przewozu na linii lotnisko-hotel (i w drugą stronę) lub lotnisko-kościół (dla miejscowości, w których brak większych hoteli). Shuttle transfer kursuje do wszystkich turystycznych miejscowości na terenie Malty. Jeżeli nocujemy w hostelu lub prywatnym apartamencie – możemy wybrać znajdujący się w najbliższej okolicy większy hotel/kościół i tam wysiąść lub wsiąść. 

4,50€ Tylko tyle płacą za shuttle transfer Czytelnicy MALTAIGOZO. Ta cena za osobę obowiązuje na każdej trasie na Malcie. To nie jest pomyłka. Do Gozo Ferry Terminal w Cirkewwa również dojedziemy za jedyne 4,50€! Niemowlęta przewożone na kolanach podróżują bezpłatnie. Dzieci przewożone w foteliku płacą jedynie 2EUR. Bardzo szczegółowy tekst opisujący shuttle transfer od A do Z oraz formularz rezerwacyjny uprawniający do rezerwacji shuttle transfer na promocyjnych warunkach znajdziesz TUTAJ – KLIK. Jeśli rozważasz rezerwację taxi, czytaj dalej i zobacz nasze ceny na Private Cab.

COMBI TRANSFER GOZO

:idea: Combi Transfer na Gozo to najtańszy transfer z lotniska na Gozo (i w druga stronę). Usługa polega na rezerwacji shuttle transfer na terenie Malty (z lotniska do Gozo Ferry Terminal w Cirkewwa) [4,50€], następnie samodzielnie przeprawiamy się na Gozo promem Gozo Channel [bezpłatne] i po dopłynięciu na Gozo w porcie Mgarr czeka na nas prywatny samochód, który zawiezie nas pod dowolny adres na wyspie Gozo [15,50€ do 4 osób, 20€ do 6 osób, 25€ do 10 osób]. W drodze powrotnej podczas przeprawy promowej z Gozo na Maltę należy także opłacić bilet promowy: [4,65€/dorosły 1,15€/dziecko].

20€ – Tyle za Combi Transfer pod dowolny adres na Gozo zapłaci 1 osoba.
24,50€
– 2 osoby, 29€ – 3 osoby, 33,50€ – 4 osoby, 42,50€ – 5 osób, 47€ – 6 osób.
Przy większej grupie warto rozważyć Split lub Direct Transfer.

SPLIT TRANSFER GOZO

💡 Split Transfer na Gozo polega na realizacji usługi przewozu przez dwa środki transportu. Pierwszy samochód odbiera nas na lotnisku i zawozi do Cirkewwa Ferry [Malta]. Tam żegnamy się z kierowcą i wsiadamy na bezpłatny prom na Gozo. Po dopłynięciu na Gozo (rejs trwa 20 minut) i dobiciu do Mgarr Ferry [Gozo] wychodzimy na ląd, gdzie czeka już kolejny kierowca z kartką z naszym nazwiskiem. Wsiadamy do samochodu i jedziemy pod dowolny adres na wyspie. W drodze powrotnej podczas przeprawy promowej z Gozo na Maltę należy także opłacić bilet promowy: [4,65€/dorosły 1,15€/dziecko].

50€ – Cena za split transfer z lotniska na Malcie w dowolne miejsce na Gozo dla 1 do 4 osób.
65€ – Tyle za split transfer zapłaci grupa od 5 do 6 osób.
80€ – A tyle grupa od 7 do 10 osób.

DIRECT TRANSFER GOZO

💡 Direct Transfer na Gozo to najbardziej komfortowy rodzaj transferu. Wsiadamy do swojego środka transportu na lotnisku (samochód lub bus, zależnie od liczebności naszej rodziny lub grupy) i właściwie jeśli nie mamy ochoty to nie musimy wysiadać aż do momentu, gdy dojedziemy do celu (hotel lub każdy inny adres na Gozo). W praktyce jednak większość turystów przeprawę promową spędza na pokładzie promu, ale jeśli pora jest późna i wolimy się zdrzemnąć – nic nie stoi na przeszkodzie aby zostać w samochodzie. Komfort ten ma swoja cenę, jak wszystko na Malcie:

77€ – Cena za direct transfer z lotniska pod dowolny adres na Gozo dla 1 do 4 osób.
90€ – Direct transfer na Gozo dla grupy od 5 do 6 osób.
125€ – Direct transfer na Gozo dla grupy od 7 do 10 osób.

PRIVATE CAB MALTA I GOZO

💡 Private Cab to bardzo komfortowa opcja przewozu po Malcie lub po Gozo. Tutaj sami wyznaczamy dokładną godzinę odbioru oraz miejsce, z którego zostaniemy odebrani. To zupełnie odwrotnie do shuttle transfer, gdzie trzeba się podporządkować godzinom odbioru ustalonym z góry przez przewoźnika.  W Private Cab, to my decydujemy czy na lotnisku chcemy być 4h wcześniej, czy tylko 2h przed planowaną godziną odlotu. 
Pamiętajmy, że na wyspie Gozo, Private Cab kursuje na trasie Mgarr Ferry (przystań promowa w Mgarr) do każdego miejsca na Gozo, a także z każdego miejsca na Gozo do Mgarr Ferry, skąd odpływają promy na Maltę. 
Z kolei Private Cabs na Malcie realizują kursy z lotniska pod dowolny adres i w drugą stronę. To bardzo wygodna forma transferu z lotniska do hotelu, z hotelu na lotnisko, lub z hotelu do przystani promowej w Cirkewwa. Można śmiało powiedzieć, że to usługa bardzo podobna do taxi, ale często tańsza. Nie można połączyć Private Cab Gozo i Private Cab Malta w celu transferu z Gozo na lotnisko. Na tej trasie wybieramy wyłącznie spośród Combi, Split lub Direct Transfer, a Private Cab tylko na trasach w obrębie jednej wyspy. 

CENY TAXI/TRANSFERU LOTNISKOWEGO NA MALCIE  (zależne od strefy)

LICZBA OSÓB STREFA 1 STREFA 2 STREFA 3 STREFA 4 STREFA 5
1-4 € 15 € 17 € 19 € 25 € 28
5-8 € 20 € 24 € 26 € 30 € 35
9-11 € 28 € 30 € 35 € 40 € 45
12-14 € 65 € 65 € 65 € 100 € 100

STREFY NA MALCIE

CENY TRANSFERU DIRECT Z LOTNISKA NA GOZO

LICZBA OSÓB CENA
1-4 € 77
5-6 € 90
7-10 € 125

CENY TRANSFERU SPLIT Z LOTNISKA NA GOZO

LICZBA OSÓB CENA
1-4 € 50
5-6 € 65
7-10 € 80

Private Cab oraz transfer i transport dla grup liczniejszych niż określone wyżej, wyceniany jest indywidualnie. W tym celu prosimy o kontakt na adres: maltaigozo@gmail.com

💡 W cenie prywatnego transferu oraz transferu shuttle każdemu pasażerowi przysługują 2 bagaże: podręczny i rejestrowany. Dodatkowe bagaże są extra płatne zgodnie z tabelą zamieszczoną na dole tej strony.

PRZEWOŻENIE DZIECI I EXTRA BAGAŻ

Dziecko poniżej 3 roku życia podróżuje bezpłatnie, o ile siedzi na kolanach rodzica. Rodzic, który preferuje posadzić niemowlę w foteliku może skorzystać z takiej opcji. Za dziecko przewożone w foteliku zapłacimy 2 EUR. Wózek dziecięcy także jest płatny, ale jeśli złożymy go i zapakujemy do pokrowca, może zostać potraktowany jako jeden z dwóch bezpłatnych bagaży przysługujących każdemu pasażerowi. Każdy pasażer uiszczający pełną opłatę w wysokości 4,50 EUR może mieć przy sobie dwa bagaże: bagaż podręczny oraz bagaż rejestrowany. Ceny za extra bagaż i dodatki znajdują się w poniższej tabeli:

Usługę transferu realizuje największa maltańska firma transportowa będąca oficjalnym maltańskim przewoźnikiem lotniskowym. Odradzamy odkładanie rezerwacji transferu na ostatnią chwilę. Zainteresowanie transferem jest ogromne i zdarza się, że nie dla wszystkich wystarcza miejsca i środków transportu. Aby tego uniknąć wystarczy odpowiednio wcześnie wysłać starannie wypełniony poniższy formularz, do czego zachęcamy już teraz.

NIE ZOSTAWIAJ REZERWACJI TRANSFERU NA OSTATNIĄ CHWILĘ, PONIEWAŻ CHĘTNYCH NA TRANSFER W TEJ CENIE JEST WIĘCEJ NIŻ MIEJSC W BUSACH!

WYPEŁNIJ FORMULARZ I ZAREZERWUJ TRANSFER

  UZUPEŁNIJ POPRAWNIE WSZYSTKIE POLA

  AIRPORT - HOTEL (TRANSFER Z LOTNISKA DO HOTELU)

  Wybierz typ transferu na tej trasie


  HOTEL - AIRPORT (TRANSFER Z HOTELU NA LOTNISKO)

  Wybierz typ transferu na tej trasie  Polityka Prywatności

  💡 Opracowaliśmy graficzne zestawienie wszystkich typów transferów lotniskowych! Sprawdź czym się od siebie różnią! Porównaj ceny i zarezerwuj najkorzystniejszy! Przejdź do zestawienia transferów lotniskowych – KLIK!