fbpx

TOP 5 AKTYWNIE NA MALCIE

TOP 5 AKTYWNIE NA MALCIE

#1 Flyboard

Jedna z najbardziej spektakularnych rozrywek wodnych robi ogromne wrażenie. Turyści zatrzymują się na ulicy, aby podziwiać uprawiających flyboard, hoverboard lub jetpack. Zajęcia dla poczatkujących i kursy dla zaawansowanych odbywają się na Malcie przy Spinola Bay.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Therese ✌ (@thereseborg9)

#2 Climbing

Skaliste wybrzeże i wysokie klify stanowią idealne warunki dla pasjonatów wspinaczki, którzy mają do wyboru ponad 1000 szlaków wspinaczkowych. Wyspy oferują miejsca dla osób o każdym poziomie zaawansowania, zarówno w odosobnionych rejonach jak i popularnych okolicach pełnych turystów obserwujących zmagania wspinaczy.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Matthew Galea (@matt_292)

#3 Surfing

Tam, gdzie są morze i wiatr zawsze będzie też surfing. Na Malcie uprawia się niemal wszystkie jego odmiany, ale najpopularniejsze są windsurfing i kitesurfing popularne szczególnie zimą, gdy wiatr jest silniejszy. Na Malcie amatorów tego sportu spotkać można przede wszystkim przy Riviera Bay oraz Mellieħa Bay.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Simone’s Photos (@simone_s_photos)

#4 Quady

Spośród wielu sposobów na dotarcie do największych atrakcji na wyspach ciekawą propozycją są przejażdżki quadami, choć i te powoli ustępują miejsca widowiskowym samochodzikom typu buggy. Jedne i drugie pozwolą nam cieszyć się bliskością przyrody podczas miłej wycieczki wybranym szlakiem. Najpopularniejsze trasy na quady znajdują się na wyspie Gozo.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez quad2you (@maltagozoquadtours)

#5 Przejażdżka konna

Właściciele stajni organizujących indywidualne i grupowe przejażdżki konne wybierają na trasy zwykle miejsca dalekie od turystycznego zgiełku. Jazda kucykiem pony po okolicach Majjistral Nature & History Park zostanie w pamięci dziecka na długo. Dorośli mogą dosiąść większego konia.

Horses at Ghajn Znuber, Malta, 2016

WEJDŹ TUTAJ ABY ZOBACZYĆ WIĘCEJ ZESTAWIEŃ TOP 5
SPODOBAŁO CI SIĘ TO ZESTAWIENIE?
UDOSTĘPNIAJ JE DO WOLI KORZYSTAJĄC Z OPCJI „PODZIEL SIĘ”. 👇