fbpx

TOP 5 DLA DZIECI CAŁOROCZNIE

TOP 5 CAŁOROCZNE ATRAKCJE DLA DZIECI
NA MALCIE I GOZO

#1 Qawra National Aquarium

Które dziecko nie chciałoby zobaczyć na własne oczy prawdziwego rekina? W akwarium w Qawra nie jest to jedyna atrakcja. Na miejscu odtworzono pieczołowicie podwodną, lokalną faunę i florę. Można się poczuć jak podczas nurkowania w wodach Malty i Gozo.

#2 Esplora Interactive Science Centre

Niedawno otwarte interaktywne centrum nauki zdobywa coraz większą popularność nie tylko wśród maltańskich dzieci, lecz również tych, które przyjechały z rodzicami na wakacje. Planetarium, pokazy naukowe i praktyczne warsztaty pobudzą wyobraźnię każdego dziecka.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez EsploraMalta (@esploramalta)

#3 Ta‘ Mena Estate

W najpopularniejszym gospodarstwie agroturystycznym na Gozo dzieci mogą poczuć się swobodnie i pobiegać po zagrodzie pełnej zwierzątek podczas gdy dorośli oddają się degustacji lokalnych produktów. Na miejscu zobaczymy m.in. strusie, czarne świnki, papugi, owce, kózki, ptactwo, dumne pawie oraz pieski i koty.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez growinggozo (@growinggozo)

#4 Museum of Toys

Wyjątkowe muzeum w Xagħra na Gozo może pochwalić się kolekcją zabawek, z których niektóre mają niemal 200 lat. Próżno tu szukać gier komputerowych, za to pełno jest zabawek z drewna, ołowiu i miękkich lalek.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Gozo Island (@gozo_island)

#5 Playmobil Fun Park

Miejsce, w którym zabawę łączy się z nauką. Duży nacisk kładzie się na pobudzanie kreatywności u dzieci. Zabawki i atrakcje są udostępniane tematycznie, odnajdą się tu młodsze i starsze dzieci, które w przerwie między zabawą a malowaniem twarzy czy warsztatami rzemieślniczymi mogą zjeść pyszne ciasto.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Yukho love to travel (@yukholovetotravel)

WEJDŹ TUTAJ ABY ZOBACZYĆ WIĘCEJ ZESTAWIEŃ TOP 5
SPODOBAŁO CI SIĘ TO ZESTAWIENIE?
UDOSTĘPNIAJ JE DO WOLI KORZYSTAJĄC Z OPCJI „PODZIEL SIĘ”. 👇