fbpx

TOP 5 PLAŻE I ZATOKI COMINO

TOP 5 PLAŻE I ZATOKI COMINO

#1 Błękitna Laguna

Znajdująca się między Comino i Cominotto Błękitna Laguna słynie z krystalicznie czystej wody i bajkowej fauny i flory uwielbianej przez nurków i wielbicieli snorkelingu. Turyści przypływają tu masowo, aby nacieszyć oko rajskimi widokami i pływać lub plażować w urokliwym zakątku, co nie jest łatwe w wysokim sezonie, ponieważ zainteresowanie zatoką jest większe niż sama laguna.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez SWATI VERMA (@swativerma)

#2 Kryształowa Laguna

Kryształowa Laguna to zatoka znajdująca się w bliskim sąsiedztwie Błękitnej Laguny. Nie ma tu plaży a jachty i łodzie zatrzymują się w zatoce, aby umożliwić pasażerom skakanie ze skoczni, pływanie lub snorkeling. Kolor wody adekwatnie do nazwy mieni się szlachetnymi barwami m.in. szmaragdu. To doskonałe miejsce na snorkeling.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez 📌The Best Malta Insta Guide📌 (@maltainstaguide)

#3 Santa Maria Bay

Doskonała strefa chilloutu w lokalnym stylu cominology. Bardzo ładna zatoka doskonale przygotowana na ugoszczenie turystów. Gdy przy Blue Lagoon w szczycie sezonu nie ma skrawka wolnego miejsca, tutaj zażyjemy komfortu. Na turystów czekają wygodne leżaki, parasolki i dobrze zaopatrzony Kiosk.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Santa Maria Bay – Comino (@santamariabaycomino)

#4 San Niklaw Bay

Niewielka, lecz urokliwa zatoka znajduje się nieopodal czterogwiazdkowego hotelu Comino. Często cumują tu jachty i niektóre promy wycieczkowe. Zatoka spodoba się osobom szukającym równowagi wrażeń dostarczanych przez wyspę.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez @malta_visit

#5 Għar Għana

Niewielka zatoka znana jest z unoszącego się w jej okolicy silnego aromatu dzikiego tymianku. Brakuje tu udogodnień, ale Ci którzy szukają ciszy i odpoczynku docenią zatokę doskonałą do pływania i snorkelingu. Angielska nazwa formacji skalnej znajdującej się w bliskiej okolicy to Song Cave.

WEJDŹ TUTAJ ABY ZOBACZYĆ WIĘCEJ ZESTAWIEŃ TOP 5
SPODOBAŁO CI SIĘ TO ZESTAWIENIE?
UDOSTĘPNIAJ JE DO WOLI KORZYSTAJĄC Z OPCJI „PODZIEL SIĘ”. 👇