fbpx

TOP 5 WYCIECZKI

TOP 5 WYCIECZKI

 

#1 Wycieczki objazdowe po polsku

Całodniowe wycieczki z polskojęzycznym pilotem lub lokalnym przewodnikiem po Malcie i Gozo to bardzo popularna atrakcja. W ciągu jednego dnia można dotrzeć do najważniejszych miejsc na wyspach. Na trasie zawsze znajdują się także punkty widokowe z zapierającymi dech w piersiach panoramami.

#2 Autobusy MaltaSightseeing

Najtańszy sposób podróżowania szlakiem największych atrakcji to autobusy turystyczne. Na Malcie kursują m.in. Czerwony i Niebieski, natomiast na Gozo Zielony. Dojedziemy nimi do wszystkich ważnych miejsc na wyspach.

#3 Rejs na Comino

Pobyt na wyspach bez rejsu na Comino nie będzie kompletny. Na rajską wyspę dopłyniemy samodzielnie w sposób zorganizowany na pokładzie jachtu, katamaranu lub promu wycieczkowego. Oferta rejsów jest szeroka a ich standard od budżetowego po luxury.

#4 Żegluga dookoła wysp

Fantastyczny pomysł na spędzenie upalnego dnia. Do wyboru są półdniowe i całodniowe rejsy dookoła Comino, Gozo, Malty lub wszystkich trzech wysp. Podczas rejsu podziwiamy wybrzeże wysp i zatrzymujemy się na snorkeling i pływanie w najpiękniejszych zatokach.

#5 Wycieczki tematyczne

Z tak długą historią i bogatym dziedzictwem Malta jest kapitalnym kierunkiem do zwiedzania. W ofercie organizatorów znajdziemy półdniowe i całodniowe wycieczki szlakiem kawalerów maltańskich, II wojny światowej, megalitów, św. Pawła i wiele innych.

WEJDŹ TUTAJ ABY ZOBACZYĆ WIĘCEJ ZESTAWIEŃ TOP 5
SPODOBAŁO CI SIĘ TO ZESTAWIENIE?
UDOSTĘPNIAJ JE DO WOLI KORZYSTAJĄC Z OPCJI „PODZIEL SIĘ”. 👇