fbpx

AGA I RAFAŁ PIERWSZY RAZ NA MALCIE

1. Pierwszy raz za granicą to nowy program stacji TTV.
2. Agnieszka i Rafał pierwszy raz lecą za granicę – na Maltę.
3. W czasie trzydniowego pobytu bohaterowie wyruszają na wycieczkę Combi Tour (pół dnia rejsu na Comino i pół dnia jeep safari po Gozo) doskonale znaną naszym Czytelnikom. 

Pierwszy raz za granicą to nowy program stacji TTV, którego premierę zaplanowano na wrzesień 2016. Co ciekawe, w pierwszym odcinku bohaterowie Agnieszka i Rafał wyruszają w swoją pierwszą zagraniczną podróż – na Maltę. W związku z tym, w zupełnie naturalny sposób skrzyżowały się drogi ekipy TTV z nami, czego efektem jest wiele pięknych zdjęć oraz filmowe kadry, które zobaczycie w programie.

Niestety czas antenowy nie pozwala na wykorzystanie wszystkich, ale bardzo cieszy nas to, że Agnieszka i Rafał maksymalnie wykorzystali każdy z trzech dni, który spędzili na wyspach. Udało się zobaczyć największe atrakcje Gozo, najpiękniejsze zatoki Comino oraz najpopularniejsze plaże Malty i przede wszystkim przepiękną stolicę Malty – Vallettę. Wystarczyło też czasu na nocne szaleństwa w Paceville. Pierwszy raz za granicą, czyli na Malcie, w wydaniu Agnieszki i Rafała to bardzo intensywny czas, w którym udało się połączyć zwiedzanie z wypoczynkiem.

Przy okazji tego tematu odświeżymy relację z Combi Tour, czyli całodniowej wycieczki na Gozo i Comino, na którą nasi Czytelnicy otrzymują już od 3 lat rabaty w wysokości 20%. Agnieszka i Rafał także z nich skorzystali. Towarzyszyliśmy im podczas tej wycieczki. Zapraszamy więc na fotorelację. Wycieczka odbyła się 26 lipca 2016 r.

pierwszy raz za granicą pierwszy raz za granicą pierwszy raz za granicą pierwszy raz za granicą pierwszy raz za granicą pierwszy raz za granicą pierwszy raz za granicą