fbpx

PIERWSZY RAZ ZA GRANICĄ – MALTA

1. Malta i Gozo tłem w premierowym odcinku „Pierwszy raz za granicą”.
2. Zobacz przedpremierowe materiały z pobytu Agnieszki i Rafała na Malcie.
3. Bohaterowie odcinka o Malcie wybrali się na Combi Tour – ulubiona wycieczkę naszych Czytelników.

Pierwszy raz za granicą to nowa seria TTV, którą warto zainteresować się właśnie z powodu uczynienia Malty, Gozo i Comino tłem dla premierowego odcinka tej serii. Dla Agnieszki i Rafała pierwszy raz za granicą na zawsze już będzie się kojarzyć z Archipelagiem Wysp Maltańskich. Wiemy, że wielu Czytelników strony maltaigozo.pl podobnie jak bohaterowie programu Pierwszy raz za granicą, przeżywali na Malcie swoje pierwsze zagraniczne wakacje. 

Dla ciekawskich publikujemy materiały zza kulis. W tym wpisie jedynie kilka zdjęć z planu zdjęciowego, natomiast sporo więcej znajdziemy w relacji z całodniowej wycieczki Combi Tour, którą z pewnością doskonale znacie z naszej strony. Agnieszka i Rafał spędzili na wyspie tylko 3 dni, zatem wybór Combi Tour jako sposobu na odwiedzenie największych atrakcji Gozo i Comino w jeden dzień był najlepszym wyborem. Relacja z ich wycieczki oraz galeria zdjęć znajduje się TUTAJ- KLIK.

A na deser fotki z planu. Jak Wam się podobały kadry z Malty w TTV? Będziecie oglądać? Oglądaliście?

pierwszy raz za granicą pierwszy raz za granicą pierwszy raz za granicą pierwszy raz za granicą pierwszy raz za granicą pierwszy raz za granicą pierwszy raz za granicą pierwszy raz za granicą