fbpx

Bay View Hotel *** /od €16,80/

BAY VIEW HOTEL MALTA

W sezonie 2021 cena za noc za osobę w pokoju dwuosobowym zaczyna się już od €16,80.

Bay View Hotel w Sliema to niedrogi hotel w cichej okolicy Sliemy.
W poniższym tekście prezentujemy opis hotelu Bay View oraz przykładowe ceny.
Wypełnij formularz kontaktowy i zapytaj o atrakcyjną ofertę noclegu na Malcie lub Gozo!

BAY VIEW HOTEL MALTA POŁOŻENIE

Bay View Hotel znajduje się w miejscowości Sliema na północy Malty.
Sliema to głośne miasteczko wybierane najczęściej przez młodych turystów, którzy cenią sobie bliską odległość do tutejszych klubów, restauracji, kasyn i galerii handlowych. Nie bez powodu tę część Malty określa się mianem centrum shoppingowo-clubingowego. Z uwagi na wiele atrakcji przeznaczonych dla młodych ludzi znajdziemy tutaj tanie hotele, w których można się budżetowo zakwaterować. Tym, którym zależy na noclegu w Sliema i jednocześnie spokojnej okolicy i komforcie polecamy nieco droższe hotele, które zwykle dbają o to, aby nocą goście hotelowi mogli się wyspać. W porównaniu do północy Malty Sliema jest głośna i nowoczesna. W okolicy znajduje się sporo kamienistych zatok. To świetna baza do zwiedzania Malty. Kolorowe, żywe miejsce emanujące młodzieńczą energią i radością życia.

BAY VIEW HOTEL MALTA CENY REGULARNE

Zaletą maltańskiego systemu rezerwacyjnego są konkurencyjne regularne/stałe ceny za nocleg. Gdy zaplanujemy nocleg odpowiednio wcześnie możemy skorzystać z dodatkowych rabatów od 5-20% od regularnych i tak niskich już cen.

Osoby zainteresowane rezerwacją w tych cenach zapraszamy do wypełnienia formularza kontaktowego.

ROOM STANDARD BALCONY

Pokój Standard z balkonem.
Pokój mieści min. 2  i max. 4 osoby dorosłe + opcjonalnie Max. 2 dzieci lub 1 niemowlę.
W poniższym okresie cena za osobę za noc w tym pokoju wynosi:
03.01. do 27.02.2021 – €16,80

Ceny dla pozostałych pokoi tego hotelu również są konkurencyjne, więc jeśli szukamy pokoju innego niż Standard (np. Seaview, Valley View, Country View) dla większej rodziny lub grupy z dodatkowymi opcjami wyżywienia (śniadania, HB, AI) to wystarczy wysłać zapytanie za pośrednictwem formularza kontaktowego.

bay view hotel malta