fbpx

Db San Antonio Hotel

DB SAN ANTONIO

W sezonie 2021 cena za noc za osobę w pokoju dwuosobowym zaczyna się już od €47,50.

Db San Antonio Hotel w St. Paul’s Bay to doskonały hotel na wakacje All Inclusive.
W poniższym tekście prezentujemy opis hotelu Db San Antonio oraz przykładowe ceny.
Wypełnij formularz kontaktowy i zapytaj o atrakcyjną ofertę noclegu na Malcie lub Gozo!

DB SAN ANTONIO (MALTA) POŁOŻENIE

Db San Antonio Hotel znajduje się w miejscowości St. Paul’s Bay na północy Malty.
St. Paul’s Bay to linia wybrzeża św. Pawła, wzdłuż którego zlokalizowane są m.in. Qawra, Bugibba, San Pawl oraz Xemxija. Zdarza się, że nazwa St. Paul’s Bay jest stosowana, aby określić położenie hotelu znajdującego się realnie na terenie San Pawl. Nie ma to w praktyce większego znaczenia, ponieważ powyższe miejscowości przechodzą płynnie jedna w drugą a spacer promenadą od Qawra to Xemxija zajmuje średnio 20-30 minut.

W tych okolicach znajduje się najwięcej hoteli w standardzie *** oraz ****. Polacy kochają St. Paul’s Bay i w wysokim sezonie można się tu poczuć jak w ojczyźnie. Na ulicach słychać polski język. To świetna lokalizacja dla tych, którzy samodzielnie organizują podróż i obawiają się, że bez znajomości języka sobie nie poradzą. Miejscowości zlokalizowane przy St. Paul’s Bay są świetnie skomunikowane z resztą wyspy. Jak przystało na typowe kurorty zapewniają turystom wszystkie możliwe udogodnienia i atrakcje. W bliskiej okolicy znajdują się najpiękniejsze maltańskie zatoki.

DB SAN ANTONIO (MALTA) CENY REGULARNE

Zaletą maltańskiego systemu rezerwacyjnego są konkurencyjne regularne/stałe ceny za nocleg.  Gdy zaplanujemy nocleg odpowiednio wcześnie możemy skorzystać z dodatkowych rabatów od 5-20% od regularnych i tak niskich już cen.

Osoby zainteresowane rezerwacją w tych cenach zapraszamy do wypełnienia formularza kontaktowego.

ROOM STANDARD

Pokój Standard z balkonem All Inclusive.
Pokój mieści min. i max. 2 osoby dorosłe.
W poniższym okresie cena za osobę za noc w tym pokoju wynosi:
03.01. do 28.02.2021 – €47.50

Ceny dla pozostałych pokoi tego hotelu również są konkurencyjne, więc jeśli szukamy pokoju innego niż Standard (np. Seaview, Valley View, Country View) dla większej rodziny lub grupy to wystarczy wysłać zapytanie za pośrednictwem formularza kontaktowego.

Db San Antonio