fbpx

Onyx Apartments

ONYX APARTMENTS

W sezonie 2021 cena za noc za studio zaczyna się już od €51.

Onyx Apartments w St. Julian’s to schludny hotel w tętniącej życiem lokalizacji.
W poniższym tekście prezentujemy opis hotelu Onyx Apartments oraz przykładowe ceny.
Wypełnij formularz kontaktowy i zapytaj o atrakcyjną ofertę noclegu na Malcie lub Gozo!

ONYX APARTMENTS (MALTA) POŁOŻENIE

Onyx Apartments znajduje się w miejscowości St. Julian’s na północy Malty.
St. Julian’s to popularna wśród młodych ludzi lokalizacja. Tłumy nastolatków przybywają tutaj na kursy językowe. Na ulicach dominują ludzie młodzi, co sprawia, że panuje tu radosny klimat. Turyści ceniący spokój, a jednocześnie pragnący korzystać z wszystkich uroków tej lokalizacji powinni zakwaterować się w jednym z ***** hoteli w St. Julian’s. Nie wszystkie są położone w cichych okolicach, ale większość spełnia to kryterium.

Podsumowując, St. Julian’s to lokalizacja dla młodych i starszych, podróżujących budżetowo oraz wymagających turystów. Łączy ich chęć doświadczania miejscowych atrakcji: życia nocnego w Paceville, hazardu w licznych kasynach, clubbingu, shoppingu, zabawy do białego rana oraz szlifowania języka w jednej z setek szkół językowych, które mają tutaj swoje siedziby. To jedna z najbardziej intrygujących maltańskich lokalizacji.

ONYX APARTMENTS (MALTA) CENY REGULARNE

Zaletą maltańskiego systemu rezerwacyjnego są konkurencyjne regularne/stałe ceny za nocleg. Gdy zaplanujemy nocleg odpowiednio wcześnie możemy skorzystać z dodatkowych rabatów od 5-20% od regularnych i tak niskich już cen.

Osoby zainteresowane rezerwacją w tych cenach zapraszamy do wypełnienia formularza kontaktowego.

STUDIO STANDARD 

Studio mieści min. i max. 1 osobę dorosłą + opcjonalnie 1 niemowlę.
W poniższym okresie cena za studio za noc wynosi:
04.01. do 28.02.2021 – €51

Ceny dla pozostałych pokoi tego hotelu również są konkurencyjne, więc jeśli szukamy pokoju innego niż Standard (np. Seaview, Valley View, Country View) dla większej rodziny lub grupy to wystarczy wysłać zapytanie za pośrednictwem formularza kontaktowego.
Onyx Apartments