fbpx

Pallazo Prince D Orange Hotel

PALLAZO PRINCE D ORANGE MALTA

W sezonie 2021 cena za noc za apartament zaczyna się już od €153.

Palazzo Prince D’Orange Hotel w Valletta to bardzo ładny butikowy hotel.
W poniższym tekście prezentujemy opis hotelu Palazzo Prince D’Orange oraz przykładowe ceny.
Wypełnij formularz kontaktowy i zapytaj o atrakcyjną ofertę noclegu na Malcie lub Gozo!

PALLAZO PRINCE D ORANGE HOTEL (MALTA) POŁOŻENIE

Palazzo Prince D Orange Hotel znajduje się w miejscowości Valletta na północy Malty.
Valletta, stolica Malty to jedna z lepszych lokalizacji na wyspach, szczególnie dla tych, którzy planują dużo zobaczyć. To doskonała baza na krótki pobyt. Nie ma lepiej skomunikowanej miejscowości na Malcie. W bliskiej okolicy znajdują się m.in. Trzy Miasta, Mdina. Minusem jest brak piaszczystej plaży, ale nie można mieć wszystkiego.

W samej Valletcie znajduje się tylko kilka hoteli. Pozostałe obiekty to wszelkiego rodzaju hostele, guesthousy, aparthotele, butiki, etc. Wybór Valletty na bazę podczas pobytu na Malcie zawsze będzie świetną decyzją. Niektóre obiekty noclegowe znajdują się tuż przy popularnych uliczkach. Trzeba się z tym liczyć podczas rezerwowania wyjątkowo tanich noclegów. Za niską ceną zawsze coś się kryje, więc polecamy czytać recenzje poszczególnych obiektów. Nie wszystkim odpowiada sypialnia w sąsiedztwie głośnej uliczki, którą bez przerwy spacerują turyści.

PALLAZO PRINCE D ORANGE HOTEL (MALTA) CENY REGULARNE

Zaletą maltańskiego systemu rezerwacyjnego są konkurencyjne regularne/stałe ceny za nocleg. Gdy zaplanujemy nocleg odpowiednio wcześnie możemy skorzystać z dodatkowych rabatów od 5-20% od regularnych i tak niskich już cen.

Osoby zainteresowane rezerwacją w tych cenach zapraszamy do wypełnienia formularza kontaktowego.

APARTMENT STANDARD

Apartment standard z sypialnią.
Apartament mieści min. 1 i max. 2 osoby dorosłe.
W poniższym okresie cena za osobę za noc w tym pokoju wynosi:
05.01. do 28.02.2021 – €153

Ceny dla pozostałych pokoi tego hotelu również są konkurencyjne, więc jeśli szukamy pokoju innego niż Standard (np. Seaview, Valley View, Country View) dla większej rodziny lub grupy to wystarczy wysłać zapytanie za pośrednictwem formularza kontaktowego.

pallazo prince d orange hotel