fbpx

Sliema Hotel Malta

SLIEMA HOTEL MALTA 

W sezonie 2021 cena za noc za osobę w pokoju dwuosobowym zaczyna się już od €11,80.

Sliema Hotel w Sliema to niedrogi hotel dla niewymagających turystów.
W poniższym tekście prezentujemy opis hotelu Sliema oraz przykładowe ceny.
Wypełnij formularz kontaktowy i zapytaj o atrakcyjną ofertę noclegu na Malcie lub Gozo!

SLIEMA HOTEL MALTA POŁOŻENIE

Sliema Hotel znajduje się w miejscowości Sliema na północy Malty.
Sliema to głośne miasteczko wybierane najczęściej przez młodych turystów, którzy cenią sobie bliską odległość do tutejszych klubów, restauracji, kasyn i galerii handlowych. Nie bez powodu tę część Malty określa się mianem centrum shoppingowo-clubingowego. Z uwagi na wiele atrakcji przeznaczonych dla młodych ludzi znajdziemy tutaj tanie hotele, w których można się budżetowo zakwaterować.

Tym, którym zależy na noclegu w Sliema i jednocześnie spokojnej okolicy i komforcie polecamy nieco droższe hotele, które zwykle dbają o to, aby nocą goście hotelowi mogli się wyspać. W porównaniu do północy Malty Sliema jest głośna i nowoczesna. W okolicy znajduje się sporo kamienistych zatok. To świetna baza do zwiedzania Malty. Kolorowe, żywe miejsce emanujące młodzieńczą energią i radością życia.

SLIEMA HOTEL MALTA CENY REGULARNE

Zaletą maltańskiego systemu rezerwacyjnego są konkurencyjne regularne/stałe ceny za nocleg. Gdy zaplanujemy nocleg odpowiednio wcześnie możemy skorzystać z dodatkowych rabatów od 5-20% od regularnych i tak niskich już cen.

Osoby zainteresowane rezerwacją w tych cenach zapraszamy do wypełnienia formularza kontaktowego.

ROOM STANDARD

Pokój Standard ekonomiczny.
Pokój mieści min. i max. 2 osoby dorosłe + opcjonalnie 1 niemowlę.
W poniższym okresie cena za osobę za noc w tym pokoju wynosi:
03.01 do 28.02.2021 – 11.80

Ceny dla pozostałych pokoi tego hotelu również są konkurencyjne, więc jeśli szukamy pokoju innego niż Standard (np. Seaview, Valley View, Country View) dla większej rodziny lub grupy to wystarczy wysłać zapytanie za pośrednictwem formularza kontaktowego.
sliema hotel malta