fbpx

TRANSFER NA MALCIE ZA 4,5 EUR

Tani Transfer Malta
Last updated:

 ➡ Czytelnicy maltaigozo.pl mają najniższą cenę na Malcie za shuttle transfer!
 ➡ Transfer lotniskowy operuje o każdej porze dnia i nocy przez cały rok.
 ➡ Sprawdź, jak zarezerwować transfer z lotniska do hotelu /lub z hotelu na lotnisko/ w cenie 4,5 EUR od osoby w jedną stronę na każdej trasie i zapłacić za to dopiero na miejscu, gotówką do rąk kierowcy!
➡ Formularz rezerwacyjny znajduje się na końcu wpisu. 
TRANSFER MALTA

DLA KOGO TRANSFER W PROMOCYJNEJ CENIE 4,5 EUR?

Nie ważne czy startujemy z Krakowa czy Londynu. Jeśli czytamy ten tekst to oznacza, że możemy skorzystać z transferu w promocyjnej cenie 4,5€ od osoby na linii lotnisko – hotel lub hotel – lotnisko. Taką cenę za transfer mają wyłącznie nasi Czytelnicy!

To Najniższa Cena za Shuttle Transfer na Malcie!

A co jeśli nie nocujemy w hotelu tylko w prywatnym apartamencie? Wtedy odnajdujemy na mapach google naszą lokalizację i sprawdzamy jaki hotel znajduje się w najbliższej okolicy. Jeżeli wybraliśmy miejsce, w okolicy którego nie ma hoteli – żaden problem – wtedy możemy wsiąść lub wysiąść przy kościele parafialnym w danej miejscowości.

NIE ZOSTAWIAJ REZERWACJI TRANSFERU NA OSTATNIĄ CHWILĘ, PONIEWAŻ CHĘTNYCH NA TRANSFER W TEJ CENIE JEST WIĘCEJ NIŻ MIEJSC W BUSACH!

PRZEWOŻENIE DZIECI I EXTRA BAGAŻ

Dziecko poniżej 3 roku życia podróżuje bezpłatnie, o ile siedzi na kolanach rodzica. Rodzic, który preferuje posadzić niemowlę w foteliku może skorzystać z takiej opcji. Za dziecko przewożone w foteliku zapłacimy 2 EUR. Wózek dziecięcy także jest płatny, ale jeśli złożymy go i zapakujemy do pokrowca, może zostać potraktowany jako jeden z dwóch bezpłatnych bagaży przysługujących każdemu pasażerowi. Każdy pasażer uiszczający pełną opłatę w wysokości 4,50 EUR może mieć przy sobie dwa bagaże: bagaż podręczny oraz bagaż rejestrowany. Ceny za extra bagaż i dodatki znajdują się w poniższej tabeli:

SHUTTLE TRANSFER CZY PRIVATE TRANSFER?

Pamiętajmy o tym, że shuttle transfer nie zawiezie nas na Gozo ani pod prywatny adres na Malcie (tam zawiezie nas Private Cab – cennik i szczegóły TUTAJ). Shuttle transfer kursuje do wybranych hoteli na terenie Malty. Jeśli zatrzymaliśmy się w prywatnym  mieszkaniu – musimy znaleźć hotel lub kościół, który znajduje się najbliżej naszego noclegu i tam wysiąść lub wsiąść na transfer. 

Shuttle Transfer to najczęściej minibus, taki jak np. Ford Transit lub autokar. Pasażerami są w zdecydowanej większości turyści, których kierowca odwozi pod drzwi hotelu. Tak więc trasy tychże busów zależą od tego, ile osób się w nim znajduje i dokąd jadą. Można więc trafić na bezpośrednie połączenie z lotniska do hotelu lub po drodze zatrzymać się kilkukrotnie, aby pożegnać część współtowarzyszy podróży.

Ceny za Shuttle Transfer są uzależnione od odległości z lotniska do hotelu. Na linii lotnisko-Mellieha to koszt 9€ w regularnej cenie (dla Czytelników maltaigozo.pl tylko 4,5€), lotnisko-Bugibba/Qawra 5€ (dla Czytelników maltaigozo.pl tylko 4,5€). Słowem, na każdej trasie na Malcie cena za Shuttle Transfer zarezerwowany na naszej stronie to 4,5€. Nie ważne, czy jedziemy do Cirkewwy, Valletty, Mosty, na każdej trasie nasi Czytelnicy płacą najmniej.

Prosty przykład: Jesli 2 osoby zarezerwują za pośrednictwem naszej strony Shuttle Transfer z lotniska do Mellieha – zapłacą 9€. Ta sama trasa zarezerwowana na oficjalnej stronie MaltaTransfer kosztować będzie 18€. Nic więcej nie trzeba dodawać.

CZY PORADZĘ SOBIE BEZ ZNAJOMOŚCI JĘZYKA?

To pytanie pada bardzo często. Gdybyśmy mieli obawy, czy sobie poradzimy na lotnisku (np. z powodu nieznajomości języka) absolutnie obawy te należy rozwiać. Lotnisko jest bardzo małe. Do każdej rezerwacji otrzymujemy plan lotniska z zaznaczonymi stanowiskami przewoźnika, więc wystarczy tam dotrzeć i zdać się na pracowników przewoźnika, którzy skierują nas do właściwego środka transportu. Na Malcie lokalsi robią co mogą, aby zrozumieć turystę. Wytłumaczą nam wszystko choćby na migi. Poniższy filmik instruuje, co robić po przylocie na lotnisko na Malcie, gdzie poszukać transferu, etc. 

VIDEO – TAK ODBYWA SIĘ TRANSFER LOTNISKOWY

INFORMACJE PRAKTYCZNE

Po przylocie na maltańskie lotnisko należy udać się z potwierdzeniem rezerwacji do „Waiting Area”, czyli wydzielonego na lotnisku miejsca, w którym przebywają osoby czekające na zarezerwowany transfer. Oto mapka wskazująca gdzie na lotnisku znajduje się „Waiting Area”, którą można dokładnie obejrzeć w filmie podlinkowanym wyżej. Zdecydowanie jest lepszy, niż niejedna mapa, czy instrukcja.

malta transfer

Transfer na Malcie
Stanowisko firmy na lotnisku
Transfer Malta
Poczekalnia „Waiting Area”
Transfer Malta
Wydzielony parking

ZAREZERWUJ TRANSFER
WYPEŁNIJ I WYŚLIJ FORMULARZ

  UZUPEŁNIJ POPRAWNIE WSZYSTKIE POLA

  AIRPORT - HOTEL (TRANSFER Z LOTNISKA DO HOTELU)

  Wybierz typ transferu na tej trasie


  HOTEL - AIRPORT (TRANSFER Z HOTELU NA LOTNISKO)

  Wybierz typ transferu na tej trasie  Polityka Prywatności

  CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA – FAQ

  1. W jaki sposób mogę sprawdzić, czy moja rezerwacja jest potwierdzona?
  Otrzymasz krótki e-mail bezpośrednio od przewoźnika z potwierdzeniem rezerwacji, numerem rezerwacji i numerami kontaktowymi do BOK.

  2. Jak mogę znaleźć mojego kierowcę?
  Po przybyciu na lotnisko na Malcie i wyjściu z obszaru Luggage Reclaim, kierujemy się do poczekalni MaltaTransfer  (Waiting Area) lub na parking, gdzie można znaleźć kierowcę z pojazdem z logo maltatransfer.

  3. Co mam robić jeśli nie mogę odnaleźć kierowcy i mojego busa.
  Jeśli znajdujesz się na parkingu maltatransfer i ciągle nie widzisz swojego kierowcy ani busa, mimo, iż zbliża się godzina wyjazdu, skontaktuj się z biurem MaltaTransfer (numer telefonu znajdziesz w mailu z potwierdzeniem rezerwacji).

  4. Jak długo będę musiał czekać na lotnisku?
  Godziny pick-up jest wyraźnie określona w mailowym potwierdzeniu rezerwacji.

  5. Zostawiłem coś w pojeździe. Jak mogę to odzyskać?
  Należy skontaktować się natychmiast z obsługą firmy.

  6. Jak długo trwa podróż do…?
  Orientacyjne czasy przejazdu są następujące: Sliema/St Julians/Valletta Area 30 min; St Paul’s Bay/Xemxija/Rabat Area 45 minut; Mellieha/Marfa/Cirkewwa 1godz / i Gozo ok. 2 godziny

  7. Mam dużo bagażu, co wtedy?
  Każdy pasażer może podróżować z  jedną walizką i jedną sztukę bagażu podręcznego. Jeśli podróżujesz z nadbagażem na przykład wózkiem dziecięcym, wózkiem inwalidzkim, kijem golfowym, sprzętem do nurkowania, etc., należy podczas rezerwacji online wybrać dodatkowy bagaż, ponieważ zostanie naliczona za niego niewielka dodatkowa opłata. 

  8. Co mam zrobić, jeśli kierowca za późno przyjedzie po mnie do hotelu?
  Czas pick-up  jest wskazany na bilecie i zawsze przestrzegany. W razie obaw można 20 minut przed tym czasem zadzwonić i upewnić się, że wszystko przebiega zgodnie z planem. 

  9. Dlaczego mój czas odbioru z hotelu jest tak wczesny?
  Procedura rezerwacji automatycznie oblicza czas odbioru gościa z hotelu, aby pojawił się na lotnisku odpowiednio wcześnie, czyli 2 godziny wcześniej. MaltaTransfer dba o to, aby każdy podróżny pojawił się na lotnisku na czas.

  10. Będę jechać z Gozo na lotnisko. Gdzie mogę znaleźć transfer?
  Po przybyciu na Cirkewwa Terminal jesteś, należy przejść do przystanku autobusowego i dalej na parking wydzielony dla mikrobusów maltatransfer.

  W razie dalszych pytań lub wątpliwości, zapraszamy do zadawania ich w komentarzach pod wpisem. 

  💡 Opracowaliśmy zestawienie wszystkich typów transferów lotniskowych! Sprawdź czym się od siebie różnią! Porównaj ceny i zarezerwuj najkorzystniejszy! Przejdź do zestawienia transferów lotniskowych – KLIK!