fbpx

TRANSFER NA MALCIE ZA 5 EUR

 ➡ Czytelnicy maltaigozo.pl mają najniższą cenę na Malcie za shuttle transfer!
 ➡ Transfer lotniskowy operuje o każdej porze dnia i nocy przez cały rok.
 ➡ Sprawdź, jak zarezerwować transfer z lotniska do hotelu /lub z hotelu na lotnisko/ w cenie 5 EUR od osoby w jedną stronę na każdej trasie!
➡ Formularz rezerwacyjny znajduje się na końcu wpisu. 
TRANSFER MALTA

DLA KOGO TRANSFER W PROMOCYJNEJ CENIE 5 EUR?

Nie ważne czy startujemy z Krakowa czy Londynu. Jeśli czytamy ten tekst to oznacza, że możemy skorzystać z transferu w promocyjnej cenie 5€ od osoby na linii lotnisko – hotel lub hotel – lotnisko. Taką cenę za transfer mają wyłącznie nasi Czytelnicy!

To Najniższa Cena za Shuttle Transfer na Malcie!

A co jeśli nie nocujemy w hotelu tylko w prywatnym apartamencie? Wtedy odnajdujemy na mapach google naszą lokalizację i sprawdzamy jaki hotel znajduje się w najbliższej okolicy. Jeżeli wybraliśmy miejsce, w okolicy którego nie ma hoteli – żaden problem – wtedy możemy wsiąść lub wysiąść przy kościele parafialnym w danej miejscowości.

NIE ZOSTAWIAJ REZERWACJI TRANSFERU NA OSTATNIĄ CHWILĘ, PONIEWAŻ CHĘTNYCH NA TRANSFER W TEJ CENIE JEST WIĘCEJ NIŻ MIEJSC W BUSACH!

CENY ZA TRANSFER WSPÓŁDZIELONY
POTOCZNIE ZWANY SHUTTLE/SHARED

Cena za transfer zależy od kilku czynników, a dokładnie od tego czy rezerwujemy transfer jako samodzielną usługę czy też w pakiecie z noclegiem lub dowolną wycieczką albo transfer wyłącznie w opcji ONE WAY. 

Zacznijmy od wyjaśnienia pojęć:

ONE WAY (transfer na trasie lotnisko – hotel lub hotel – lotnisko)
RETURN (transfer na trasie lotnisko-hotel oraz hotel – lotnisko)

5 EUR – Cena za osobę za transfer w jedną stronę w opcji ONE WAY lub RETURN zarezerwowany w pakiecie z noclegiem lub dowolną wycieczką/rejsem opisaną na naszej stronie.
7 EUR – Cena za osobę za transfer w jedną stronę w opcji RETURN bez pakietu.
8 EUR – Cena za osobę za transfer w jedną stronę w opcji ONE WAY bez pakietu.

PRZEWOŻENIE DZIECI I EXTRA BAGAŻ

Dziecko poniżej 3 roku życia podróżuje bezpłatnie, o ile siedzi na kolanach rodzica. Rodzic, który preferuje posadzić niemowlę w foteliku może skorzystać z takiej opcji. Za dziecko przewożone w foteliku zapłacimy 5, 7 lub 8 EUR, zgodnie z zasadami opisanymi w akapicie wyżej.

Wózek dziecięcy także jest płatny, ale jeśli złożymy go i zapakujemy do pokrowca, może zostać potraktowany jako jeden z dwóch bezpłatnych bagaży przysługujących każdemu pasażerowi. Każdy pasażer uiszczający pełną opłatę może mieć przy sobie dwa bagaże: bagaż podręczny oraz bagaż rejestrowany. 

SHUTTLE TRANSFER CZY PRIVATE TRANSFER?

Pamiętajmy o tym, że shuttle transfer nie zawiezie nas na Gozo ani pod prywatny adres na Malcie (tam zawiezie nas Private Cab – cennik i szczegóły TUTAJ). Shuttle transfer kursuje do wybranych hoteli na terenie Malty. Jeśli zatrzymaliśmy się w prywatnym  mieszkaniu – musimy znaleźć hotel lub kościół, który znajduje się najbliżej naszego noclegu i tam wysiąść lub wsiąść na transfer. 

Shuttle Transfer to najczęściej minibus, taki jak np. Ford Transit lub autokar. Pasażerami są w zdecydowanej większości turyści, których kierowca odwozi pod drzwi hotelu. Tak więc trasy tychże busów zależą od tego, ile osób się w nim znajduje i dokąd jadą. Można więc trafić na bezpośrednie połączenie z lotniska do hotelu lub po drodze zatrzymać się kilkukrotnie, aby pożegnać część współtowarzyszy podróży.

Minibusy odjeżdżają średnio co godzinę i zabierają turystów z kilku lotów, dlatego też w tego typu transferze należy liczyć się z tym, że nie odjedzie on zaraz po naszym wejściu do pojazdu, ponieważ kierowca będzie czekał, aż wszyscy pasażerowie zajmą swoje uprzednio zarezerwowane i opłacone miejsca. 

INFORMACJE PRAKTYCZNE

Po przesłaniu formularza w odpowiedzi otrzymamy mailowe potwierdzenie rezerwacji transferu wraz z wszystkimi szczegółami dotyczącymi płatności, miejsca spotkania z kierowcą czy tez godziny odbioru w dniu transferu powrotnego. 
Polecamy nie zwlekać do ostatniej chwili z rezerwacją transferu, ponieważ miejsca na transfer shuttle są ograniczone.

ZAREZERWUJ TRANSFER
WYPEŁNIJ I WYŚLIJ FORMULARZ

  UZUPEŁNIJ POPRAWNIE WSZYSTKIE POLA

  AIRPORT - HOTEL (TRANSFER Z LOTNISKA DO HOTELU)

  Wybierz typ transferu na tej trasie


  HOTEL - AIRPORT (TRANSFER Z HOTELU NA LOTNISKO)

  Wybierz typ transferu na tej trasie


  Polityka Prywatności

  CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA – FAQ

  1. W jaki sposób mogę sprawdzić, czy moja rezerwacja jest potwierdzona?
  Otrzymasz krótki e-mail z potwierdzeniem rezerwacji, danymi do przelewu za zarezerwowany transfer oraz z niezwykle ważnym numerem Emergency.

  2. Jak mogę znaleźć mojego kierowcę?
  Po przybyciu na lotnisko na Malcie należy kierować się do hali przylotów. Właśnie tam, w tłumie będzie czekał kierowca z karteczką, na której zapisano nazwisko osoby rezerwującej transfer.

  3. Co mam robić jeśli nie mogę odnaleźć kierowcy i mojego busa.
  Wystarczy zadzwonić na podany w mailu numer Emergency. Dyspozytor pomoże zlokalizować kierowcę i doprowadzi do spotkania.

  4. Jak długo będę musiał czekać na lotnisku?
  Zwykle czas oczekiwania to między 1 a 1,5h. Zależy od pory dnia oraz obłożenia danego transferu.

  5. Zostawiłem coś w pojeździe. Jak mogę to odzyskać?
  Należy skontaktować się natychmiast z obsługą firmy pod wskazanym numerem Emergency.

  6. Jak długo trwa podróż do…?
  Orientacyjne czasy przejazdu są następujące: Sliema/St Julians/Valletta Area 30 min; St Paul’s Bay/Xemxija/Rabat Area 45 minut; Mellieha/Marfa/Cirkewwa 1 godz .

  7. Mam dużo bagażu, co wtedy?
  Każdy pasażer może podróżować z  jedną walizką i jedną sztukę bagażu podręcznego. Jeśli podróżujesz z nadbagażem na przykład wózkiem dziecięcym, wózkiem inwalidzkim, kijem golfowym, sprzętem do nurkowania, etc., należy podczas rezerwacji online wybrać dodatkowy bagaż, ponieważ zostanie naliczona za niego niewielka dodatkowa opłata. 

  8. Co mam zrobić, jeśli kierowca za późno przyjedzie po mnie do hotelu?
  Jeśli kierowca się spóźnia – należy zadzwonić pod numer Emergency. Dyspozytor poda położenie kierowcy i oszacuje ewentualne spóźnienie. Godziny transferów powrotnych zawsze uwzględniają kwadrans na ewentualne spóźnienie, korki, etc.

  9. Dlaczego mój czas odbioru z hotelu jest tak wczesny?
  Procedura rezerwacji automatycznie oblicza czas odbioru gościa z hotelu, aby pojawił się na lotnisku odpowiednio wcześnie, czyli nawet 3 godziny wcześniej (jeśli nocujemy w Cirkewwa). Przewoźnik dba o to, aby każdy podróżny pojawił się na lotnisku na czas.

  W razie dalszych pytań lub wątpliwości, zapraszamy do zadawania ich w komentarzach pod wpisem. 

  💡 Opracowaliśmy zestawienie wszystkich typów transferów lotniskowych! Sprawdź czym się od siebie różnią! Porównaj ceny i zarezerwuj najkorzystniejszy! Przejdź do zestawienia transferów lotniskowych – KLIK!