fbpx

MAPA ROWEROWA MALTY I GOZO

Prezentujemy świetną mapę tras rowerowych Malty i Gozo.
Mapa jest bardzo precyzyjna i aktualna.
Mapa może się przydać osobom planujących zwiedzanie skuterem i wędrowcom.

W pierwszym akapicie pragniemy wyjaśnić, że na głównym zdjęciu niniejszego wpisu znajduje się zatoka San Blas. Wyraźnie widać żółty piasek przebijający się z oddali. Po tym szczególe można poznać kiedy zrobiliśmy zdjęcie. Otóż, po potężnym sztormie, który miał miejsce 24 lutego 2019 cały piasek został wypłukany a plaża zniszczona przez żywioł. Jeśli zdecydujecie się na odwiedzenie tej plaży, czeka Was rozczarowanie. To już nie jest to samo miejsce. 

MAPA TRAS ROWEROWYCH MALTA & GOZO

Czytelnicy, którzy planują zwiedzanie Malty i Gozo rowerem będą zachwyceni mapą rowerową, na której zostały zaznaczone i opisane wszystkie istniejące drogi, w tym m.in. drogi główne, drugorzędne, rowerowe, polne oraz ścieżki dla pieszych. Dzięki tak precyzyjnym oznaczeniom dotrzemy w każde wymarzone miejsce na wyspach, jak choćby to:

Mapka jest użyteczna podczas szukania skrótu oraz próbie ogólnej orientacji w terenie, zwłaszcza zaś przy eksplorowaniu Gozo rowerem lub skuterem. Zaznaczone są na niej wszystkie ścieżki rowerowe oraz drogi nieutwardzone, główne, podrzędne, a nawet drogi dla koni.

Klikając na mapkę, a dokładnie na plusa (+) możemy do granic możliwości powiększać ją i podglądać drogi a kursorem przesuwać w dowolnym kierunku. Sugerujemy otworzyć mapkę w nowym oknie. Link do większej wersji mapy znajduje się pod mapką. Przyjrzyjmy się zatem jak wygląda infrastruktura drogowa na Malcie i Gozo?


Kliknij TUTAJ, aby przejść do większego widoku mapy

Mapkę udostępniamy na licencji ODbL.

ZAINTERESOWAŁ CIĘ TEN ARTYKUŁ?
ZAPRASZAMY DO DYSKUSJI W KOMENTARZACH.
SPODOBAŁ CI SIĘ TEN TEKST?
UDOSTĘPNIAJ GO DO WOLI KORZYSTAJĄC Z OPCJI „PODZIEL SIĘ”. 👇