fbpx

TRANSFER NA GOZO

➡ Transfery na Gozo i z powrotem realizowane są o każdej porze dnia i nocy przez cały rok.
➡ Późny przylot oraz poranny wylot to dla firm transportowych chleb powszedni.
➡ Transfer realizowany jest sprawnie i skutecznie.
➡ Dowiedz się ile kosztuje transfer na Gozo i zarezerwuj transport dla siebie.

TRANSFER NA GOZO

Obserwujemy coraz większe zainteresowanie noclegami na Gozo, a co za tym idzie kwestią sprawnego, szybkiego i komfortowego transferu na tę wyspę. Od ubiegłego sezonu polscy turyści korzystają z oferty transferu na Gozo organizowanego przez solidną maltańską firmę transportową, która przygotowała dla naszych Czytelników ciekawą ofertę transferu. 

Procedura jest prosta. Osoby zdecydowane wypełniają znajdujący się na dole strony formularz i oczekują na mailowe potwierdzenie rezerwacji. Następnie już na maltańskim lotnisku zjawiają się przy oficjalnym stanowisku przewoźnika, płacą za transfer gotówką i bezpiecznie jadą na Gozo. 

ILE KOSZTUJE TRANSFER Z LOTNISKA NA GOZO? 

COMBI TRANSFER GOZO

💡 Combi Transfer na Gozo to najtańszy transfer z lotniska na Gozo (i w druga stronę). Usługa polega na rezerwacji shuttle transfer na terenie Malty (z lotniska do Gozo Ferry Terminal w Cirkewwa) [4,50€], następnie samodzielnie przeprawiamy się na Gozo promem Gozo Channel [bezpłatne] i po dopłynięciu na Gozo w porcie Mgarr czeka na nas prywatny samochód, który zawiezie nas pod dowolny adres na wyspie Gozo [15,50€ do 4 osób, 20€ do 6 osób, 25€ do 10 osób]. W drodze powrotnej podczas przeprawy promowej z Gozo na Maltę należy także opłacić bilet promowy: [4,65€/dorosły 1,15€/dziecko].

20€ – Tyle za Combi Transfer pod dowolny adres na Gozo zapłaci 1 osoba.
24,50€
– 2 osoby, 29€ – 3 osoby, 33,50€ – 4 osoby, 42,50€ – 5 osób, 47€ – 6 osób.
Przy większej grupie warto rozważyć Split lub Direct Transfer.

SPLIT TRANSFER GOZO

💡 Split Transfer na Gozo polega na realizacji usługi przewozu przez dwa środki transportu. Pierwszy samochód odbiera nas na lotnisku i zawozi do Cirkewwa Ferry [Malta]. Tam żegnamy się z kierowcą i wsiadamy na bezpłatny prom na Gozo. Po dopłynięciu na Gozo (rejs trwa 20 minut) i dobiciu do Mgarr Ferry [Gozo] wychodzimy na ląd, gdzie czeka już kolejny kierowca z kartką z naszym nazwiskiem. Wsiadamy do samochodu i jedziemy pod dowolny adres na wyspie. W drodze powrotnej podczas przeprawy promowej z Gozo na Maltę należy także opłacić bilet promowy: [4,65€/dorosły 1,15€/dziecko].

50€ – Cena za split transfer z lotniska na Malcie w dowolne miejsce na Gozo dla 1 do 4 osób.
65€ – Tyle za split transfer zapłaci grupa od 5 do 6 osób.
80€ – A tyle grupa od 7 do 10 osób.

DIRECT TRANSFER GOZO

💡 Direct Transfer na Gozo to najbardziej komfortowy rodzaj transferu. Wsiadamy do swojego środka transportu na lotnisku (samochód lub bus, zależnie od liczebności naszej rodziny lub grupy) i właściwie jeśli nie mamy ochoty to nie musimy wysiadać aż do momentu, gdy dojedziemy do celu (hotel lub każdy inny adres na Gozo). W praktyce jednak większość turystów przeprawę promową spędza na pokładzie promu, ale jeśli pora jest późna i wolimy się zdrzemnąć – nic nie stoi na przeszkodzie aby zostać w samochodzie. Komfort ten ma swoja cenę, jak wszystko na Malcie:

77€ – Cena za direct transfer z lotniska pod dowolny adres na Gozo dla 1 do 4 osób.
90€ – Direct transfer na Gozo dla grupy od 5 do 6 osób.
125€ – Direct transfer na Gozo dla grupy od 7 do 10 osób.

Przeprawa promowa linią Gozo Ferry na trasie Malta-Gozo jest bezpłatna.
Rejs trwa 20 minut a prom wypływa z Cirkewwa Ferry na północy Malty i dopływa do portu Mgarr Ferry na Gozo.

ILE KOSZTUJE TRANSFER Z GOZO NA LOTNISKO?

Kurs z dowolnego miejsca na Gozo do International Malta Airport w Luqa kosztuje tyle samo co kurs z lotniska na Gozo, z tą różnicą, że jadąc z Gozo na lotnisko musimy przeprawić się promem, który na tej trasie jest płatny (4,65 EUR to cena biletu dla osoby dorosłej, bilet dla dziecka = 1,15 EUR. Dzieci poniżej 3 roku życia korzystają z promu bezpłatnie).

Koszt przeprawy promowej na trasie Gozo-Malta zawsze leży po stronie pasażerów, którzy płatności za bilet dokonują w okienku przy wjeździe do płatnej samochodowej strefy (Direct Transfer) lub w porcie Mgarr, gdzie po zakupie biletu w okienku należy skasować go przy wejściu do poczekalni (Split Transfer).

PRZEWOŻENIE DZIECI I EXTRA BAGAŻ

Dziecko poniżej 3 roku życia podróżuje bezpłatnie, o ile siedzi na kolanach rodzica. Rodzic, który preferuje posadzić niemowlę w foteliku może skorzystać z takiej opcji. Za dziecko przewożone w foteliku zapłacimy 2 EUR.

Wózek dziecięcy także jest płatny, ale jeśli złożymy go i zapakujemy do pokrowca, może zostać potraktowany jako jeden z dwóch bezpłatnych bagaży przysługujących każdemu pasażerowi. Każdy pasażer uiszczający pełną opłatę w wysokości 4,50 EUR może mieć przy sobie dwa bagaże: bagaż podręczny oraz bagaż rejestrowany.

Ceny za extra bagaż i dodatki znajdują się w poniższej tabeli:

NIE ZOSTAWIAJ REZERWACJI TRANSFERU NA OSTATNIĄ CHWILĘ, PONIEWAŻ CHĘTNYCH NA TRANSFER W TEJ CENIE JEST WIĘCEJ NIŻ MIEJSC W BUSACH I SAMOCHODACH

WYPEŁNIJ FORMULARZ REZERWACJI TRANSFERU

  UZUPEŁNIJ POPRAWNIE WSZYSTKIE POLA

  AIRPORT - HOTEL (TRANSFER Z LOTNISKA DO HOTELU)

  Wybierz typ transferu na tej trasie


  HOTEL - AIRPORT (TRANSFER Z HOTELU NA LOTNISKO)

  Wybierz typ transferu na tej trasie  Polityka Prywatności

  💡 Opracowaliśmy zestawienie wszystkich typów transferów lotniskowych! Sprawdź czym się od siebie różnią! Porównaj ceny i zarezerwuj najkorzystniejszy! Przejdź do zestawienia transferów lotniskowych – KLIK!