fbpx

TRANSFER LOTNISKOWY NA MALCIE I GOZO

ZAREZERWUJ TRANSFER NA MALCIE I GOZO W ATRAKCYJNYCH CENACH!

➡ Shuttle Transfer na każdej trasie na Malcie w cenie od 5 € od osoby!
➡ Przemieszczaj się komfortowo do każdego miejsca na Malcie i Gozo 24/7.
➡ Wybieraj spośród wszystkich możliwych rodzajów transferu. 

SHUTTLE TRANSFER MALTA – CENY

Shuttle Transfer to inaczej współdzielony transfer wahadłowy kursujący z lotniska do dowolnego miejsca noclegu. Hotel lub prywatny apartament powinny być zlokalizowane w miejscowości turystycznej na terenie Malty. Minibusy i autokary odjeżdżają z lotniska średnio co 1-2h.

Cena za transfer zależy od kilku czynników, a dokładnie od tego czy rezerwujemy transfer jako samodzielną usługę czy też w pakiecie z noclegiem lub dowolną wycieczką albo transfer wyłącznie w opcji ONE WAY. 

Zacznijmy od wyjaśnienia pojęć:

ONE WAY (transfer na trasie lotnisko – hotel lub hotel – lotnisko)
RETURN (transfer na trasie lotnisko-hotel oraz hotel – lotnisko)

5 EUR – Cena za osobę za transfer w jedną stronę w opcji ONE WAY lub RETURN zarezerwowany w pakiecie z noclegiem lub dowolną wycieczką/rejsem opisaną na naszej stronie.
7 EUR – Cena za osobę za transfer w jedną stronę w opcji RETURN bez pakietu.
8 EUR – Cena za osobę za transfer w jedną stronę w opcji ONE WAY bez pakietu.

CENY TRANSFERU (TAXI) NA MALCIE

Taxi zwane również pod nazwą Private Cab to bardzo komfortowa opcja przewozu. 
Private Cabs na terenie Malty realizują kursy z lotniska pod dowolny adres oraz w drugą stronę. Kierowca czeka na nas na lotnisku i zawozi pod wskazany adres. Transfery powrotne z miejsca noclegu na lotnisko realizowane są na terenie całej Malty bez wyjątku.  

Tutaj sami wyznaczamy dokładną godzinę odbioru oraz miejsce, z którego zostaniemy odebrani. To zupełnie odwrotnie do shuttle transfer, gdzie trzeba się podporządkować godzinom odbioru ustalonym z góry przez przewoźnika.  W Private Cab, to my decydujemy czy na lotnisku chcemy być 4h wcześniej, czy tylko 2h przed planowaną godziną odlotu. 
Private Cabs na Malcie realizują kursy z lotniska pod dowolny adres i w drugą stronę. To bardzo wygodna forma transferu z 

Ceny za private transfer:

20€ – Private transfer dla 1 do 3 osób z lotniska pod dowolny adres na Malcie z wyłączeniem północy wyspy. Cena za rezerwację w pakiecie z noclegiem lub wycieczką/rejsem.
25€ – Private transfer dla 1 do 3 osób z lotniska pod dowolny adres na Malcie z wyłączeniem północy wyspy. Cena za rezerwację bez pakietu.
24€ – Private transfer dla 1 do 3 osób z lotniska do miejscowości Mellieha, Xemxija, Manikata, Cirkewwa.  Cena za rezerwację w pakiecie z noclegiem lub wycieczką/rejsem.
30€ – Private transfer dla 1 do 3 osób z lotniska do miejscowości Mellieha, Xemxija, Manikata, Cirkewwa. Cena za rezerwację bez pakietu.

Private Cab oraz transfer i transport dla grup liczniejszych niż określone wyżej, wyceniany jest indywidualnie. W tym celu prosimy o kontakt na adres: maltaigozo@gmail.com

DIRECT TRANSFER (TAXI) NA GOZO – CENY

Direct Transfer to najbardziej komfortowy rodzaj transferu z lotniska pod dowolny adres na wyspie Gozo. Wsiadamy do swojego środka transportu na lotnisku (samochód lub bus, zależnie od liczebności naszej rodziny lub grupy) i właściwie jeśli nie mamy ochoty to nie musimy wysiadać aż do momentu, gdy dojedziemy do celu (hotel lub każdy inny adres na Gozo).

W praktyce jednak większość turystów przeprawę promową spędza na pokładzie promu, ale jeśli pora jest późna i wolimy się zdrzemnąć – nic nie stoi na przeszkodzie aby zostać w samochodzie. 

Poniżej prezentujemy ceny za sam transfer:

75€ – Direct transfer z lotniska pod dowolny adres na Gozo dla 1 do 4 osób.
95€ – Direct transfer na Gozo dla grupy od 5 do 7 osób.
125€ – Direct transfer na Gozo dla grupy od 8 do 10 osób.

Ceny za transfer rezerwowany w pakiecie z noclegiem są korzystniejsze:

65€ – Direct transfer z lotniska pod dowolny adres na Gozo dla 1 do 4 osób.
85€ – Direct transfer na Gozo dla grupy od 5 do 7 osób.
115€ – Direct transfer na Gozo dla grupy od 8 do 10 osób.

SPLIT TRANSFER (TAXI) NA GOZO – CENY

Split Transfer z lotniska na wyspę Gozo polega na realizacji usługi przewozu przez dwa środki transportu. Pierwszy samochód odbiera nas na lotnisku i zawozi do portu Cirkewwa Ferry [Malta]. Tam żegnamy się z kierowcą i samodzielnie wsiadamy na bezpłatny prom na Gozo.

Po dopłynięciu na Gozo (rejs trwa 20 minut) i dobiciu do portu Mgarr Ferry [Gozo] wychodzimy na ląd, gdzie czeka już kolejny kierowca z kartką z naszym nazwiskiem. Wsiadamy do samochodu i jedziemy pod dowolny adres na wyspie.

💡 Warto pamiętać, że decydując się na transfer powrotny (z Gozo na lotnisko) podczas przeprawy promowej z Gozo na Maltę należy także opłacić bilet promowy: [4,65€/dorosły 1,15€/dziecko].

Poniżej prezentujemy ceny za sam transfer:

55€ – Split transfer z lotniska na Malcie w dowolne miejsce na Gozo dla 1 do 4 osób.
70€ – Tyle za split transfer zapłaci grupa od 5 do 7 osób.
80€ – A tyle grupa od 8 do 10 osób.

Ceny za transfer rezerwowany w pakiecie z noclegiem są korzystniejsze:

45€ – Split transfer z lotniska na Malcie w dowolne miejsce na Gozo dla 1 do 4 osób.
60€ – Tyle za split transfer zapłaci grupa od 5 do 7 osób.
70€ – A tyle grupa od 8 do 10 osób.

TRANSFER PRYWATNY (TAXI) CZY SHUTTLE?

PODOBIEŃSTWA

➡ Cechą, która łączy wszystkie omawiane w tym tekście rodzaje transferu jest bez wątpienia ich atrakcyjna cena.

➡ Usługę transferów zapewnia największy maltański przewoźnik lotniskowy, współpracujący na co dzień z największymi touroperatorami i liniami lotniczymi. W związku z tym standard obsługi klienta oraz procedura lotniskowa będzie dla każdego typu transferu taka sama.

➡ Każdy pasażer może mieć przy sobie dwa bagaże: bagaż podręczny oraz bagaż rejestrowany. 

RÓŻNICE

➡ Wszystkie prywatne transfery (taxi) są rezerwowane na konkretną godzinę. To pasażer określa, o której godzinie samochód lub minibus ma czekać na lotnisku lub pod hotelem. 

➡ Z kolei w usłudze transferu wahadłowego, pasażerowie czekają, aż nadejdzie czas odjazdu minibusa lub autokaru. W zależności od sezonu i pory dnia lub nocy, transfery odjeżdżają co 1-1,5h. 

➡ Transfer wahadłowy zawsze dzielimy z innymi pasażerami, natomiast prywatne transfery są dostępne wyłącznie dla nas. 

➡ Transfer prywatny jedzie z lotniska prosto do celu, natomiast shuttle transfer może zatrzymać się po drodze w kilku miejscach (hotelach). Wpływa to na czas dojazdu z lotniska do miejsca noclegu. 

➡ Shuttle transfer zatrzymuje się wyłącznie pod wybranymi hotelami lub kościołami parafialnymi. Private Cab dowozi pasażerów pod wskazany adres.

PRZEWOŻENIE DZIECI I EXTRA BAGAŻ

Dziecko poniżej 3 roku życia podróżuje transferem wahadłowym bezpłatnie, o ile siedzi na kolanach rodzica. Rodzic, który preferuje posadzić niemowlę w foteliku może skorzystać z takiej opcji. Za dziecko przewożone w foteliku zapłacimy 5, 7 lub 8 EUR, zgodnie z zasadami opisanymi wyżej.

Wózek dziecięcy także jest płatny, ale jeśli złożymy go i zapakujemy do pokrowca, może zostać potraktowany jako jeden z dwóch bezpłatnych bagaży przysługujących każdemu pasażerowi. Każdy pasażer uiszczający pełną opłatę może mieć przy sobie dwa bagaże: bagaż podręczny oraz bagaż rejestrowany. 

WYPEŁNIJ FORMULARZ I ZAREZERWUJ TRANSFER

Odradzamy odkładanie rezerwacji transferu na ostatnią chwilę. Zainteresowanie transferem jest ogromne i zdarza się, że nie dla wszystkich wystarcza miejsca i środków transportu. Aby tego uniknąć wystarczy odpowiednio wcześnie wysłać starannie wypełniony poniższy formularz, do czego zachęcamy już teraz.

  UZUPEŁNIJ POPRAWNIE WSZYSTKIE POLA

  AIRPORT - HOTEL (TRANSFER Z LOTNISKA DO HOTELU)

  Wybierz typ transferu na tej trasie


  HOTEL - AIRPORT (TRANSFER Z HOTELU NA LOTNISKO)

  Wybierz typ transferu na tej trasie


  Polityka Prywatności

  NIE ZOSTAWIAJ REZERWACJI TRANSFERU NA OSTATNIĄ CHWILĘ, PONIEWAŻ CHĘTNYCH NA TRANSFER W TEJ CENIE JEST WIĘCEJ NIŻ MIEJSC W BUSACH I SAMOCHODACH

  Potrzebujesz więcej informacji na temat opisanych wyżej transferów?
  Przewidzieliśmy to i opisaliśmy transfery jeszcze dokładniej w dedykowanych im wpisach:

  1. Transfery na wyspę Gozo.
  2. Tanie transfery lotniskowe na terenie Malty.
  3. Wszystko o transferze wahadłowym (shuttle transfer) na Malcie.