fbpx

TRANSFER LOTNISKOWY NA MALCIE I GOZO

Last updated:

ZAREZERWUJ TRANSFER NA MALCIE I GOZO W ATRAKCYJNYCH CENACH!

➡ Shuttle Transfer na każdej trasie na Malcie w cenie 4,5 € od osoby!
➡ Taxi z lotniska do hotelu na Malcie od 15 €!
➡ Taxi z lotniska na Gozo od 20 €!
➡ Transport jest dostępny 24/7.
➡ Oficjalny maltański przewoźnik lotniskowy przygotował dla Czytelników maltaigozo.pl dużo atrakcyjniejsze ceny, niż na własnej stronie. Porównanie tych cen znajduje się na końcu wpisu, tuż przed formularzem rezerwacyjnym.
➡ Promocyjne ceny transferu obowiązują wyłącznie dla rezerwacji dokonanych za pośrednictwem formularza znajdującego się na końcu wpisu. 

SHUTTLE TRANSFER MALTA – CENY

Shuttle Transfer to inaczej współdzielony transfer wahadłowy kursujący z lotniska do dowolnego miejsca noclegu. Hotel lub prywatny apartament powinny być zlokalizowane w miejscowości turystycznej na terenie Malty. Minibusy i autokary odjeżdżają z lotniska średnio co 45 minut. Stanowisko przewoźnika znajduje się na lotnisku. Dokładną lokalizację poczekalni oraz szczegóły transferu otrzymuje się mailem w voucherze rezerwacji.

➡ Cena za shuttle transfer dla Czytelników maltaigozo.pl wynosi 4,5 € na każdej trasie! 

➡ Każdy pasażer może posiadać jeden bagaż podręczny oraz jeden rejestrowany. Ta zasada dotyczy wszystkich typów transferów. Tabela opłat za dodatkowy bagaż znajduje się w dalszej części wpisu.

➡ Shuttle transfer nie kursuje na południe Malty. Docierają tam jednak tanie taksówki Private Cabs.

CENY TRANSFERU (TAXI) NA MALCIE

Taxi zwane również pod nazwą Private Cab to bardzo komfortowa opcja przewozu. 
Private Cabs na terenie Malty realizują kursy z lotniska pod dowolny adres oraz w drugą stronę. Kierowca czeka na nas na lotnisku i zawozi pod wskazany adres. Transfery powrotne z miejsca noclegu na lotnisko realizowane są na terenie całej Malty bez wyjątku. 

LICZBA OSÓB STREFA 1 STREFA 2 STREFA 3 STREFA 4 STREFA 5
1-4 € 15 € 17 € 19 € 25 € 28
5-8 € 20 € 24 € 26 € 30 € 35
9-11 € 28 € 30 € 35 € 40 € 45
12-14 € 65 € 65 € 65 € 100 € 100

Cena taksówki jest ściśle uzależniona od strefy, w której zlokalizowany jest hotel lub prywatny apartament. Najmniej zapłacimy za transport do centrum Malty. Więcej szczegółów w poniższej tabeli:

DIRECT TRANSFER (TAXI) NA GOZO – CENY

Direct Transfer to najbardziej komfortowy rodzaj transferu z lotniska pod dowolny adres na wyspie Gozo. Wsiadamy do swojego środka transportu na lotnisku (samochód lub bus, zależnie od liczebności naszej rodziny lub grupy) i właściwie jeśli nie mamy ochoty to nie musimy wysiadać aż do momentu, gdy dojedziemy do celu (hotel lub każdy inny adres na Gozo).

W praktyce jednak większość turystów przeprawę promową spędza na pokładzie promu, ale jeśli pora jest późna i wolimy się zdrzemnąć – nic nie stoi na przeszkodzie aby zostać w samochodzie. 

LICZBA OSÓB CENA
1-4 € 77
5-6 € 90
7-10 € 125

SPLIT TRANSFER (TAXI) NA GOZO – CENY

Split Transfer z lotniska na wyspę Gozo polega na realizacji usługi przewozu przez dwa środki transportu. Pierwszy samochód odbiera nas na lotnisku i zawozi do portu Cirkewwa Ferry [Malta]. Tam żegnamy się z kierowcą i samodzielnie wsiadamy na bezpłatny prom na Gozo.

Po dopłynięciu na Gozo (rejs trwa 20 minut) i dobiciu do portu Mgarr Ferry [Gozo] wychodzimy na ląd, gdzie czeka już kolejny kierowca z kartką z naszym nazwiskiem. Wsiadamy do samochodu i jedziemy pod dowolny adres na wyspie.

💡 Warto pamiętać, że decydując się na transfer powrotny (z Gozo na lotnisko) podczas przeprawy promowej z Gozo na Maltę należy także opłacić bilet promowy: [4,65€/dorosły 1,15€/dziecko].

LICZBA OSÓB CENA
1-4 € 50
5-6 € 65
7-10 € 80

COMBI TRANSFER NA GOZO – CENY

Combi Transfer na Gozo to najtańszy transfer z lotniska na Gozo (i w druga stronę). Usługa polega na rezerwacji transferu wahadłowego (shuttle transfer) na terenie Malty (z lotniska do Gozo Ferry Terminal w Cirkewwa) [4,50€], następnie samodzielnie przeprawiamy się na Gozo promem Gozo Channel [bezpłatne] i po dopłynięciu na Gozo w porcie Mgarr czeka na nas prywatny samochód, który zawiezie nas pod dowolny adres na wyspie Gozo [15,50€ do 4 osób, 20€ do 6 osób, 25€ do 10 osób].

W drodze powrotnej podczas przeprawy promowej z Gozo na Maltę należy także opłacić bilet promowy: [4,65€/dorosły 1,15€/dziecko].

LICZBA OSÓB CENA
1 € 20
2 € 24,50
3 € 29
4 € 33,50
5 € 42,50
6 € 47

Przy większej grupie warto rozważyć Split lub Direct Transfer.

TRANSFER PRYWATNY (TAXI), SHUTTLE CZY COMBI?

PODOBIEŃSTWA

➡ Cechą, która łączy wszystkie omawiane w tym tekście rodzaje transferu jest bez wątpienia ich atrakcyjna cena.

➡ Usługę transferów zapewnia największy maltański przewoźnik lotniskowy, współpracujący na co dzień z największymi touroperatorami i liniami lotniczymi. W związku z tym standard obsługi klienta oraz procedura lotniskowa będzie dla każdego typu transferu taka sama.

➡ Każdy pasażer może mieć przy sobie dwa bagaże: bagaż podręczny oraz bagaż rejestrowany. 

RÓŻNICE

➡ Wszystkie prywatne transfery (taxi) są rezerwowane na konkretną godzinę. To pasażer określa, o której godzinie samochód lub minibus ma czekać na lotnisku lub pod hotelem. 

➡ Z kolei w usłudze transferu wahadłowego, pasażerowie czekają w poczekalni lotniskowej lub przy głównym stanowisku przewoźnika, aż nadejdzie czas odjazdu minibusa lub autokaru. W zależności od sezonu i pory dnia lub nocy, transfery odjeżdżają co 30 do 45 minut. Plusem jest to, że jeśli nie zdążymy na wcześniejszy transfer, ponieważ np. zbyt długo czekaliśmy na bagaż rejestrowany to pojedziemy kolejnym. 

➡ Transfer wahadłowy zawsze dzielimy z innymi pasażerami, natomiast prywatne transfery są dostępne wyłącznie dla nas. 

➡ Transfer prywatny jedzie z lotniska prosto do celu, natomiast shuttle transfer może zatrzymać się po drodze w kilku miejscach (hotelach). Wpływa to na czas dojazdu z lotniska do miejsca noclegu. 

➡ Shuttle transfer zatrzymuje się wyłącznie pod wybranymi hotelami lub kościołami parafialnymi. Private Cab dowozi pasażerów pod wskazany adres.

PRZEWOŻENIE DZIECI I EXTRA BAGAŻ

Dziecko poniżej 3 roku życia podróżuje bezpłatnie, o ile siedzi na kolanach rodzica. Rodzic, który preferuje posadzić niemowlę w foteliku może skorzystać z takiej opcji. Za dziecko przewożone w foteliku zapłacimy 2 EUR.

Wózek dziecięcy także jest płatny, ale jeśli złożymy go i zapakujemy do pokrowca, może zostać potraktowany jako jeden z dwóch bezpłatnych bagaży przysługujących każdemu pasażerowi. Ceny za extra bagaż i dodatki znajdują się w poniższej tabeli:

SPRAWDŹ ILE ZAOSZCZĘDZISZ!

Mówi się, że grosz niewydany to grosz zarobiony 😀 Oto zestawienie cen regularnych obowiązujących podczas rezerwacji bezpośrednio na stronie Maltatransfer oraz cen promocyjnych, którą przewoźnik przygotował dla Czytelników strony maltaigozo.pl.

Co istotne, oferta transferu z lotniska na Gozo została przygotowana wyłącznie dla nas. Czytelnicy korzystają z niej chętnie od lat. Ceny za transfer na Gozo są bowiem bardzo korzystne.

TYP TRANSFERU CENA U PRZEWOŹNIKA  CENA U NAS
Shuttle do Mellieha (1 os.) € 9 € 4,5
Taxi do Mellieha (max. 4 os.) € 32 € 25
Taxi do Cirkewwa (max. 4 os.) € 32 € 28
Taxi do Valletty (max. 4 os.) € 23 € 15
Direct Transfer na Gozo Niedostępny od 70 €
Split Transfer na Gozo Niedostępny od 50 €
Cobi Transfer na Gozo Niedostępny od 20 €

WYPEŁNIJ FORMULARZ I ZAREZERWUJ TRANSFER

Odradzamy odkładanie rezerwacji transferu na ostatnią chwilę. Zainteresowanie transferem jest ogromne i zdarza się, że nie dla wszystkich wystarcza miejsca i środków transportu. Aby tego uniknąć wystarczy odpowiednio wcześnie wysłać starannie wypełniony poniższy formularz, do czego zachęcamy już teraz.

Potwierdzeniem zarezerwowanego transferu jest e-mail otrzymany bezpośrednio od przewoźnika, zawierający numer rezerwacji, numery kontaktowe do BOK oraz szczegóły dotyczące godzin odbioru. 

  UZUPEŁNIJ POPRAWNIE WSZYSTKIE POLA

  AIRPORT - HOTEL (TRANSFER Z LOTNISKA DO HOTELU)

  Wybierz typ transferu na tej trasie


  HOTEL - AIRPORT (TRANSFER Z HOTELU NA LOTNISKO)

  Wybierz typ transferu na tej trasie  Polityka Prywatności

  NIE ZOSTAWIAJ REZERWACJI TRANSFERU NA OSTATNIĄ CHWILĘ, PONIEWAŻ CHĘTNYCH NA TRANSFER W TEJ CENIE JEST WIĘCEJ NIŻ MIEJSC W BUSACH I SAMOCHODACH

  Potrzebujesz więcej informacji na temat opisanych wyżej transferów?
  Przewidzieliśmy to i opisaliśmy transfery jeszcze dokładniej w dedykowanych im wpisach:

  1. Transfery na wyspę Gozo.
  2. Tanie transfery lotniskowe na terenie Malty.
  3. Wszystko o transferze wahadłowym (shuttle transfer) na Malcie.