fbpx

WYNAJEM SAMOCHODU BEZ DEPOZYTU

Wynajem Samochodu Malta

WYNAJEM SAMOCHODU BEZ DEPOZYTU NA GOZO I MALCIE

Przygotowaliśmy formularz, który po uzupełnieniu trafia w formie zapytania mailowego do kilkunastu lokalnych wypożyczalni umożliwiających wypożyczenie samochodu bez depozytu. Dzięki temu nasi Czytelnicy oszczędzają czas i pieniądze. Zamiast korespondować z kilkoma wypożyczalniami i odpowiadać na dziesiątki pytań wystarczy wypełnić jeden formularz, poczekać na spłynięcie ofert z rynku i wybrać najlepszą. Usługa wyszukiwania ofert jest bezpłatna! 

DLACZEGO WARTO WYBIERAĆ SPRAWDZONE WYPOŻYCZALNIE?

Korzyści wynikające z rezerwacji w jednej z rekomendowanych lokalnych wypożyczalni to:
➡ Gwarancja, że rezerwacja i płatność są bezpieczne i pewne. 
➡ Brak depozytu w wypożyczalni na Gozo.
➡ Niski depozyt w wypożyczalniach na Malcie. Depozyt blokowany jest na karcie debetowej.
➡ Brak ukrytych kosztów. Na miejscu nie zaskoczą nas żadne dodatkowe opłaty, których wcześniej nie było w ofercie od wypożyczalni. Niektóre lokalne wypożyczalnie wabią niskimi cenami, a przy odbiorze okazuje się, że trzeba zapłacić wysoki wkład własny oraz uiścić mnóstwo dodatkowych opłat. Takich firm nie rekomendujemy!
➡ Do każdej rezerwacji dorzucamy dostęp do Przewodnika po Malcie i Gozo dla Kierowców, dzięki czemu ominie Cię stres związany w ruchem lewostronnym i zyskasz mnóstwo cennej oraz praktycznej wiedzy.

Należy zauważyć, że na Malcie możemy wypożyczyć samochód z dwóch, a nawet trzech źródeł:

1. WYPOŻYCZALNIE SIECIOWE

Zwykle mają najniższe ceny za wynajem, często jednak blokują na kartach kredytowych wysokie depozyty w wysokości od 800 do 2000 EUR, co dla niektórych jest nie do zaakceptowania. Ceny wynajmu w wypożyczalniach sieciowych można sprawdzić TUTAJ.

Jeżeli mamy możliwość zamrożenia na karcie od 800 – 2000 EUR to podlinkowany system rezerwacyjny zawsze będzie najkorzystniejszy cenowo w kontekście ceny za wynajem za dzień. Wtedy wystarczy dokupić dodatkowo ochronę wkładu własnego (zwykle ok. 10 EUR za dzień) i możemy być pewni, że w razie stłuczki nasz depozyt będzie bezpieczny.

Jeżeli natomiast nie możemy sobie pozwolić na zapłacenie tak wysokiego depozytu oraz wykupienia ochrony dla tegoż depozytu –  powinniśmy zainteresować się ofertami lokalnych wypożyczalni. 

2. WYPOŻYCZALNIE LOKALNE 

Ceny nieco wyższe niż w sieciówkach, ale za to blokady wkładu własnego na kartach debetowych można obniżyć do wysokości 200 EUR. Jest to absolutna konieczność na wypadek pokrycia kosztów ewentualnych mandatów. Depozyty są w całości zwracane do miesiąca od momentu oddania samochodu. Tego typu wypożyczalnię docenią zwłaszcza Ci, którzy nie chcą, aby na ich karcie debetowej lub kredytowej zablokowano kwotę rzędu 1000 EUR lub zwyczajnie nie mają takich środków.

3. WYPOŻYCZALNIA NA GOZO

Dla tych Czytelników, którzy nocują na Gozo rekomendujemy wypożyczalnię, która naszym Czytelnikom nie blokuje na karcie żadnego depozytu w ramach wkładu własnego. Jedyny koszt jaki ponosimy to koszt wynajmu. Samochodem można się swobodnie poruszać po Malcie i Gozo, natomiast odbiór i zwrot samochodu powinien mieć miejsce w Mgarr Ferry na Gozo, do którego to miejsca można z lotniska dotrzeć tanim transferem zarezerwowanym na naszej stronie.

Wspomniana wypożyczalnia nie podstawia samochodów na lotnisko. Podkreślamy, że wypożyczalnia wymaga od wynajmujących, aby nocować na wyspie Gozo.

BONUS DO REZERWACJI

Bez względu na to, gdzie ostatecznie dokonasz rezerwacji samochodu, jeśli robisz to za pośrednictwem naszych narzędzi – przysługuje Ci bonus w postaci dostępu do PRZEWODNIKA PO MALCIE I GOZO DLA KIEROWCÓW – a w nim odpowiedzi na najpopularniejsze pytania oraz omówienie następujących kwestii:

➡ Strefy czasowego parkowania na Malcie.
➡ Strefy parkingowe dla rezydentów.
➡ Strefy płatnego parkowania.
➡ Samochodem na promie bez stresu i wstydu (know-how).
➡ Ważne oznaczenia parkingowe oraz ich interpretacje.
➡ Mandaty za złe parkowanie na Malcie – jak ich nie dostać i gdzie się odwołać gdy taki otrzymamy.
➡ Napiwki dobrowolne na Malcie – dlaczego warto je zostawiać na bezpłatnych parkingach…
➡ Krążek czasowego bezpłatnego parkowania – skąd go wziąć?
➡ Najważniejsze zasady ruchu lewostronnego.
➡ Jak ekonomicznie jeździć po Malcie i Gozo, czyli kilka słów o biegu górskim – idealnym na strome i kręte wzniesienia.
➡ Znaki drogowe na Malcie.
➡ Stacje benzynowe na Malcie – jak się obsłużyć.
➡ Ograniczenia prędkości na Malcie i Gozo.
➡ Fotoradary na Malcie – gdzie są a gdzie ich nie ma:-)
➡ Dlaczego na Malcie i Gozo tak często trąbimy?
➡ Nawigacja GPS na Malcie i Gozo, czyli dlaczego zawsze warto mieć mapę.
➡ Paradoks maltańskich i angielskich nazw – jak się w tym odnaleźć?
➡ Full Day Malta/Gozo Car Tour – bogaty i optymalny plan jednodniowej wycieczki samochodowej dla każdej z maltańskich wysp.

Nigdzie indziej do wynajmu samochodu nie dostaniemy tak kompleksowego przewodnika, który bezdyskusyjnie pozwoli nam bezpiecznie i pewnie poruszać się po maltańskich drogach. Co istotne, wszystkie sugestie i informacje zawarte w przewodniku dla osób planujących wypożyczenie samochodu na Malcie pisaliśmy w oparciu o nasze doświadczenie jako kierowców, którzy codziennie podróżują samochodem po Malcie i Gozo. 

WYPEŁNIJ FORMULARZ, WYŚLIJ ZAPYTANIE I WYBIERZ NAJLEPSZĄ OFERTĘ!


    Polityka Prywatności