1. Transfer lotniskowy operuje o każdej porze dnia i nocy przez cały rok.
2. Dowiedz się na czym polega różnica między Shuttle a Private transfer.
3. Przeczytaj jak zarezerwować transfer z lotniska do hotelu lub z hotelu na lotnisko w cenie 6€ od osoby w jedną stronę na każdej trasie.
mt4

DLA KOGO TRANSFER W PROMOCYJNEJ CENIE 6 EUR

Dziś kilka słów o tym jak dotrzeć z lotniska w dowolne miejsce na wyspie (lub z dowolnego miejsca na wyspie na lotnisko) za 6€. Taka cena za transfer jest tylko na naszej stronie i tylko dla osób, które dotarły do tego tekstu. Oznacza to, że aby skorzystać z tej promocji należy skorzystać z podlinkowanego niżej systemu rezerwacji transferu.
Turyści, którzy przylecą w tym roku na Maltę zastanawiają się jak i czym, za rozsądną cenę dotrzeć o każdej porze dnia i nocy z lotniska do hotelu. Nie ważne czy startujemy z Warszawy czy Londynu. Jeśli czytamy ten tekst to oznacza, że możemy skorzystać z transferu w promocyjnej cenie, o którym piszemy niżej.

SHUTTLE TRANSFER CZY PRIVATE TRANSFER?

Dobrym rozwiązaniem, a często także jedynym może być wybór taksówki lub busa. To zależy od preferencji. Ci, którzy cenią sobie wygodę i prywatność wybiorą Private Cab, natomiast turyści podróżujący budżetowo zainteresują się usługą Shuttle Transfer. I tutaj mamy interesującą promocję dostępną tylko dla Czytelników maltaigozo.pl.
Otóż cena dla Shuttle Transfer na każdej trasie z lotniska do dowolnego hotelu wynosi 6€ za osobę.
Shuttle Transfer to najczęściej minibus, taki jak np. Ford Transit. Pasażerowie to grupa turystów, których kierowca odwozi pod drzwi hotelu. Tak więc trasy tychże busów zależą od tego ile osób się w nim znajduje i dokąd jadą. Można więc trafić na bezpośrednie połączenie z lotniska do hotelu lub po drodze zatrzymać się, aby pożegnać część współtowarzyszy podróży. Ceny za Shuttle Transfer są uzależnione od odległości z lotniska do hotelu.
Na linii lotnisko-Mellieha to koszt 12€ w regularnej cenie (dla Czytelników maltaigozo.pl tylko 6€), lotnisko-Bugibba/Qawra 10€ (dla Czytelników maltaigozo.pl tylko 6€), lotnisko-Sliema 8€ (dla Czytelników maltaigozo.pl tylko 6€). Słowem, na każdej trasie na Malcie cena za Shuttle Transfer zarezerwowany w systemie bookingowym na naszej stronie to 6€. Nie ważne, czy jedziemy do Cirkewwy, Valletty, Mosty, na każdej trasie obowiązuje ta sama cena – 6€.
Prosty przykład: Jesli 2 osoby zarezerwują za pośrednictwem naszego linku Shuttle Transfer z lotniska do Mellieha – zapłacą 12€. Ta sama trasa zarezerwowana na oficjalnej stronie MaltaTransfer kosztować będzie 24€. Korzyść mamy bardzo wymierną ponieważ przy transferze w jedną stronę zostaje nam w portfelu 12€, natomiast w dwie strony – 24€.

CZY PORADZĘ SOBIE BEZ ZNAJOMOŚCI JĘZYKA?

To pytanie pada bardzo często. Gdybyśmy mieli obawy, czy sobie poradzimy na lotnisku (np. z powodu nieznajomości języka) absolutnie obawy te należy rozwiać. Po pierwsze lotnisko jest maleńkie, a poza tym wystarczy, ze komukolwiek na lotnisku machniemy naszym świstkiem rezerwacyjnym a od tego momentu będziemy przekazywani z jednych do drugich troskliwych rąk Maltańczyków:-)

Ci, którzy lubią wygodę mogą zarezerwować taksówkę (Private Cab). Tu również ceny są atrakcyjne. Jeśli podróżujemy w grupie 4-osobowej i większej Private Cab może okazać się lepszym rozwiązaniem, niż Shuttle Transfer. Warto porównać sobie ceny i udogodnienia przechodząc płynnie z zakładki Shuttle Bus do Private Cab.

LINK DO SYSTEMU REZERWACYJNEGO Z PROMOCYJNYMI CENAMI

Rezerwacji można dokonać online w bardzo wygodnym i intuicyjnym systemie rezerwacyjnym, do którego link podajemy niżej. Pamiętajmy, że tylko rezerwacje dokonane za pomocą poniższego przekierowania zawierają promocyjne ceny. Kliknij w poniższy obrazek i przenieś się do systemu rezerwacyjnego z promocyjnymi cenami:

Zanim przejdę do odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania o transfer na Malcie proponuję obejrzeć poniższy filmik instruujący co robić po przylocie na lotnisko na Malcie, gdzie poszukać tego transferu (uprzednio zarezerwowanego na naszej stronie w najlepszej cenie), jak wygląda procedura podróżowania z MaltaTransfer, etc.  Oto odpowiedzi.

OBEJRZYJ VIDEO I ZOBACZ JAK ODBYWA SIĘ TRANSFER LOTNISKOWY

Nie ulega wątpliwości, że ceny, które firma MaltaTransfer przygotowała dla Polaków są niższe, niż na ich oficjalnej stronie. Wszyscy, którzy są zainteresowani zarezerwowaniem transferu w promocyjnych cenach powinni pamiętać o tym, aby wejść do systemu rezerwacyjnego za pośrednictwem podanych wyżej linków, w których specjalny algorytm dba o to, aby ceny były najniższe.

INFORMACJE PRAKTYCZNE ORAZ LISTA NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANYCH PYTAŃ

Po dokonaniu rezerwacji transferu online (Shuttle Bus lub Private Cab) dokonujemy płatności i na wskazany e-mail otrzymujemy e-mail, który jest potwierdzeniem płatności oraz dokonanej rezerwacji, znajduje się tam numer rezerwacji (Malta transfer booking e-mail). Należy wydrukować sobie ten dokument (minimum dwie pierwsze strony) i po przylocie na maltańskie lotnisko udać się z wydrukowanym Transfer Booking Confirmation do „Waiting Area”, czyli wydzielonego na lotnisku miejsca, w którym przebywają osoby czekające na zarezerwowany transfer. Oto mapka wskazująca gdzie na lotnisku znajduje się „Waiting Area”, którą można dokładnie obejrzeć w filmie podlinkowanym wyżej. Zdecydowanie jest lepszy, niż niejedna mapa, czy instrukcja.

malta transfer

Transfer na Malcie

Stanowisko firmy na lotnisku

Transfer Malta

Poczekalnia „Waiting Area”

Transfer Malta

Wydzielony parking

A na koniec odpowiedź na najczęściej zadawane pytania dotyczące transferu.

1. Jak mogę skontaktować się z MaltaTransfer?
Pod numerem 00356 79646481 lub 00356 21332016, alternatywnie można napisać e-mail na adres: info@maltatransfer.com

2. W jaki sposób mogę sprawdzić, czy moja rezerwacja jest potwierdzona?
W e-mailowym potwierdzeniu rezerwacji dostaniesz Transport Voucher ze szczegółami podróży.
Należy go wydrukować i zabrać ze sobą w podróż. Jeśli nie otrzymasz potwierdzenia należy skontaktować się z MaltaTransfer: info@maltatransfer.com

3. Jak mogę znaleźć mojego kierowcę?
Po przybyciu na lotnisko na Malcie i wyjściu z obszaru Luggage Reclaim, kierujemy się do poczekalni MaltaTransfer  (Waiting Area) lub na parking, gdzie można znaleźć kierowcę z pojazdem z logo maltatransfer.com. 

4. Co mam robić jeśli nie mogę odnaleźć kierowcy i mojego busa.
Jeśli znajdujesz się na parkingu maltatransfer.com i ciągle nie widzisz swojego kierowcy ani busa, mimo, iż zbliża się godzina wyjazdu, skontaktuj się z biurem MaltaTransfer (numer telefonu jest podany na potwierdzeniu rezerwacji, które wydrukowałeś i masz przy sobie).

5. Jak długo będę musiał czekać na lotnisku?
Godziny podróży wybrałeś samodzielnie podczas rezerwacji online i są one wyraźnie określone na wydrukowanym potwierdzeniu rezerwacji.

6. Zostawiłem coś w pojeździe. Jak mogę to odzyskać?
Należy skontaktować się natychmiast z obsługą firmy (00356 79646481 lub 00356 21332016).

7. Czy mogę dostać zwrot pieniędzy, jeśli anuluję rezerwację?
Bilety nie podlegają zwrotowi. 

8. Czy mogę dostać pokwitowanie?
Twój Transport Voucher jest dowodem zakupu.

9. Jak długo trwa podróż do…?
Orientacyjne czasy przejazdu są następujące: Sliema/St Julians/Valletta Area 30 min; St Paul’s Bay/Xemxija/Rabat Area 45 minut; Mellieha/Marfa/Cirkewwa 1godz / i Gozo ok. 2 godziny

10. Mam dużo bagażu, co wtedy?
Każdy pasażer może podróżować z  jedną walizką i jedną sztukę bagażu podręcznego. Jeśli podróżujesz z nadbagażem na przykład wózkiem dziecięcym, wózkiem inwalidzkim, kijem golfowym, sprzętem do nurkowania, etc., należy podczas rezerwacji online wybrać dodatkowy bagaż, ponieważ zostanie naliczona za niego niewielka dodatkowa opłata. 

11. Co mam zrobić, jeśli kierowca za późno przyjedzie po mnie do hotelu?
Czas pick-up  jest wskazany na bilecie i zawsze przestrzegany. W razie obaw można 20 minut przed tym czasem zadzwonić i upewnić się, że wszystko przebiega zgodnie z planem.  (00356) 21332016 // 79646481.

12. Dlaczego mój czas odbioru z hotelu jest tak wczesny?
Procedura rezerwacji automatycznie oblicza czas odbioru gościa z hotelu, aby pojawił się na lotnisku odpowiednio wcześnie, czyli 2 godziny wcześniej. MaltaTransfer dba o to, aby każdy podróżny pojawił się na lotnisku na czas.

13. Będę jechać z Gozo na lotnisko. Gdzie mogę znaleźć transfer?
Po przybyciu na Cirkewwa Terminal jesteś, należy przejść do przystanku autobusowego i dalej na parking wydzielony dla mikrobusów maltatransfer.com.

14. Czy mogę zarezerwować online transfer w ostatniej chwili?
System rezerwacyjny online pozwala zarezerwować transfer do 24 godzin przed odlotem/przylotem/podróżą. Jeśli potrzebujesz transferu natychmiast zadzwoń: 00356 21332016.- 00356 79646481 (W rzeczy samej w przypadku telefonicznej rezerwacji nie obowiązuje promocja 6€ na każdej trasie od osoby, lecz regularne ceny).

15. Czy rezerwacje dokonane online są bezpieczne?
Rezerwacje dokonywane online są 100% bezpieczne. Ponadto system bookingowy zainstalowany na stronie maltaigozo.pl działa na zasadzie przekierowania na serwer maltatransfer, zatem wszystkie operacje dokonują się na takich samych zasadach jak na oficjalnej stronie przewoźnika, z tym, że ceny dla Czytelników maltaigozo.pl są niższe.

16. W systemie nie znalazłem mojego numeru lotu. Co robić?
Dodaj brakujący nr lotu w komentarzach. Prześlemy go do maltatransfer z prośbą o uzupełnienie bazy.

 • Kuba

  Witam. Czyli żebym to dobrze zrozumiał. Żeby w tej cenie mieć transfer z lotniska w dowolne miejsce na Malcie wystarczy wykupić on-line bilety w maltatrasfer z Waszego linku?

 • Gosiek

  Jam mam podobne pytanie tylko o z lotnika i z powrotem z hotelu po zakończeniu urlopu. Rozumiem że taki papierek z zakupu tutaj mam przy sobie i pokazuje jak bilet lotniczy. Mówiąc krótko wysiadam na lotnisku i już na mnie czekają i jak wracam, to wiedzą, że ja to ja i wiedzę, gdzie mają po mnie przyjechać. Z góry dziękuję.

  • Za chwilkę dodam do tekstu odpowiedź na Twoje pytanie, ponieważ faktycznie więcej osób może być zainteresowanych ta kwestią. Trzeba więc doprecyzować.

 • Według tego sytemu przejazd do sliemy za 2 osoby to 24 euro, więc to nie jest chyba promocyjna cena?

  • Właśnie sprawdziłam i wszystko jest ok. Cena za Shuttle Transfer do Sliemy = 6€, za 2 osoby 12€. Nawet opcja Private Cab dla 2 osób zaczyna się od 17€. Jak Ci się udało znaleźć taką cenę za Shuttle Transfer? Czy na pewno rezerwowałeś w podlinkowanym systemie?
   Podaj więcej szczegółów, muszę to sprawdzić, ponieważ w razie ewentualnego błędu zgłosimy to szybciutko. Jedno jest pewne. 6€ od osoby na każdej trasie na Malcie.

 • Właśnie tak to działa. Rzadko się jednak zdarza, aby w busie siedziała tylko jednak osoba. Dziś wieczorem uzupełnię tekst o praktyczne informacje, które tu sygnalizujecie. Pzdr!

 • Dziękuję za pytania. Oczywiście wszystkie komentarze są cenne. Zasygnalizowane przez Ciebie kwestie również rozwinę w tekście uzupełniającym. Pzdr!

 • Dorota S

  przylatuje w poniedziałek z Gdańska- o ile dobrze zrozumiałam nie mogę zarezerwować przejazdu. dotyczy to tylko wyżej wymienionych przylotów?

  • Hej, nie ma żadnych ograniczeń. Każdy może zarezerwować bez względu na to czy leci w maju, czy sierpniu, czy ląduje nocą, czy rankiem. Za Shuttle Transfer płacimy 6€ bez względu na to, czy jedziemy do Vallatty, czy Bugibby, Cirkewwy,etc. Pzdr!

 • Gośka

  czy aby zapłacić za transfer muszę posiadać kartę kredytową?

  • Płatności dokonujemy online i w tym ostatnim etapie, kiedy płacimy za transfer mamy do wyboru bodajże 4 różne opcje kart, czyli jest to standardowa, międzynarodowa procedura automatycznej płatności online.

 • ania

  Witajcie. Wczoraj skorzystaliśmy z opisywanego przez was przejazdu z lotniska do hotelu, który zarezerwowaliśmy w chwilę po tym jak dodaliście go na stronę. Mieliśmy szczęście. Byliśmy pod wrażeniem jakości obsługi. Kierowca miło z nami rozmawiał o Polsce bo miał okazję odwiedzić nasz kraj. Pomógł z bagażami. Wszystko gładko i sprawnie. Sam busik to wypas. Trochę z niedowierzaniem jechaliśmy bo nigdy nie rezerwowaliśmy w ten sposób transferu, ale człowiek się uczy całe życie. Zarezerwowaliśmy sobie przed chwilą transfer na powrót, wydrukujemy w recepcji. Dziś balujemy przy Paradise Bay. Gorące pozdrowienia z Malty.

  • Witamy! Bardzo się cieszymy razem z Wami:-) Życzymy udanego pobytu na Malcie. Serdeczne Pozdrowienia!

 • Daria

  Czy promocyjna cena 6 EUR jest ograniczona czasowo? Trzeba się spieszyć z rezerwacją?

  • Dopóki mechanizm jest na stronie to można rezerwować transfer nawet na przyszły rok:-) Z pewnością jednak będzie z nami przez cały nadchodzący sezon wakacyjny:-)

 • Julek

  joj nie myśleliśmy ze to az taka jakość tych usług . Gdy się okazalo ze sie spóźnia samolot innych współpasazerów naszego busika (15 minut tylko) to dostaliśmy osobny samochod z kierowca tylko dla naszej dwójki choć bilet mieliśmy na busik. zawieźli nas wprost do hotelu. super. dzięki

 • Marta

  Czy ten transfer obowiązuje jedynie do hoteli, mieszkania prywatne nie wchodzą w grę?

  • Jedynie taksówki dowożą turystów pod prywatne mieszkania, natomiast wszelkie formy transferu kursują zwykle pod drzwi hotelu lub do portu. Jeśli zatrzymujemy się w hostelu lub wynajętym mieszkaniu należy sprawdzić pod którym kościołem w okolicy zatrzymuje się bus lub private cab i wybrać ten kościół z „Other Location”.

 • Jarek

  Faktycznie macie tutaj dużo niższe ceny. Zarezerwowałem dziś transfer na przyszły tydzień i na powrót. Świetna promocja, niech trwa jak najdłużej, a wam życzę dalszych sukcesów.

 • alicjajj

  Witam,
  przylatujemy z rodziną na Maltę w czerwcu do Buggiba i niestety powrót mamy do Polski o 8 rano, czy jest możliwy transfer na lotnisko koło 4 rano? Jeśli tak to w jaki sposób mogę ustalić tą godzinę, czy w trakcie rezerwacji mam możliwość wprowadzenia godziny, bo zaglądałam do rez. ale nie widziałam możliwości wyboru godziny tylko daty i miejsca, pozdrawiam, Alicja

  • Witam,
   wystarczy w systemie rezerwacji poza datą i miejscem wpisać numer lotu powrotnego i system sam zaplanuje godzinę transferu na taką, aby być odpowiednio wcześnie na lotnisku. Pozdrawiam.

   • alicjajj

    Dziękuję za tak szybki odzew 🙂

 • wiola974

  Tak właśnie stwierdziłam żeby zarezerwować . Po całej nie przespanej nocy nie miałabym ochoty jechać z dzieckiem autobusami miejskimi po malcie a ląduje o 8.30 ,a wylatuje o 8.30 🙂
  Ktoś jedzie 27.06.2015-04.07.2015 ?
  Dziękuje i pozdrawiam 🙂

 • Mnichu

  Bardzo dobra usługa. Jest wszystko tak jak opisane, choć początkowo myślałem, iż że to jest jakaś marketingowa ściema. Taki trochu niedowiarek jestem po różnych wycieczkowych przygodach. Jedną tylko mam uwagę, że busiki nie są białe jak na obrazku ale czerwone, a właściwie cosś pomiędzy meksykańską czerwienią a bordem.

  • GUT

   Mnichu a ja jechałem białym. Ponoć Eskimosi rozróżniają 11 odcieni bieli ale za cholere nie umiem Ci powiedzieć jaka to była biel 🙂

 • Jadik

  Lecimy z dwójką dzieci na Maltę w najbliższą sobotą 6 czerwca. Najpierw musimy się dostać do Cirkewwa ferry terminal i będziemy 5 dni na Gozo. 11.06 potrzebujemy się przenieść do St. Julians (prywatny adres) a 17.06 z poiwrotem na lotnisko. Czyli 3 transfery. Mam pytanie, czy najlepiej 3 osobne przejazdy i czy Gozo Ferry Terminal jest w Cirkewwa czy w Mellieha (czy są dwa)?
  I inne pytanie – czy moga Państwo polecić wypożyczalnię samochodów na Gozo? Podobno autobusem może być ciężko (chociaż jesteśmy tam 5 dni). Z góry ogromne podziękowania!

  • Witam, Gozo Ferry Terminal jest Cirkewwa, ale administracyjnie także w Mellieha, więc obydwie nazwy są często używane. Ten drugi transfer z portu Gozo Ferry pod prywatny adres trzeba zorganizować pod hotel znajdujący się w okolicy prywatnego mieszkania lub w okolice najbliższego kościoła. Pozdrawiam!

 • 🙂 Gdybyś zarezerwował Shuttle to miałbyś nie 2, lecz 7€, więc to byłby już cały sześciopak Ciska:-) i jeszcze 4 pastizzi;-)

 • Shuttle Buses kursują całą dobę, więc godzina nie ma znaczenia. Należy wybrać datę właściwą, jeśli system zaplanuje transfer na kilka minut po północy to sam zmieni datę, więc zawsze wpisujemy dokładnie ten dzień i godzinę, o której pojawiamy się na lotnisku, nawet jeśli to jest 23:45. Nie ma tu godzin odjazd autobusów, ponieważ to nie jest tekst o autobusach, a o transferze. Autobusy o tej porze nie kursują. Taksówka będzie droższa. Wybierając Shuttle transfer lub Pivate Cab dla Waszej lokalizacji wybierzcie hotel Radisson Blu Golden Sands i poprości kierowcę, aby wysadził Was nie pod tym hotelem a obok kempingu. Zwykle nie robią z tym żadnych problemów, zwłaszcza o tej porze nocy. Pzdr!

  • Magda

   super, już wszystko rozumiem ; ) dzięki!

 • Jest kilka opcji płatności, oczywiście wszystkie online. Przejdź nawet dla testu do ostatniego kroku rezerwacji i porównaj sobie rozwiązania.

 • Ten transfer działa tylko na terenie Malty. Możesz dotrzeć do Cirkewwa i stamtąd ruszyć na lotnisko.

  • Małgorzata Tomys

   Niedokładnie się wyraziłam: czy Gozo Ferry Terminal to nie jest przypadkiem Cirkewwa? Bo właśnie stamtąd chciałabym się dostać na lotnisko.

   • Tak. Gozo Ferry Terminal to Cirkewwa. Czasem jest też identyfikowany jako Mellieha pod którą administracyjnie podlega.

    • Małgorzata Tomys

     No i tu właśnie pojawia się problem, bo nie da się wybrać takiego połączenia. Tak jakby nie dało się wybrać transferu z jednego airport/seaport do innego airport/seaport bo wyszukiwarka przeskakuje automatycznie na wybór hotelu.

     • To możliwe, ponieważ Maltatransfer to oficjalny lotniskowy transfer, co oznacza, że kursuje na linii lotnisko-hotel lub port-hotel. Rozwiązanie jest następujące. Tuż obok Cirkewwa Ferry znajduje się hotel Paradise Bay Resort, dosłownie wychodzi się z budynku portu i już go widać po lewej przy zatoce. Zatem można wybrać trasę: Paradise bay Hotel – Lotnisko:-)

     • Małgorzata Tomys

      Dziękuję bardzo za pomoc 🙂

     • 😉

 • tom

  witam
  własnie próbowałem zarezerwowac transfer dla 4 osób .
  Przylatuję z gdanska dziś o 20.10 .Czy jest jakaś opcja zeby zarezerwować przez stronę , bo mi wyskoczyło żebym zadzwonił na maltę zarezerwował

  • Maksymalnie do 24h przed przylotem można rezerwować transfer. W Waszej sytuacji można zarezerwować już tylko telefonicznie, ale stawki nie będą promocyjne, lecz regularne, ponieważ nasza promocja odbywa się poprzez booking online.

 • krysz@

  Właśnie zarezerwowałam transfer. Ceny to super okazja, zwłaszcza w sytuacji drogich ostatnio biletów. Brawo maltaigozo! Każdy kraj powinien mieć taką stronę.

 • Już pisaliśmy o tym jak rozwiązać taką sytuację. Zerknij w komentarze. Pzdr!

 • Keniu

  Pytanko odnośnie bagażu. Napisaliście, że każda osoba może zabrać ze sobą jeden mały bagaż i jeden duży. Jeżeli mamy jeden duży bagaż i dwa małe i plecak to zabiorą mi te bagaże bez dodatkowej opłaty? Albo czy w razie czego na miejscu będę mógł dopłacić za bagaż

 • Witam, odpowiedź na to pytanie jest w tekście lub komentarzach. Proszę doczytać. Pzdr!

 • To musi być adres najbliżej znajdującego się hotelu lub kościoła z zakładek („hotele” lub „inne lokalizacje”)

 • Witam. Ten pierwszy e-mail z potwierdzeniem płatności jest jednocześnie potwierdzeniem rezerwacji, zatem proszę wydrukować i mieć przy sobie. Pzdr!

 • Maltatransfer nie kursują na Gozo.
  To oczywiście pomyłka. Każda rezerwacja na Gozo będzie anulowana. Pomyłkę zgłosiliśmy jeszcze w marcu, ale jak widać wydaje się nie być istotna. Przypuszczam, że na przyszły sezon już ktoś się tym zajmie:-)

 • Nie chcę Cię wprowadzić w błąd. Najlepszym rozwiązaniem będzie skontaktowanie się z Maltatransfer pod adresem e-mail, który podajemy i wyjaśnienie tej kwestii. Pzdr!

 • Mariusz

  Szanowni Państwo, przez Państwa stronę zamówiłem transfer. Mimo podanej ceny na stronie pobrano mi 17 Eur. Co mogę zrobić i czy możecie Państwo pomóc, by wyjaśnić sprawę?

  • Dzień dobry, ten transfer cieszy się ogromnym zainteresowaniem Czytelników i każdego dnia dostajemy podziękowania za możliwość bookowania w tych cenacj. Bardzo rzadko, ale jednak zdarza się, że ktoś podobnie jak Pan zadaje pytanie: Dlaczego wychodzi mi 17€ zamiast 6€. Odpowiedź brzmi: Opisywany Shuttle Transfer zawsze kosztuje 6€. ZAWSZE. Jeśli komuś wyszło 17€ to znaczy, że zamiast Shuttle zarezerwował Private Cab. W okienku wyszukiwania są 2 zakładki. Shuttle oraz Private Cab. Promocja jest na Shuttle. Piszemy o tym dość drobiazgowo w niniejszym tekście.

 • Witam, o tej porze właściwie wszystkim: autobusem, taksówką, transferem lotniskowym lub wypożyczonym środkiem transportu. Pzdr!

 • Tak można. Kosztuje to 6€.

 • Dorota Demska

  napisz do hotelu Cerviola oni również podjadą po ciebie na lotnisko jednak za 20eur

 • Napisać do Maltatransferi zapytać co w takiej sytuacji zrobić. Być może to pomyłka a w praktyce jest możliwy transfer do tego hotelu. Najlepiej zapytać u źródła.

 • Basia

  Witam,
  mam zapytanie o to co powinno być w treści potwierdzenia z Maltatransfer. Na moim jest informacja tylko o transferze w jedną stronę, przy czym opłata jest 24 Euro, czyli jak za przejazd w dwie strony dla dwóch osób. Zamawiając podałam oba terminy i numery lotów. Czy powinnam pisać o wyjaśnienie? Czy tak jest zawsze?

  • Hej, napisz z prośbą o wyjaśnienie. na moje oko wygląda to tak, jakbyś zarezerwowała Private Cub zamiast Shuttle Bus. Jedno jest pewne – cena promocyjna to 6€ i tyle wszyscy płacą. napisz do Maltatransfer, na pewno wszystko szybko się wyjaśni.

 • Joanna

  Witam. Pytanko przylatuje pod koniec września z 2 ma kolezankami w tym jedna na wózku inw. Jaki transport z lotniska musiałabyś my zarezerwować? Czy niepełnosprawni plus opiekun mają zniżki?
  Joanna

 • Joanna

  Witam. Pytanko przylatuje pod koniec września z 2 ma kolezankami w tym jedna na wózku inw. Jaki transport z lotniska musiałabyś my zarezerwować? Czy niepełnosprawni plus opiekun mają zniżki?
  Jo

  • Witam, obydwa z opisanych transferów mają opcję przewożenia wózka inwalidzkiego, zatem tylko od was zależy, czy wybierzecie Busa czy Cab. Niestety nic nie wiem o zniżkach, w systemie bookingowym Maltatransfer. Widziałam opcje dodania dodatkowego bagażu (wózka), ale żadnych zniżek z tego tytułu już nie. Pzdr!

   • Joanna

    Dziękuję

 • Nie. Maltatransfer operuje na Malcie, tutaj rozumianej jako wyspa. Można sobie samodzielnie zaplanować transfer łączony na Gozo, czyli Maltatransfer + prom + taxi.

 • Witam, a zaznaczył Pan, że to ma być Shuttle a nie Private Cab?

 • Andrzej Szuprytowski

  Nie szukam transferu ale czytam tę kopalnię wiedzy na temat Malty i jestem pod ogromnym wrażeniem. Naprawdę wystarczy poświęcić trochę czasu i można samodzielnie zorganizować sobie pobyt na Malcie od chwili lądowania na niej po odlot. Jesteście WIELCY. Dziękuję..

  • Dziękujemy za miłe słowa i również pozdrawiamy!

 • Mirosław Szymczak

  Nie można wybrać linii Wizzair

  • A na pewno poprawnie wpisano datę/numer lotu?

   • Mirosław Szymczak

    Mnie się wyświetliły ich linie do wyboru ,a wpisać Wizzair nie mogłem.Coś robię nie tak?

    • Podaj mi na e-mail datę lotu i przewoźnika to sprawdzę czy ja też będę mieć podobny sytuację. Pozdrawiam!

     • Mirosław Szymczak

      Kraków /Polska/ wylot 1.XI.2015 linia Ryanair , Gdańsk wylot 31.X – powrót 7.XI linia Wizzair.Tam nie ma takiego wyboru strzałką.Są do wyboru ,ale inne linie

     • Faktycznie nie ma Ryanaira. W tej sytuacji napisz do Maltatransfer, ponieważ najwyraźniej jest to ludzki błąd w systemie. Ktoś nie dodał tego lotu do systemu i efekcie nie można go wybrać.

     • Mirosław Szymczak

      A w jakim języku można tam napisać?

     • Angielskim.

 • Magdalena

  Czesc, kupilam 4 bitety dla doroslych i jeden dla dziecka. Na potwierdzeniu jest informacja: 1 duzy bagaz, 1 maly bagaz i eksta wozek dla dziecka. Jak mam to rozumiec? dokladnie tak jak w opisie, ze po jednym duzym i malym bagazu przysluguje na osobe? czy na cala grupe mamy 1 duzy i 1 maly? dzieki

  • Cześć, to pytanie najlepiej skieruj do działu obsługi klienta Maltatransfer. Adres podajemy kilkukrotnie. Warto skorzystać. Pzdr!.

   • Magdalena

    udalo sie dodzwonic do nich i sprawa wyjasniona 🙂 kazde z nas ma po jednym duzym i malym bagazu. Pozdrawiam serdecznie i dziekuje za naprawde super strone 🙂

 • Tak, wszystko działa jak należy. Proszę pamiętać, aby wyszukiwać w zakładce Shuttle Bus, ponieważ to właśnie tam przejazd w jedną stronę kosztuje 6€. Pozdrawiam.

 • sylwia

  Witam. po prostu zobacz w gogle jaki jest najbliższy hotel który jest w wykazie przewoźnika i zamów tam. potem przejdziesz sobie jedną lub dwie uliczki pieszo. ja tak zrobiłam. Mojego hotelu też nie było w wykazie a po skontaktowaniu się mailowo z przewoźnikiem oferowali mi cenę 24 e..

 • A którego hotelu nie ma na liście?

  • jaska piatek

   brakuje Sunny Coast Resort & Spa

  • W takim razie trzeba wybrać najbliższy w okolicy, a w uwagach w rezerwacji napisać, że docelowo interesuje nas inny hotel, ale nie ma go na liście wyboru. W praktyce później kierowca powinien podwieźć nas pod właściwy hotel. Sunny Coast to nie hostel, więc nie powinno być problemu z transferem własnie tam.

   • jaska piatek

    Dziękuję bardzo za radę, tak zrobimy. Ill Palazzin jest 100 metrów od naszego. Ta odległosc to zaden problem, bardziej obawialismy się, że ktos nas bedzie tam szukał, jak bedziemy wracac na lotnisko :] i dowie się, że nikt taki nie jest zameldowany. Oczywiscie wyjasnimy sprawe w uwagach i już.

   • jaska piatek

    i jeszcze jedno pytanie, 15latek nie jest wliczany jako „dziecko” w tym systemie, dobrze widzimy? nalezy go wpisac jako trzeciego dorosłego?

    • Niestety, powyżej 13 lat traktowany jest jako dorosły.

     • jaska piatek

      ok ok, maluszek to faktycznie nie jest, poza tym i tak super cena, jeszcze raz wielkie dzięki!

  • jaska piatek

   brakuje Sunny Coast Resort & Spa

 • Zarezerwował Pan pensjonat. Prosze wybrać dowolny hotel w Mdinie lub Rabacie i kierowcę poprosić o dowiezienie jak najbliżej pensjonatu. Na mapce google’a można sprawdzić co większego znajduje się w okolicy i sprawdzić czy hotel znajduje się na liście Maltatransfer.
  Pzdr!

 • Tyle dobrze, że w ogóle można zarezerwować transfer. Co prawda na miejscu i bez zniżki, ale taxi wyjdzie drożej. Zobaczymy czy da się coś zrobić w sprawie tej zniżki. Pzdr!

  • Dawid

   To prawda, taxi do Mellieha na pewno wyjdzie drożej. Ja bede próbował dostać sie tam autobusem X1, jezeli sie nie uda to wtedy transfer 😉

   • Dostaliśmy info z Maltatransfer, że są w trakcie naprawiania tego problemu, więc próbuj/sprawdzaj czy coś się zmieniło a jeśli nie to faktycznie na lotnisku tuż przy taśmie bagażowej.

 • Roman

  Dzisiaj wykorzystałem „Wasz” Malta transfer na lotnisko . I co? SUPER.
  1. Bardzo punktualny.
  2. Autko prawie nówka – czyściutkie i pachnące.
  3. Kierowca pomocny, uprzejmy.
  Reasumując: polecam ze wszech miar.

  Bardzo dziekuję za rekomendacje i pośrednictwo.

  Mieliśmy co prawda tygodniowe bilety (też bardzo polecem zakup – najwygodniej na dworcu w Valecie – 21 Euro za tydzień), ale z bagażem w autobusie duży kłopot. Maltatransferem 6 euro warto wydać.

 • radoslaw dabek

  Mam pytanko ,kiedy będą wyswietlone grudniowe i styczniowe loty ze strony Ryanair i Wizzair bo zaglądam od tygodnia i nic a mamy dziś 23 listopada

 • Proszę pisać i dzwonić do Maltatransfer. Wcześniej warto sprawdzić w Spamie czy nie ma tam potwierdzenia rezerwacji.

 • Sylwia

  Witam Was kochane Maltaigozo. Właśnie dzisiaj wróciliśmy z Malty. Kupiłam przejazd z lotniska przez waszą stronę. Wszystko super – zapłaciłam 12 E. Dla zainteresowanych- na lotnisku dostaniecie numer autobusu, jest to numer Tablicy rejestracyjnej. Dziękuję Wam jeszcze raz….powrotną drogę na lotnisko już dojechaliśmy autobusem X3. W ciągu paru dni zwiedziliśmy całą wyspę komunikacją miejską, a wiek mój i prawie brak znajomości języka angielskiego nic mi nie utrudniły.

  • Witaj Sylwia!
   Dziękujemy za pamięć. Miło słyszeć, że Twoja podróż na Maltę była udana. Co do angielskiego… ostatnio byliśmy we Włoszech i byliśmy w dokładniej takiej samej sytuacji:-) Pzdr!

 • Dorota Zalewska

  przylatuję na Matę o 20.40 28 listopada, pytanie moje dotyczy połączenia wieczornego do Cirkewwa, jak mam sprawdzić godziny odjazdu busów

 • Maltatransfer kursuje na linii lotnisko-hotel, więc o ile się nie nocuje w hotelu to można znaleźć najbliższy w okolicy i tam wysiąść a do apartamentu podejść lub poprosić kierowcę o podwiezienie. Bardzo często kierowcy godzą się na to. Koszty można oszacować na podstawie systemu rezerwacji i są one adekwatne do formy transferu: bardzo niskie dla Shuttle Transfer i bardzo dobre dla Private Cab.

 • Przemek Potrykus

  Witam,system rezerwacji transferu prosi o wpisanie daty przylotu i odlotu,skad maltatransport bedzie wiedziec o godzinie przylotu i odlotu ,nalezy wpisac numer lotu i tylko po tym?Na Malte przylatuje 29 maj 2016:)pozdrawiam

  • Witam.
   Tak, wpisanie numeru lotu automatycznie wyznaczy godzinę transferu. Pozdrawiam.

 • Witam, proszę o kilka dni cierpliwości. Przygotuję wpis o tym jak się dostać na Gozo na wszystkie możliwe sposoby. Pytania pojawia się coraz częściej i będzie mi łatwiej opisać transfer na Gozo, niż odpowiadać każdemu z osobna. Do końca tygodnia wpis będzie na stronie. Pozdrawiam!

 • Witam serdecznie,
  nie ma nic bardziej pewnego, niż to, że Shuttle Transfer na każdej trasie na Malcie (zarezerwowany w podlinkowanej wyszukiwarce) kosztuje 6€ od osoby.
  Uprzejmie proszę skontaktować się z Maltatransfer pod adresem podanym do kontaktu i wyjaśnić tę rezerwację. Mogę zapewnić, że jeśli napisze Pani, że rezerwowała za pośrednictwem odsyłacza ze strony maltaigozo.pl to będą Panią obowiązywać promocyjne ceny. Jeśli jednak dokonała Pani rezerwacji bezpośrednio na stronie Maltatransfer to należy się liczyć z wyższymi cenami. Podam przykład: Shuttle Transfer na linii lotnisko-Cirkewwa to na stronie Maltatransfer 12€ od osoby, natomiast w ich systemie przygotowanym dla nas – 6€. Proszę też sprawdzić, czy zamiast Shuttle Transfer nie zarezerwowała Pani Private Cab.
  Jest też całkiem prawdopodobne, że brak adnotacji przy „return ticket” to błąd systemu, ale szkoda czasu na przypuszczenia. Trzeba to wyjaśnić. Adres e-mail i telefon znajduje się w powyższym tekście.

 • Witam, napiszcie do nich a ja dzisiaj skontaktuję się z Maltatransfer i zapytam jak na przyszłość możemy sobie szybko radzić z podobnymi sytuacjami, gdy w liście lotów brakuje najbardziej pożądanych numerów:-)
  Pozdrawiam!
  Kasia

 • Olga Szewczyk

  Witam,
  Mam podobny problem z wybraniem numeru lotu Ryanair ale tylko na trasie Wrocław – Malta, natomiast numer powrotny system odnajduje.
  Przylot – FR 3464
  Byłabym wdzięczna za pomoc.

  Pozdrawiam,
  Olga.

  • Dzwoniłam do Maltatransfer i dowiedziałam się, że do poniedziałku baza zostanie zaktualizowana.

 • Dariusz, do poniedziałku baza będzie zaktualizowana. Do tego czasu możesz albo poczekać, albo dokonać bookingu na ogólnych zasadach. Z tego, co wiemy to brakuje niektórych lotów na lipiec i czerwiec. Pzdr!

  • Dariusz

   Bardzo dziękuję za pomoc i szybką reakcję.
   Wasz portal, to jak działacie, jak pomagacie ludziom zasługuje na nagrodę.
   Jesteście po prostu SUPER!

 • Asia Nowak

  Witam serdecznie
  W lipcu tego roku wybieramy się z rodziną na Maltę i mam pytanie dotyczące transferu. Chciałam skorzystać z oferty na Państwa stronie i wszystko było OK do momentu podanie przewoźnika i nr lotu – brakuje Wizzer’a. Czytałam poniżej, że w poniedziałek mają aktualizować to może wskoczy 🙂 ale czy problemem jest, że lądujemy o godz. 22 ? Czy busy kursują także w godzinach nocnych?

  • Witam, w systemie brakuje niektórych lotów na czerwiec i lipiec i otrzymaliśmy informację, że do poniedziałku baza zostanie zaktualizowana, więc czekamy. Jeśli będą mieli poślizg to proszę o wpisywanie w komentarzach brakujących numerów lotów i prześlę je bezpośrednio do osoby odpowiedzialnej za tę kwestię. Pzdr!

 • Dwie godziny zajmuje sprawny transport z lotniska na Gozo. O rejsach z Gozo na Comino pisaliśmy już nie raz w Niezbędniku. Przejrzyj wpisy z tego działu.

 • Witam, private cab około 20 minut, natomiast shuttle w najlepszym wypadku 20 minut w najgorszym godzinę. To zależy ile osób będzie w busie i do jakich hoteli kierowca będzie ich zawoził. Pzdr!

 • Maltatransfer pracuje całą dobę przez cały rok. To oficjalny transfer lotniskowy. Gdy wpiszesz numer lotu to system pokaże godzinę, o której przyjedzie po Ciebie bus. Pzdr!

 • Shuttle Transfer działa non stop:-) Rano, wieczorem, nocą, o świcie. To oficjalny transfer lotniskowy a ten tytuł zobowiązuje…

 • Dariusz

  Witam!
  Minął poniedziałek i baza lotów, które można wybrać zgodnie z obietnicą maltatransfer została powiększona. Jednak nadal nie ma FR 5207 do Gdańska. Czy ta baza nadal będzie uaktualniana?

  • Dariusz, wyślij mi maila z numerem lotu, którego brakuje. Prześlę go osobiście do Maltatransfer. Oficjalnie baza została już zaktualizowana. Jeśli ciągle brakuje jakiegoś numeru lotu to powodem może być tylko maltańska precyzja;-) Pzdr! Czekam na e-mail.

   • Dariusz

    Właśnie sprawdzałem, jest już wszystko!
    Super
    Wielkie dzięki!!!

    • Super! Mimo to mamy już rozwiązanie na przyszłość. W razie braku numeru lotu wystarczy przesłać nam brakujące numery i przyśpieszymy dodanie ich do bazy.

 • Witam, w którym hotelu zameldowanie jest w tak beznadziejnych godzinach i czy jesteś pewna, że w praktyce naprawdę hotel stosuje się do tych godzin? Loty powrotne na poranny samolot to żadne wyzwanie dla Maltatransfer. Kierowca zawsze podjeżdża pod hotel. Pzdr!

 • To nie jest hotel tylko prywatna kwatera. Jeśli wybierzesz Private Cab – zawiozą Cię pod same drzwi i zdążysz bez dogadywania się. Shuttle transport z kolei podjeżdża tylko pod hotele, więc trzeba znaleźć jakikolwiek hotel w okolicy i wybrać go, jesli chcesz skorzystać z taniego transportu. Nie liczyłabym jednak na usługę indywidualną (jak taxi czy private cab) gdy płaci się za shuttle. Musisz sie zastanowić, czy lepiej zapłacić więcej za transport czy karę za spóźnienie na check-in.

 • Witam. Wystarczy wydrukowany. Nie trzeba nic na nic zamieniać:-) Pzdr!

 • Witam, wystarczy, że zrobisz symulację rezerwacji i system pokaże Ci cenę za dziecko. Jest prawdopodobne, że dziecko jest za free do 5 roku życia. Sprawdź to w systemie. Pozdrawiam!

 • Na naszej stronie znajdziesz wpis o tym jak wyskoczyć z Malty na Sycylię, więc przejrzyj stare wpisy w zakładce BLOG. Co się tyczy transportu na Gozo są 2 opcje. Pierwsza to transfer, czyli najszybsza opcja. Spróbuj też w journey plannerze na stronie Malta Public Transport zadać pytanie o taką trasę (z lotniska na Gozo). System powinien zaproponować coś rozsądnego. Pzdr!

 • Odśwież stronę i spróbuj ponownie. Cena 6€ za transfer na każdej trasie na Malcie ciągle obowiązuje a niedługo Maltatransfer wprowadza transfer na Gozo oraz transfery na plaże:-) Pzdr!

 • Aneta, to wygląda na błąd. Prześlij mi proszę na e-mail daty transferu, numery lotów, etc. i ja jeszcze dzisiaj to zgłoszę, abyś mogła jak wszyscy zarezerwować sobie transfer w promocyjnej cenie. Dzięki za sygnał. Czekam na szczegóły na e-mail i wysyłam je dalej. Pzdr!

 • Standardem jest, że transfery lotniskowe, szczególnie Shuttle kursują na trasach wiodących przez duże hotele. Hostele, pensjonaty i prywatne kwatery to lokalizacje dla taxówek i private Cab. Jeśli jednak chcecie skorzystać z taniego transferu jedyną opcją jest wyszukanie najbliższego punktu w okolicy (kościół, inny hotel) i zatrzymanie się właśnie tam, a potem spacerkiem do celu.

 • Maltatransfer za chwilę wprowadza transfer na Gozo, więc wstrzymajcie się z rezerwacją transferu do tego czasu. W tej chwili można jedynie zarezerwowac transfer do Cirkewwa do promu, potem wsiąść w pierwszy prom i na Gozo taxówką dojechać do celu. Można także zarezerwować direct transfer – „door to door”, jednakże trzeba liczyć się z tym, że taki luksus kosztuje. Polecam poczekać tydzień/dwa na wprowadzenie Shuttle transfer na Gozo:-)

  • Joanna Głowacka

   dziękuję, w takim razie czekamy. Oglądam wasze zdjęcia i cieszę się, że zarezerwowałam dom na Gozo- piękne miejsce….

 • Marika

  Dzień dobry,
  chciałam tylko poinformować, że przy wyborze numeru lotu przed właściwym numerem dodane jest zero. Tak przynajmniej wyglądała sytuacja z wizzair, np. numer lotu to WX XXXX, a przy wyborze będzie tak: WX 0XXXX.
  Mały szczegół, ale może komuś się przyda ta informacja.
  Pozdrawiam serdecznie 🙂

 • Witam, zamknij okno przeglądarki, odśwież stronę i spróbuj ponownie. Nic się nie zmieniło w temacie promocji. Ciągle obowiązuje cena 6€ od osoby za Shuttle Transfer na każdej trasie na Malcie.Pozdrawiam!k

 • Odpowiedź na to pytanie padła już kilka razy w komentarzach. Na liście są wszystkie hotele. Nie ma jedynie hosteli i prywatnych apartamentów. Rozwiązaniem jest wybór najbliższego hotelu lub kościoła.

 • Sprawdź sobie rozkłady. Nie ryzykowałabym rano podróży na lotnisko komunikacją publiczną.

 • W najbliższym czasie dodamy na stronę tekst z informacją o możliwościach transferu na Gozo. Oczekujemy z niecierpliwością na shuttle transfer na Gozo. Już niedługo będzie taka opcja w konkurencyjnej cenie:-)

 • Jeśli masz na myśli transfer lotniskowy, o którym piszemy w tekście wyżej, to wystarczy podać numer lotu i system sam proponuje godzinę transferu.

 • Oczywiście.

 • Pozostaje transfer albo taxi.

 • Paweł D.

  Witam ponownie, sprawdziłem, że transfer „Private Cab” – busem z lotniska do hotelu w Qawrze i z powrotem to dla naszej grupy (8 osób) 72 € = 9€/os. – korzystniej niż „Shuttle Transfer”. W związku z tym mam pytanie: czy istnieje możliwość wynajęcia takiego busa w czasie pobytu, żeby dowiózł nas rano o określonej godzinie w wyznaczone miejsce i odebrał wieczorem z innego (ale pobliskiego) miejsca. I ile to mniej więcej kosztuje? Czy też nie zawracać sobie głowy, bo wzięcie 2 taksówek będzie kosztowało podobnie? Z góry dziękuję za pomoc.

  • W Waszym przypadku jest niemal pewne, że i tak ten bus przyjedzie tylko po Was. Tak się często dzieje w przypadku dużych grup. Zdarzało się już, że dla jednej osoby przyjeżdżał Private Cab. Oczywiście jest taka możliwość, aby potraktować transfer lotniskowy jak taxi i z tego co wiemy wiele osób tak robi. Wybiera się wtedy transfer między dwoma punktami (poza hotelami są też kościoły). Maltatransfer w tym roku wprowadza transfer plażowy oraz transfer na Gozo. Czekamy od miesiąca na to. Jesteśmy ciekawi cen. Mają być konkurencyjne…:-)

 • Witam,
  1. Nie. Na dziś transfer działa tylko na terenie Malty, ale w tym sezonie wprowadzony zostanie także shuttle transfer na Gozo, na co z niecierpliwością oczekujemy już od dłuższego czasu.
  2. Można to szybko sprawdzić robiąc symulację rezerwacji. Polecam.
  3. Gozo jest bardziej przyjazne rowerzystom z dziećmi na przyczepkach.
  Pozdrawiam!
  K

  • to ja zadałam wam pytanie na Fb, a odpowiedź tu już była;-). chyba reise fieber zaczynam mieć 🙂 bo nie wyłapuję wszystkich informacji spokojnie, a wylot 23.04

 • Da się. Zadzwoń do Maltatransfer. Telefon masz w tekście.

 • To zależy od waszych osobistych preferencji. Jednemu odpowiada komunikacja, drugiemu taxi, trzeci wybierze transfer lotniskowy, jak ten opisany wyżej, a są i tacy, którzy bez prywatnego szofera się nie ruszą. Wybierzcie więc to, co najbardziej Wam odpowiada. Shuttle transfer jest najbardziej ekonomiczny dla dwóch osób.

 • Tak oferują, ale często dostarczają za duże foteliki. Koszt można sobie sprawdzić w porównywarce w zakładce Wynajem Aut.

 • Nie jest istotne skąd się leci na Maltę. każdy kto potrafi przeczytać i zrozumieć ten tekst może skorzystać z promocji. Może nawet nie być Polakiem, wystarczy, że czyta w j. polskim i podoba mu się promocja. W praktyce jednak z promocji korzystają Polacy, ponieważ my piszemy w tym języku i zdecydowana większość naszych Czytelników to właśnie Polacy (również Ci na emigracji).

 • Nie słyszałam o przechowalni bagaży w Mdinie. Przykro mi.

 • Straciłaś 4€, więc nie majątek:-), ale… można za to kupić 20 pastizzi…

 • Można najpierw dojechać do Cirkewwa, następnie promem na Gozo a z portu na Gozo do hotelu/apartamentu – taksówką. Wyjdzie max 40-45€ za taką przeprawę za całą rodzinę.

 • Obibok podejmował te kwestie w swoich artykułach na temat komunikacji na Malcie oraz rozkładów jazdy na Malcie, poza tym w komentarzach pod wpisami o komunikacji padło już wiele pytań i odpowiedzi. Pomoc można uzyskać także w Biurze Obsługi Klienta w Malta Public Transport. Inną opcją jest uzyskanie pomocy w Biurze Informacji i Promocji Malty w Polsce. Z tego co nam wiadomo, to jest miejsce, w którym polscy turyści jadący na Maltę powinni uzyskać pomoc. My się na tym nie znamy, ponieważ nie korzystamy z komunikacji na co dzień, ale wiemy, gdzie może Pani znaleźć pomoc, więc tam odsyłamy.

 • Nina, nawet najwięksi podróżnicy, którzy często brzydzą się wszystkim, czego nie zorganizowali samodzielnie byli pod wrażeniem wycieczek, które polecamy (szczególnie Combi u Leeann) i pisali nam, że dzień wycieczki był najbardziej efektywnie spędzonym. Przeczytaj sobie treść zakładki Vouchery. Na wszystkie wycieczki u Sary dajemy 15% rabatu (wystarczy wpisać promo code: maltaigozo podczas bookingu na stronie hellomaltatours), natomiast u Leeann mamy 20% rabatu dla Czytelników. Z uwagi na to, że u Leeann w wysokim sezonie bardzo trudno o miejsce to wystawiamy vouchery imienne tylko tym, którzy mają u niej zarezerwowany termin dowolnej wycieczki. Pzdr!

 • Witam, odpowiedź znajduje się w tym tekście. Foteliki należy dodatkowo zarezerwować. Proszę zrobić testową rezerwację i wszystko się wyjaśni. Pozdrawiam.

 • Tak jak już pisałam promocja gwarantuje cenę 6€ i taka cena jest. Zdarza się, że Czytelnikom wyskakuje cena jak u Ciebie. Wówczas zwykle popełniają oni jeden z kilku najpopularniejszych błędów:
  1. Zamiast w zakładce Shuttle Transfer szukają w Private Cab.
  2. Przez przypadek zaznaczą większą liczbę osób, niż chcą.
  3. Wcześniej otworzyli stronę Maltatransfer, aby sprawdzić ceny i przeglądarka zapamiętała to, dlatego zamiast liczyć w promocyjnych stawkach proponuje wyższe – regularne (np. na ich stronie transfer z lotniska do Cirkewwa kosztuje 12€ od osoby, w systemie na naszej stronie to samo kosztuje 6€). Tu rozwiązaniem jest wyczyszczenie pamięci podręcznej. Często wystarczy po prostu zamknąć stronę, przeglądarkę, zrobić reset. Jeśli to nie pomoże to czyścimy pamięć podręczną. Pzdr!

 • Ewa

  Świetny blog! 🙂
  rezerwuję własnie privat cab z linku podanego we wpisie i mam do uzupełnienia pole ”Voucher Number”, a cena za taksówkę to 34 euro. Czy promocja/vouchery z Państw strony obowiązują też privat cub? i czy trzeba cos uzupełnić w polu ”Voucher Number”?
  z góry dziękuje za odpowiedź 🙂

 • Ewa

  hmm próbowałam wczoraj dodać komentarz z pytaniem, ale go dzisiaj nie widzę…to jeszcze raz 🙂
  Chciałam zarezerwować privat cub z lotniska do miejsca w którym nocujemy i zastanawiam sie czy Wasze vouchery też przy tym obowiązują?? Przy rezerwacji wyskakuje mi kwota 34 euro – to już z rabatem? jest też miejsce na wklepanie „Promo code”, dlatego się zastanawiam czy trzeba coś więcej niż otworzyć linka z waszej stronki 🙂

  • System bookingowy podlinkowany na naszej stronie zawiera już algorytm naliczający cenę po promocji, więc nie są potrzebne dodatkowe kody. Wszystkie promocje liczone są automatycznie.

   • Ewa

    Super, dziękuję za pomoc. Wasz blog jest niezastąpiony! 🙂

 • Natalia

  Dobry wieczór,

  wybieramy się na Maltę w sobotę Rynairem z Londynu. Dolecimy o 23:55. Mam pytanie: czy powinnam zarezerwować transfer na 7 czy 8 maja? Na stronie rezerwacji widnieje numer lotu na oba dni, dlatego chciałabym się upewnić. (Planujemy tej samej nocy przemieścić się do hotelu). Pozdrawiam 🙂

  • Jeżeli system bookingowy proponuje transfer przed północą to data powinna być = 7 maja, jeśli z kolei po północy to ósmy. Poproszę o numer lotu i datę wylotu oraz rodzaj wybranego tranferu – sprawdzę to. Pzdr!

   • Natalia

    Dziękuję! Wylot: 7 maja, Londyn Luton, godzina 19:35, przylot 23:55, Rynair. Numer lotu: FR3882. Próbowałam zarezerwować shuttle transfer.

    • Wpisuję te dane i data mi się nie zmienia po wybraniu numeru lotu. System proponuje mi transfer o 00:30 z datą pickup 7-go maja. Tak bym rezerwowała. Skoro system nie zmienia tej daty automatycznie to tylko dodałabym w uwagach jakieś info o tym, że przylot jest przed północą a transfer po północy. Numer lotu jest tu istotny. To on określa czas planowanego transferu. Pzdr!

 • Witam. Oczywiście, że można tam zarezerwować i zapłacić, ale wtedy ceny będą regularne a nie promocyjne, o których tutaj piszemy. Pozdrawim!k

 • Ta korporacja posiada foteliki dla dzieci. Co się tyczy pozostałych pytań najlepiej skontaktować się z ich Biurem Obsługi Klienta. Numery podaję w tekście. Nie chciałabym w tej kwestii wprowadzić w błąd.

 • Ewa

  Witam serdecznie, ja już zarezerwowałam transfer, bo jedziemy 23 maja, niestety zrobiłam podwójny przelew za transfery ponieważ pokazało mi błąd i ponownie zarezerwowałam transfer, na koncie jednak mam dwie transakcje 27.04 kwota 111,30, co mam zrobić?, pisałam za pośrednictwem maila o tej sprawie, ale niestety nie dostałam odpowiedzi co do zwrotu jednej transakcji.

  Pozdrawiam

  • Witam serdecznie, Maltatransfer to dobra firma, więc zwrot środków jest tylko kwestią czasu. Polecam Pani zadzwonić, ponieważ kontakt telefoniczny jest na Malcie najlepszym rozwiązaniem w razie pilnych spraw. Pozdrawiam,
   K

 • Cześć, nie nie spotkaliśmy się. Na Twoim miejscu napisałabym do Maltatransfer, ponieważ z pewnością dla nich takie sytuacje nie są obce i będą wiedzieć jaki może być powód, dla którego występuje taki błąd. Pzdr!

 • Dzień dobry,
  nie wiem jak to jest w przypadku Private Cab. Najlepiej będzie upewnić się u źródła. Kontakt podajemy tutaj na stronie, wiec najszybciej będzie telefonicznie sprawdzić jak wygląda procedura i płatność. Pozdrawiam, Kasia

 • Kod promocyjny nie jest potrzebny. Jego rolę pełni link do systemu liczącego ceny w promocyjnych stawkach.

 • Tak, to jest to, co należy wydrukować. Nie ręczę za to, że w Xemxija jest tylko jeden kościół;-)

 • Witam, to pytanie najlepiej skierować do BOK Maltatransfer. Numery kontaktowe oraz adresy podajemy w tekście. Ja nie znam odpowiedzi na to pytanie i nie chciałabym wprowadzić nikogo w błąd. Pozdrawiam! k

 • Witam, w komentarzach opisałam jak sobie radzić w takiej sytuacji. Proszę wyczyścić pamięć podręczną. Pozdrawiam, Kasia

 • Najlepiej transferem lotniskowym. Można też taksówką. Komunikacja publiczna o tej porze odpada.

 • Jakub

  Świetna alternatywa dla komunikacji publicznej! A właściwe biorąc pod uwagę późne godzimy przylotu, okazało się, że to jedyna sensowna alternatywa i to za takie pieniadze. Jestem pozytywnie zaskoczony jakością obsługi. Było wszystko jak w szwajcarskim zegarku, choć to przecież Morze Śródziemne… pzdr

 • rysiek wiśniewski

  Rzeczywiście w cenie 6 Euro przyjechaliśmy z lotniska do Cirkewwa. I to nie jakimś kurna zaszczurzonym czymś tylko pachnącym, klimatyzowanym busem. Kierowca powiedział nawet coś jakby”dobry wiesor” i „good dobranoc” he he ha. Fajna opcja transferu polecam wszystkim

 • Witam, to zależy od tego, czy chcesz skorzystać z promocyjnych stawek. Jeśli zarezerwujesz transfer za pośrednictwem linku z naszej strony to na trasie lotnisko-Cirkewwa zapłacisz za shuttle bus 6€, a jeśli zrobisz to przez stronę Maltatransfer lub przy ich stanowisku na lotnisku to cena za taki sam transfer wyniesie 12€.

 • Em_Bi

  ok ale jak to wygląda z płatnościa w euro z konta złotowkowego?

  • To najlepiej sprawdzić w banku, w którym posiada się konto.

 • Witam, podczas procesu rezerwacji pojawia się komunikat o tym ile bagażu przysługuje pasażerowi. Zdaje się, ze jeden podręczny i jeden główny. Sprawdzicie to przeprowadzając testową symulację. Pozdrawiam! K

 • A może jakiś kościół znajduje się bliżej?

 • Tadek

  Ja zamawiałem transfer z Marsascali tak aby zdążyć na lot o 6:50. Żadnych problemów :). Podczas rezerwacji wybiera się na jaki lot chcesz zdążyć i automatycznie dobiera czas w jakim należy podjąć pasażera na Malcie. W uwagach można wpisać adres dokładniejszy choć tego nie próbowałem. Okazałao się że byłem jedynym pasażerem z tego miejsca i przemiły kierowca czekał na mnie pod kościołem (umówione miejsce). Podsumowując: tanio, pewnie, miło i wygodnie 🙂 POLECAM (z autopsji)

 • Kasia

  Witam!
  Czy wiadomo już coś na temat transferu na Gozo? Pozdrawiam!

  • Witam! Tylko tyle, że ciągle na niego czekamy. My też nie możemy się doczekać. Pzdr!

 • Na dziś ciągle czekamy na bezpośredni Shuttle Transfer na Gozo. Póki co można sobie wyliczyć transfer (Shuttle i Private) do przystani promowej, z której odpływa się na Gozo. Proponuję zrobić sobie symulację rezerwacji i przeanalizować ceny.

 • Ewelina Skoczeń

  Niestety link do transferu w promocyjnych cenach nie działa – otrzymuje ofert 20 euro za 2 osoby (powrót z hotelu na lotnisko w niedzielę 26 czerwca). Czysciłam pamiec, restartowałam komputer i nic. Możecie sprawdzić czy wszystko jest ok? z góry dziękuje. Niby 8 euro to niewiele ale żal nie skorzystać z Waszej oferty. Srona jest super!

  • Ewelina, zadzwoń do mnie na Skype (maltaigozo.pl)
   Przejdziemy razem ten proces. Chciałabym zrozumieć na jakim etapie pojawia się błąd.
   Przed chwilą kontaktowałam się z Maltatransfer. Twierdzą, że wszystko działa. Ważne jest aby rezerwację robić z systemu podlinkowanego na naszej stronie, ponieważ on zawiera promocyjne ceny.
   Czekam na kontakt. Pzdr, K

 • Witam, tak – należy wybrać najbliższy hotel i przejść kawałek lub poprosić kierowcę o podwiezienie.

 • Artur Z

  Czy oferta cały czas jest aktualna? Sprawdzałem dzisiaj kilka razy i za każdym razem cena za osobą wynosi 10 Euro.

  • Tak, aktualna. Jakie dajesz kryteria, że wychodzi Ci cena 10€?

 • Jak dla mnie najlepiej i najszybciej to na pewno nie komunikacją, bo nie będzie najszybciej i też nie będzie najwygodniej, ale za to będzie najtaniej.

 • Justyna Iwanow

  Gdzie znajdę rozkład jazdy promów na Gozo?

  • Hej! Rozkład jazdy znajduje się na stronie przewoźnika Gozo Channel. Od kilku dni obowiązuje już letni:-) Pzdr!

 • Hej Justyna! Aktualny rozkład promów znajduje się na stronie oficjalnego przewoźnika kursującego między Maltą a Gozo. Nazwa przewoźnika to Gozo Channel. Na stronie internetowej tej firmy znajdują się aktualne rozkłady jazdy oraz mnóstwo dodatkowych informacji (jak np. ceny za rower, skuter, dziecko, emeryta, itd.) Kilka dni temu w życie wszedł letni rozkład.

 • Justyna

  Witam, proszę o informacje jak moge z Mgarr dostac sie do Ramly? (gozo)

 • Justyna Iwanow

  Dziękuje za podpowiedz 😉 a jak dostanę sie z Mgarr do Ramla? Którym autobusem ? (Gozo)

  • Na 2 sposoby. Bezpośrednio autobusem, który pojedzie przez Nadur lub z przesiadką: Mgarr-Victoria i Victoria-Xaghra. Numery znajdziesz na mapce komunikacji w naszej strony.

 • Tomek

  Skorzystałem z transferu w obie strony i muszę przyznać, że to bardzo wygodna opcja zwłaszcza jak się ma samolot powrotny o godz. 7:50.

 • System wymaga podania numeru lotu. Na tej podstawie szacowana jest godzina pick-ip. Pzdr!

 • Eliza Duda

  Mam pytanie, może mi pomożecie 🙂 Zamawiam privat cab dla 4 osób ale wyskakuje mi, że możemy mieć małego i dużego bagażu po 3 sztuki. Czy wystarczy, że dokupię dodatkowe 2 bagaże czy muszę wybrać większe auto ? 🙂

  • Na początek spróbowałabym z opcją dokupienia dodatkowego bagażu. W systemie rezerwacyjnym jest taka możliwość. Z tego, co wiem każdej osobie przysługuje jeden mały i jeden duży. Reszta to nadbagaż.

   • Eliza Duda

    No właśnie mnie to zastanawia bo są cztery osoby ale wyświetla mi „Max.Large Luggage: 3
    Max.Small Luggage: 3” 🙂 W takim razie na na razie spróbuję z opcją dokupienia, dzięki ^^

 • Justyna Chojnacka

  Dzień dobry :),
  na wstępie chciałabym podziękować za przejrzyste informacje, które można znaleźć u Państwa na blogu :), tutaj znalazłam wszystkie informacje dzięki którym organizuje moje wakacje :).

  Mam jednak pytanie związane z transferem. W potwierdzeniu zamówienia Maltatransfer dla 2 osób w ilości bagażu występuje 1 sztuka bagażu dużego i 1 sztuka bagażu małego. Nie jestem przekonana czy to faktycznie tak ma być. Czy to dotyczy jednej osoby, czy dwóch? Czy jednak należałoby się skontaktować z BOK maltatransfer, bo w rzeczywistości będziemy mieli 2 małe walizki i 2 małe torebki.
  W załączeniu przesyłam printscreen mojego potwierdzenia rezerwacji.

  • Dobry wieczór! Screen wskazuje na prawo do przewozu jednej dużej walizki i jednej podręcznej w ramach ceny transferu. Każdy dodatkowy bagaż będzie płatny. Każda osoba może mieć 2 bagaże: duży i mały, więc idealnie jak dla Pani. Pozdrawiam! K

   • Justyna Chojnacka

    Dziękuję za rozwianie wątpliwości 🙂 pozdrawiam

 • Anna JP

  Dzień dobry:) Powiedzcie mi proszę bo się strasznie stresuje powrotem bo mam samolot o 7.50 rano czy te rezerwacja to sa takie na 100% pewne? i ile się jedzie do Qwary?

  • Dzień dobry. Opisywany przewoźnik to największy i oficjalny transfer lotniskowy. Nie ma większej i bardziej profesjonalnej firmy. W tekście znajduje się informacja o szacowanym czasie przejazdu. Jeśli nie jest wystarczająca to upewnij się w BOK Maltatransfer. Pozdrawiamy!

 • Hej! Podpowiedź znajdziesz w treści tej podstrony. Poza tym w komentarzach również odpowiadałam już na to pytanie. Jeśli nie znajdziesz odpowiedzi samodzielnie – pomogę Ci. Pozdrawiam. K

 • Tak, w tym roku automatu nie będzie, ale sporo osób pisze do mnie z prośbą o zorganizowanie transferu Direct lub Split z lotniska na Gozo i dostajemy bardzo dobre oferty dla Czytelników. Wszyscy się na nie decydują. Jeśli potrzebujesz transferu na Gozo to napisz na nasz e-mail. Pzdr! k

 • Tak, można zarezerwować transfer na Gozo, jednakże nie przez powyższy system bookingowy, gdyż ta funkcja będzie realnie dostępna dopiero w przyszłym sezon. Napisz do mnie: maltaigozo@gmail.com

 • Cześć. Przede wszystkim zwróć uwagę na to czy rezerwujesz w okienku SHUTTLE, czy PRIVATE CAB. Zadzwoń na Skype jeśli dalej będzie problem.

 • Transfer nie obejmuje opłaty za prom. W tym systemie nie ma możliwości automatycznej rezerwacji transferu na Gozo. Jak się nazywa hotel, który znalazłaś w Rabacie? Może chodzi o Rabat na Malcie?

 • Elza

  Mam jeszcze pytanie, bo nie nocujemy w hotelu, tylko u osób prywatnych z Airb’n’b i jak zaznaczamy w okienku transferu miejsce to pokazuje w Birkikarze trzy kościoły, rozumiem że to miejsca orientacyjne? Czy to oznacza, że nie dowiozą nas pod same drzwi?

  • Jeśli zamówicie Private Cab to dowiozą Was pod same drzwi, natomiast jeśli to będzie Shuttle to zostaniecie dowiezieni pod kościół. Gdyby można było za 6€ przemieszczać się po Malcie na takich samych zasadach jak taksówka to nie było by już na wyspach żadnej korporacji taxi:-) Pzdr!

 • System automatycznie ustawia godzinę. Jeśli to Shuttle Transfer to tak – trzeba czekać. Jeśli wybierzecie Private cab – nie będziecie czekać.

 • Cześć Ela, czy możesz rozwinąć swoją myśl:-) Może jakoś pomogę. Pzdr, K

 • Jeśli znasz miejsce pobytu (hotel/apartament) to nawet teraz.

 • Gozo Ferry Terminal 🙂 A znajdziesz tę lokalizację nie w portach, ale w hotelach. Tak to jest rozwiązane:-)

 • Odpowiedź znajdziesz w komentarzach pod postem o Komunikacji na Malcie 2016

 • Cześć Marek, na naszej stronie znajdziesz wpis o tym jak dopłynąć z Malty na Gozo. Tam najlepiej by było dodać ten komentarz, ponieważ tutaj piszemy o transferze. Na stronie Gozo Channel znajdziesz te wszystkie informacje. Po północy można spokojnie wziąć taksówkę. Niektórzy właściciele przyjeżdżają po swoich gości, ale to rzadkość. Raczej polecają wziąć taxi lub sami organizują taki transport swojemu klientowi.

 • Nie słyszałam o takich trasach, ale może ktoś, kto nocował w Bugibba widział taxi wodne na tej linii…

 • Witam,
  proszę o maila ze szczegółowymi danymi rezerwacji: nr lotu, daty, wybrany transfer, liczebność grupy. Sprawdzę to. Takie blokady zdarzają się tylko przy próbie rezerwacji transferu na 12h przed planowanym lądowaniem, więc może data nie zaskoczyła? Polecam spróbować ponownie, a jeśli ciągle będzie ten sam komunikat to proszę o szczegóły na e-mail. Pozdrawiam.

 • Witam serdecznie. W powyższym tekście jest odpowiedź na to pytanie. Private Cab zawiezie Cię pod każdy adres, natomiast shuttle transfer tylko do hoteli. Można skorzystać z shuttle przy kursie do pensjonatu, ale wówczas trzeba wysiąść przy najbliższym hotelu lub kościele. Pozdrawiam, K

 • Cześć, gdy my rezerwujemy transfer przez ten system to po dokonaniu płatności dostajemy e-mail z potwierdzeniem i numerem rezerwacji. Gdy wybieram opcję druku treści maila to zawsze wybieram druk dwóch pierwszych stron (po konwersji maila na strony). Te dwie pierwsze strony zawierają wszystkie najważniejsze informacje. Dane rezerwacji, numer rezerwacji oraz numer emergency. Zatem tak – potwierdzenie rezerwacji przychodzi jako treść maila. Czasem trafia do Spamu, ale rzadko.

 • Marsaxlokk to lokalizacja często omijana przez transfery typu shuttle, ale zobacz czy nie ma tej miejscowości w kategorii „inne”. Powinna być.

 • Monika G-k

  Witam, mam pytanie …przy wypełnianiu danych wpisałam nazwiska 3 osób, zaś na potwierdzeniu rezerwacji wymienione są nazwiska tylko dwóch osób a nad nimi Adults x3. Czy na podstawie nr rezerwacji osoby obsługujące transport dojdą, że jest jeszcze jedno konkretne nazwisko?

  • System wymaga tylko tylu nazwisk, nawet gdy grupa jest dużo większa – trzy wystarczą. To nie błąd.

 • Witam, koniecznie należy te dane zaktualizować. Na potwierdzeniu rezerwacji masz numer Emergency, zadzwoń i poproś o zmianę lub napisz maila na adres Maltatransfer. Pozdrawiam! K

 • Z tego, co wiem to tego typu zmiany nie są żadnym problemem. Polecam zadzwonić tam ponownie i spokojnie wytłumaczyć pracownikowi BOK, że zrobiła Pani błąd podczas wpisywania danych do rezerwacji i w związku z tym prosi Pani o informację o procedurze modyfikacji tego. To jest pilny temat, więc należy dzwonić, a nie pisać. Na Malcie telefony są ciągle najskuteczniejszą formą szybkiej komunikacji.
  Pozdrawiam,
  Kasia

 • czy może kupic ten bilet 7 – dniowy, obejmuje on transfer z/do lotnisko. Dodam, że lecimy wizzairem więc lądowanie późno

  • Po godz. 22 szanse na transport do hotelu komunikacją publiczną maleją. Jeśli lądowanie będzie po 22 to zostają Wam taksówki lub transfer lotniskowy.

 • Sprawdź cenę shuttle transfer dla 5 osób oraz cenę dla Private Cab. Możliwe, że Private Cab wyjdzie taniej. Co się tyczy tego adresu w Bugibba, wpisz go w google maps i zobacz które hotele lub kościół znajdują się w najbliższej okolicy. Najbliżej położony można wybrać jako cel transferu. Pzdr!

  • dziekuje za informacje, na pewno zarezerwuje przez wasz system:) A powiedzcie kochani, w bugibie w porcie znajde oferty na rejs do crystal i blue lagoon (interesuja mnie nisko budżetowe, bez obiadkow, drinkow itp, aby zatrzymywały sie nacrystal żeby poskakac i popływac i potem nad blue żeby sie polenić) Czy wiecie od ilu zaczynaja sie ceny? Tak samo mam pytanie jesli chodzi o transport na Gozo, znajde cos taniego w Bbugibbie czy muszę najpierw dojechać do Cirkewy?

   • Tak, w Bugibba Jetty znajdziesz tanie rejsy, ale sugeruję nie brać najtańszych, ponieważ standard będzie masakrycznie niski. Brak toalet, syf… To tylko wybrane atrakcje w atrakcyjnej cenie 😀 Zerknij sobie na ofertę Stephanie, która właśnie z Bugibby wyrusza na całodniowe rejsy na Comino. Ona ma bardzo ładny i czysty katamaran. Cena jest niska. Można ją dodatkowo obniżyć naszym rabatem 15%, ale i bez tego jest atrakcyjna. Link do jej strony znajdziesz w zakładce Vouchery. Najtańszy transfer na Gozo to prom z Cirkewwa. 4,65EUR za kurs w 2 strony.

    • Dziękuję:) skorzystam chyba ze Stefani. Podeślijcie proszę kod do map.

     • Dostęp do hasła przychodzi zwykle późnym wieczorem. To automatyczny proces. Odbywa się raz dziennie.

 • W tekście oraz w komentarzach opisaliśmy jak można wykorzystać ten tani transfer dla innej trasy. System nie pozwoli na rezerwację bez wyboru jakiegokolwiek adresu z listy. Nie da się zarezerwować czegoś, co nie figuruje na liście.

 • Nawet powinieneś. Pisz w tej sprawie bezpośrednio do Maltatransfer. Nasi Czytelnicy mają shuttle transfer na każdej trasie w tej samej cenie = 6EUR. Gdybyś rezerwował na stronie Maltatransfer, musiałbyś za tę zmianę dopłacić, ponieważ trasa jest dłuższa, ale Ciebie to nie dotyczy. Musisz tylko zadbać o zmianę lokalizacji docelowej.

 • Witam, nie trzeba w tym przypadku podawać kodu, ponieważ polecany link zawiera algorytm liczący ceny w promocyjnych stawkach, zatem wystarczy kliknąć – przenieść się na stronę Maltatransfer i wybrać shuttle, który kosztuje 6EUR bez względu na to czy jedziemy z lotniska do Valletty czy do Cirkewwa.

 • W jaki sposób i co rezerwujesz, że wychodzi Ci taka cena? Proszę o przesłanie screenów na email: maltaigozo@gmail.com oraz opisanie krok po kroku w jaki sposób dokonujesz rezerwacji. Transfer niezmiennie kosztuje 6EUR za każdą trasę shuttle.

 • Tak, można pokazać ją na smartfonie/tablecie/etc.

 • Tak. Fotelik wybiera się z listy, natomiast informację o wieku dziecka podaje się obowiązkowo w formularzu, ale też można w dodatkowych uwagach dopisać co dokładnie jest nam potrzebne.

 • Michał

  NIestety algorytm w przypadku trasy lotnisko-slimea nie działa, bo wyliczyło cenę 8 euro za osobę, można to jakoś to sprawdzić?

  • Jak Ty to zrobiłeś Michał? Zapewniam Cię, że zarezerwujesz w cenie 6EUR. Postaram Ci się pomóc. Spróbuj ponownie a jeśli znów wyjdzie Ci taka cena – napisz mi na maila dokładnie w jaki sposób dokonujesz rezerwacji i jakie kryteria wybierasz, że wychodzi Ci 8 EUR. Proszę także o screeny. Pzdr! K

 • Oczywiście. Można.

 • Witam, w systemie rezerwacyjnym można dokonać testowej rezerwacji i na końcu w etapie płatności są wyszczególnione formy płatności. My płacimy zwykłą kartą. Nie pamiętam już jakie są pozostałe opcje poza tą, z której sama korzystam.Zerknij do systemu.

 • Nie wiem czy się tak da w automatycznym systemie rezerwacyjnym. Być może będzie to wymagać dwóch rezerwacji.

 • Tak, można tak kombinować.

 • Transfer na Gozo dla 1-max 4 osób kosztuje 56 EUR za transfer dzielony (jeden samochód na Malcie a drugi na Gozo) lub 70 EUR za transfer bezpośredni, czyli transfer jednym samochodem z lotniska pod drzwi kwatery na Gozo. Jeśli taki transfer Panią interesuje zapraszam do kontaktu na e-mail: maltaigozo@gmail.com. Przekażę kontakt do organizatora transferu.

  • Mama

   Dzięki serdeczne za konkretne informacje. Z pewnością skontaktuję się z Państwem bliżej wyjazdu, na początku przyszłego roku. Wiem że ceny będą mogły się do tego czasu nieco zmienić;)
   Pozdrawiam i gratuluję profesjonalizmu i tej świetnej strony.

   • Jeśli ceny się zmienią to tylko na niższe:-).Pozdrawiam!

 • Witaj Jerzy,
  tak realizują transfer „door to door”, ale na indywidualne zapytanie. Napisz do mnie na e-mail, pomogę Ci. Pzdr! K

 • Rabat ciągle obowiązuje. Prześlij mi screen błędu i zaraz będzie wszystko wiadomo.

  • Monika

   Już udało mi się zarezerwować transfer ze zniżką. Przepraszam za zamieszanie.
   Pozdrawiam

 • W powyższym tekście jest odpowiedź na to pytanie. Private Cab zawiezie Cię pod każdy adres, natomiast shuttle transfer tylko do hoteli. Można skorzystać z shuttle przy kursie do pensjonatu, ale wówczas trzeba wysiąść przy najbliższym hotelu lub kościele. Pozdrawiam, K

  • Ania Bałazy

   Już wszystko wiem 🙂 Wielkie dzięki za pomoc 🙂

 • System daje możliwość rezerwacji transferu w dwie strony, gdy mamy nocleg w jednej lokalizacji. W takiej sytuacji rozwiązaniem będą dwie odrębne rezerwacje. Jedna na trasie: lotnisko-hotel, druga: hotel-lotnisko. Pozdrawiam,K

 • Dr. Yca

  Witam serdecznie.Ja w kwestii formalnej. Powyższy artykuł nie do końca jest prawdziwy. Nie z każdego miejsca na Malcie dotrzecie na lotnisko za 6E. Nie dalej jak wczoraj korzystałem z usług Malta Transfer. Przejazd z Qawry (Bugibba) kosztuje 10E a nie jak autor gwarantuje 6e. Owszem z lotniska w to miejsce zapłacicie 6E, natomiast z tego rejonu na lotnisko 10E. Powiem tylko, że 10E to i tak dobra cena bo transfery z tego rejonu Malty kosztują min. 20E, (nie wspominając o koszcie przejazdem taxi) ale autor artykułu nie powinien wprowadzać czytelnika w błąd i usunąć zapis z nawiasu ” (lub z każdego miejsca na wyspie na lotnisko)” .

  • Witam serdecznie, to co piszesz nie jest prawdą. Wszystko wskazuje na to, że dokonałeś rezerwacji bezpośrednio na stronie maltatransfer a nie za pośrednictwem naszego linka. Żeby sobie to porównać kliknij w obrazek lub link przekierowujący do systemu rezerwacyjnego dla naszych Czytelników i zobacz ile kosztuje transfer z lotniska do najdalej położonego punktu, czyli Gozo Ferry Terminal oraz odwrotnie z Gozo Ferry Terminal do lotniska. Zawsze tyle samo, czyli 6 EUR. Co innego na stronie maltatransfer. Tam zapłacisz dwa razy drożej – 12 EUR. Dlatego uczciwie i zgodnie z prawdą piszemy, że u nas jest taniej.

 • Taxi oraz Private Cab zabierają tylko Ciebie i jadą prosto do celu, natomiast wszystkie transporty shuttle zabierają więcej osób i po drodze wysadzają je pod kolejnymi hotelami. Sliema jest jednym z pierwszych miast po drodze, więc bezpośrednio z lotniska 15 minut a współdzielonym 15 minut lub więcej (w zależności od grupy). Czas oczekiwania na kierowców jest ten sam.

 • Tu znajdziesz odpowiedź: http://www.maltaigozo.pl/transfer-na-gozo/ Pozdrawiam!

 • Dzień dobry, w ubiegłym roku płaciłam zwykłą kartą do bankomatu, więc o ile nic się nie zmieniło to ta zwykła powinna wystarczyć. W Wielkanoc taksówki oczywiście kursują. To samo transfer lotniskowy. Ceny biletów do muzeów znajdziesz na stronie Heritage Malta. Adapter można kupić w każdej recepcji hotelowej i kiosku/sklepie.

 • Transfer na Gozo odbywa się na innych zasadach. http://www.maltaigozo.pl/transfer-na-gozo/

 • Ten hotel występuje także pod nazwą: Blue Sea Bugibba Hotel.

 • Zdarza się, że system nadpisuje jako pierwsze numery 00 (dwa zera) Sprawdź, czy numer nie odnajdzie się po zignorowaniu tych dwóch początkowych zer. Pzdr!

 • Faktycznie nie ma tego lotu. Wysłałam maila z prośbą o uzupełnienie bazy o ten numer. Zdarza się niekiedy, że pracownicy pominą jakiś lot i potem nie ma go w bazie. W ciągu kilku dni zapewne zostanie dokonana korekta. Dzięki za sygnał.

 • Dzień dobry, nie chciałabym wprowadzić Cie w błąd. Napisz do BOK Maltatransfer w tej sprawie. Na pewno znajdzie się jakieś rozwiązanie. Pozdrawiam serdecznie! K

 • Jarek

  Proszę uzupełnić bazę o numer lotu FR5207 z Malta do Gdańsk dnia 29.03.2017

 • Magdalena Knieć

  Proszę uzupełnić bazę o nr lotu FR5207 tj 6-50 z Malta do Gdańsk dnia 29.03.2017

  • Dziękuję za informację. Przesłałam numer do uzupełnienia. Pzdr!

 • Edward Zakrzewski

  Proszę o wpisanie lotu FR5208 z Gdańska na Maltę.

  • Proszę jeszcze o datę tego lotu.

   • Edward Zakrzewski

    Data lotu:26.03.2017 o 10.30 z Gdańska – planowany przylot na Maltę – 13,15.

    • Dziękuję. Przesłałam numer do Maltatransfer.

 • OK. Przesłałam brakujący numer do Maltatransfer.

 • O każdej porze dnia i nocy można zarezerwować transfer na Gozo, ale nie za pośrednictwem tego systemu, ponieważ on dotyczy transferu na Malcie. O transferze na Gozo piszemy w Niezbędniku.

 • Marek

  Proszę o wpisanie lotu FR5207 z Malty do Gdańska w dniu 29.03.2017

  • Wysłałam prośbę o uzupełnienie bazy o ten nr lotu.

 • A czy tego numeru lotu także nie ma w systemie? Pzdr, K

 • OK

 • Przesłałam pierwszy numer do Maltatransfer. Co się tyczy godzin odbioru to wyznacza je system. Private Cab to bardziej „luksusowy” transfer, który czeka na turystę i dowozi bezpośrednio pod wskazany adres. To jak taxi, lecz nieco tańsze. Przy shuttle trzeba się pogodzić z tym, że to turysta dopasowuje się do godzin kursów busa. Gdyby shuttle transfer działał na tej samej zasadzie co private cab to nikt by nie zamawiał droższego transferu, który jest adekwatnie do ceny bardziej komfortowy i szybszy.

 • Bardzo proszę. Pozdrawiam.

 • Cieszę się, że maltańscy koledzy tak szybko uzupełnili bazę. Pozdrawiam!

 • Już powinien być, ponieważ poprosiłam o dodanie numeru w poniedziałek i mam info od Czytelników, że ich numery są już w bazie, więc ten też powinien.

 • Sprawdź SPAM. Powinieneś dostać długiego maila z wszystkimi danymi, numerem referencyjnym i emergency number. Gdy będziesz drukował system zaproponuje druk 5-ciu stron. Wydrukowanie dwóch pierwszych w zupełności wystarczy. Czekam na info czy otrzymałeś potwierdzenie. Pozdrawiam serdecznie!

 • Witam. To ten sam hotel. Pzdr!

 • Witam, przesyłam numer do Maltatransfer. Co się tyczy bagaży to czy jest tam info o jakie bagaże chodzi? Podręczne czy rejestrowane? Obawiam się, że jeśli to transfer dla 4 osób to bagażnik nie zmieści więcej niż trzy bagaże, ale stawiałabym na rejestrowane, a nie podręczne. Co podpowiada system? Pozdrawiam, K

 • Agnieszka Walkowska

  Ja mam to samo. Napisałam rano do nich ale nie mam odpowiedzi.

  • Pan Łukasz pisał mi, już otrzymał odpowiedź, a też pisał do nich dzisiaj rano. Bądź cierpliwa. Na pewno otrzymasz odpowiedź. Pzdr!

 • Czy w dalszym ciagu pojawia się ten komunikat?

 • Ja nie mam dostępu do takich danych. Proszę skontaktować się z BOK Maltatransfer. To jest typ sprawy, które rozwiązuje się błyskawicznie. Pozdrawiam.

 • Z tego co ja wyczytałam to bagaż podręczny jest w cenie, natomiast płacimy dodatkowo za rejestrowany. Przy private cab nikt tego nie sprawdza. Jeżeli uważacie, że zmieścilibyście się do samochodu osobowego całą rodziną z bagażami to można śmiało rezerwować.

 • Myślę, że nie będzie takiej potrzeby, aby cokolwiek dopłacać. Wiele razy podróżowałam private cab i kierowcy nigdy nie sprawdzali wnikliwie mojego potwierdzenia rezerwacji. Inna rzecz, że korzystałam z private cab sama lub maksymalnie we dwójkę, więc też miejsca mieliśmy więcej.

 • Witam serdecznie, jeżeli potwierdzenie nie trafiło do folderu Spam to trzeba jednak poczekać na odpowiedź na maila. Tutaj nie odpowiada się na maile niezwłocznie. Trzeba zaakceptować wyspiarski model pracy i uzbroić się w cierpliwość. Oczywiście kontakt telefoniczny przyśpieszy rozwiązanie sprawy. O ile mogę pomóc w sprawach ogólnych, jak uzupełnienie numeru lotu w systemie, to kwestie dotyczące konkretnych rezerwacji należy omawiać wyłącznie z Działem Obsługi Klienta Maltatransfer. Oni działają bardzo skutecznie, choć w południowym stylu.

 • Poprosiłam o dodanie numerów do bazy, więc proszę na bieżącą sprawdzać czy już ich tam przypadkiem nie ma. Pozdrawiam, K

 • Oczywiście, że cena na trasie hotel-lotnisko cena jest tak samo niska. Należy tylko pamietać o tym, że rezerwacji transferu można dokonać najpóźniej na 24h przed planowanym odlotem. Po tym czasie system nie przyjmuje rezerwacji. Pozdrawiam serdecznie, K

 • Waldek

  Krótko: profesjonalnie, zgodnie z opisem, bez najmniejszych problemów, szacun dla tworców strony. Takie strony powinny mieć wszystkie kraje warte odwiedzenia. Waldi

 • Ha! Tak właśnie słyszeliśmy, że nasi Czytelnicy integrują się w różnych miejscach, między innymi w busach Maltatransfer. Tylko w ubiegłym roku z promocyjnych transferów skorzystało niemal 20 000 osób, więc prawdopodobieństwo spotkania Polaka jest wysokie:-)

 • Witaj Łukasz, dziękujemy za sprawozdanie:-) Super, że podróż się udała. Pozdrawiamy serdecznie!

 • Witam serdecznie, oczywiście, że można dokonać modyfikacji. W tym celu skontaktuj się z BOK Maltatransfer. Z tego, co piszesz wynika, że nie przewidujesz opóźnienia samolotu zakładając, że w 15 minut uda się wylądować i przejść z samolotu do przystanku autobusowego. Nie zawsze wszystko idzie zgodnie z planem, szczególnie w kwestii lotów. W tekście wyżej opisałam różnice między Private Cab a Shuttle Transfer. Private Cab dostosowuje się do czasu lądowania, natomiast w przypadku shuttle to turyści muszą się dostosować do rozkładu, ale Polacy wymyślili juz na to sposób. Wybierają z systemu inne samoloty – wcześniejsze i dzięki temu teoretycznie mają pierwszeństwo w kolejce do busa. W praktyce jednak nie czeka się tak długo na busa.Pozdrawiam.

 • Witam, w takiej sytuacji najlepiej się upewnić w BOK Maltatransfer gdzie dokładnie obok tego kościoła trzeba stać. Ja bym tak zrobiła.

 • Witam serdecznie, Maltatransfer zapewnia transfer shuttle i private tylko na terenie Malty. Jeżeli interesuje Cie przeprawa na Gozo zerknij tutaj: http://www.maltaigozo.pl/transfer-na-gozo/

 • Ja zwykle drukuję maila, a dokładnie dwie pierwsze strony wraz z numerem Emergency.

 • Witam serdecznie, opcja dodania fotelika dziecięcego pojawia się dopiero po uzupełnieniu podstawowych pól formularza rezerwacji, zatem proszę systemowi dać możliwość wyświetlenia okienka z dodatkowymi opcjami, w tym właśnie opcją dodania fotelika dla dziecka. Pozdrawiam! K

 • Witam serdecznie, my osobiście nie zajmujemy się transferem ani transportem. Tu możemy jedynie zarekomendować firmy, z których ofert sami korzystamy. Tak jest w przypadku Maltatransfer. Private Cab dowiezie Panią pod każdy adres. Pozdrawiam, K

 • Tak. Kursy odbywają się przez całą dobę.

 • Witam serdecznie, potwierdzenie powinno przyjść na e-mail niezwłocznie tuz po dokonaniu płatności. Proszę sprawdzić w SPAM-ie. Jeżeli tam nie ma maila to proszę skontaktować się z BOK Maltatransfer i poprosić o przesłanie tego maila skutecznie. Pozdrawiam! K

 • Damian Góralczyk

  Poproszę o dodanie lotu nr FR3463 (z Wrocławia na wyspę), powrotny FR3462 znajduje się w formularzu.
  Pozdrawiam

 • Damian Góralczyk

  Poproszę o dodanie lotu nr FR3463 (z Wrocławia na wyspę), lot powrotny znajduje się w formularzu.
  Pozdrawiam

 • Pisałam o potwierdzeniu rezerwacji, które przychodzi w tym samym czasie, co potwierdzenie płatności. Rozumiem, że ma Pa już jedno i drugie?

 • Dziękuję. Lot powinien juz być w systemie.

 • Teoretycznie tak, ale na Malcie nie dba się o formalności i idąc z duchem dzisiejszych czasów na pewno nie będzie problemu z pokazaniem potwierdzenia na telefonie/smartphonie, tablecie, etc.

 • Na moje oko najprawdopodobniej nie odhaczyłaś opcji return, czyli bilet w dwie strony.

 • Witam serdecznie. Należy wybrać najbliższy z okolicy. Pzdr, K

 • Proszę o datę lotu. Pozdrawiam, K

 • Witam, nie można porównywać komfortu przemieszczania się samochodem z autobusem. Oczywiście, że samochód zawsze będzie najlepszym wyborem i to rozwiązanie rekomendujemy. Autobusy w wysokim sezonie to męka, a już szczególnie dla osób, które na co dzień nie korzystają z komunikacji publicznej. Pozdrawiam, K

 • Private Cab może mieć tę samą godzinę, co lądowanie, natomiast shuttle bus na pewno nie. Private Cab zawsze czeka na turystę, więc godzina jest symboliczna.

 • 1 bagaż rejestrowany na osobę.

 • Być może to kwestia typu karty. Czy ten problem jest aktualny?

 • Witam serdecznie. Proszę jeszcze o datę lotu. Pozdrawiam, K

 • Cieszę się, że pobyt na Malcie bardzo się udał. Pozdrawiam serdecznie, K

 • Witam serdecznie, oczywiście, że warto. Sami korzystamy z własnego transportu i uważamy, że nie ma lepszego na Malcie i Gozo!

 • Witam serdecznie, ja wpisałabym 21 maja i Ty też tak zrób. Pozdrawiam! K

  • Barbara

   Dzięki! Tak zrobię:)

 • Witam, tak ma być. Nie ma konieczności podawania wszystkich nazwisk. Pozdrawiam, K

 • Witaj Kasia,
  To, co opisujesz to kwintesencja maltańskiego stylu jazdy. Niestety zmartwię Cię, ponieważ tacy kierowcy zdarzają się w każdej firmie. Wiem coś o tym, ponieważ gdy sprowadziliśmy się na Maltę przez 3 miesiące nie mieliśmy tutaj swojego samochodu i korzystaliśmy bardzo często z taksówek. Cieszę się, że żyjesz i wiem co czułaś, ponieważ my także wielokrotnie bywaliśmy w takiej sytuacji. Myśli o rzeczach ostatecznych towarzyszyły nam nie raz. Tego się nie da opisać jak niektórzy kierowcy tutaj jeżdżą. Bez względu na to którą firmę transportową wybierzemy – możemy trafić na maltańskiego kierowcę jak ten opisywany przez Ciebie. W takiej sytuacji warto zrobić awanturę, ponieważ w jego mniemaniu wszystko gra. Moja siostra wysiadła kiedyś z taksówki w Cirkewwa, gdzie na nią czekałam. Na koniec rzuciła kierowcy, że jest beznadziejnym kierowcą i że myślała wielokrotnie, że zginą w wypadku. Oczywiście kierowca ją wyśmiał i na dowód swoich umiejętności pokazał jej swoje prawo jazdy. Jej wrażenia były podobne do Twoich, ale ona miała taxi z innej firmy. Podsumowując, w takich sytuacjach należy bezwględnie reagować, ale grzecznie, ponieważ Maltańczycy lubią się obrażać a nawet odgrywać, czego nikomu nie życzę na fotelu pasażera.

  • Kasia Bukowska

   Cieszę się, że o tym piszecie. Dobrze, aby wybierający się tam Polacy zwracali na to uwagę i wiedzieli jak zareagować. Pozdrawiam 🙂

 • OK, przesłane do właściwego działu.

 • Witam serdecznie,
  Nadur znajduje się na Gozo a shuttle transfer z Maltatransfer tam nie kursuje w cenie 6 EUR.
  O transferze na Gozo piszemy tutaj: http://www.maltaigozo.pl/transfer-na-gozo/
  Pozdrawiam, K

 • Arkadiusz, przeczytaj uważnie powyższy tekst. Tam znajdziesz odpowiedź. W komentarzach pytanie padało już wiele razy i również tam można poczytać moje długie i wyczerpujące odpowiedzi. Pozdrawiam serdecznie, K

 • Witaj Tadeusz, nic złego się nie stało. Maltatransfer na pewno zmodyfikują Twoją rezerwację. Wystarczy, że napiszesz do nich na adres BOK podany wy tekście wyżej i poprosisz o przesłanie potwierdzenia rezerwacji z właściwą datą. Gdyby nie udało Ci się załatwić tego mailowo to po przylocie na Maltę, na lotnisku, podejdź do hali bagażowej. Tam znajdziesz stoisko Maltatransfer i będziesz mógł na miejscu poprosić o poprawkę.

 • Wiola Kon-Krz

  https://uploads.disquscdn.com/images/3e7a2615603ed0c58c9d47a57dbf633d4e65e5d8b67b74066b2ccbb18c187fa5.jpg Witam, cały czas pojawia mi się błąd płatności… w czym może tkwić problem??
  Pojawia się komunikat Oops! Something went wrong with the payment, please return to the homepage

  • Być może to problem z typem karty kredytowej, która może nie być akceptowana przez system. W okienku płatności wymienione są karty akceptowane przez system płatności, więc można to sprawdzić. Jeżeli to nie to – najlepiej wysłać screeny do Maltatransfer i zapytać co może być przyczyną niemożności dokonania rezerwacji. Pozdrawiam serdecznie, K

 • Zabawny opis. Jeżeli ktoś zestawia miejscowość Qawra z luksusem to na pewno nigdy tam nie był. St. Paul’s Bay to wybrzeże św. Pawła i zlokalizowane w nim: Xemxija, San Pawl, Bugibba i Qawra. Często administracyjnie hotel jest przypisany do innej lokalizacji, niż ta, którą podaje na stronie lub w danych – stąd liczne rozbieżności. Wybierz Topaz (Qawra) a kierowca zawiezie Cie pod ten Topaz co trzeba. Pzdr, K

  • Kornelia Tomaszewska

   Ogromne dzięki

 • Małgorzata Krystek

  Witam, o której muszę zarezerwować busa z promu aby odebrać syna z lotniska o 13:45 ( będzie bez bagażu , więc będzie szybko )
  A, czy busy można też rezerwować z promu do hotelu ?

  • Witam, tak można rezerwować busy na linii: port morski – hotel. Musi Pani znaleźć chwilę i pokombinować trochę z numerami lotów pasującymi do godziny odbioru albo zwyczajnie zadzwonić do BOK Maltatransfer i zapytać ich co proponują. Ja tak robię gdy rezerwuję sobie Private Cab na niestandardową godzinę. Pozdrawiam, K

 • Witam serdecznie, w powyższym tekście znajdziesz odpowiedź na to pytanie. W komentarzach niżej także wielokrotnie juz odpowiadałam na to pytanie. Zacznij od przeczytania tekstu, a wszystko będzie jasne i proste. Pozdrawiam, Kasia

 • Nie trzeba nic wpisywać. Wystarczy wejść do systemu przez podany wyżej link. Pozdrawiam, K

 • Prześlij mi screen na maila. Zerknę na to. Pozdrawiam, K

 • Dodany.

 • Witam, GOZO FERRY TERMINAL to jest de facto port promowy w Cirkewwa, zatem jeżeli zależy nam na dotarciu do Cirkewwa, skąd dopłyniemy na Gozo to wystarczy wybrać właśnie tę pozycję z listy. Pozdrawiam serdecznie, Kasia

 • Nie. Z tego, co pamiętam wymagana jest płatność kartą.

 • Czy ciągle pojawia sie ten sam błąd?

 • Marcin Wątroba

  Witam.Czy ta informacja dotyczy ilości na 1 pasażera , jeśli chodzi o bagaż???W systemie rezerwacji podałem 2 osoby dorosłe i 1 dziecko(7lat)…Pozdrawiam

  Shared Shuttle Bus

  Max.Large Luggage: 1
  Max.Small Luggage: 1
  Climate Control
  Upgrades Available

  • Tak. To jest maksimum bagażu na jednego pasażera.

 • W podobnej sytuacji przesłałabym screen do Maltatransfer i poprosiła o pomoc. Biorąc pod uwagę to, że Maltańczycy odpowiadają na maile z dużym opóźnieniem w pierwszej kolejności zadzwoniłabym na numer Emergency i poprosiła o odebranie maila w czasie rozmowy i wskazanie ewentualnych przyczyn takiego komunikatu. Podaję Emergency Number: +356 79646481 Pozdrawiam, K

 • Tomasz Rzeniewicz

  Tak, lecimy 12 z Gdańska

 • Wszystko się zgadza. System nie wymaga podania wszystkich nazwisk. Pozdrawiam, K

 • Mateusz Piotr Czenczak

  Witam,

  proszę o dodanie lotu
  Poznan – Malta (28.07.2017) 10:50 – 13:45 FR5226
  Malta – Poznań (04.08.2017) 7:30 – 10:25 FR5227

  Pozdrawiam

 • Hej, ja w takiej sytuacji zabrałabym ze sobą kopię elektroniczną potwierdzenia rezerwacji. To powinno wystarczyć.

 • W praktyce wsiadamy w busa lub samochód na lotnisku i wysiadamy w porcie Cirkewwa, z którego odpływa jedyny na wyspach prom na Gozo. Tam wsiadamy na prom i 20 minut później jesteśmy na Gozo. Opłata za prom obowiązuje jedynie na linii Gozo-Malta, zatem gdy płyniemy z Malty na Gozo nie musimy myśleć o biletach. Po prostu wsiadamy i płyniemy.

  • Dominika

   I zeby podróż tak przebiegła, wybieram trasę, o której napisałam , czy jakąs inną?

   • Wybierasz trasę Malta International Airport – Gozo Ferry Terminal, czyli tą, o która pytałaś. Pamiętaj jednak, że na prom wsiadasz samodzielnie.

 • Tym transferem można dojechać do Gozo Ferry Terminal, czyli do portu Cirkewwa na Malcie, z którego można się dostać promem na Gozo (Mgarr Ferry). Rejs trwa 20 minut. Bezpośredni transfer na Gozo jest opisany w innym wpisie.

 • Wystarczy więc wybrać dowolny hotel w bliskiej okolicy a kierowcę poprosić o podwiezienie do Santa Maria.

 • zielun

  Witam,
  mam zarezerwowany pokój obok hotelu Salini Resort, czy nie będzie problemu jeśli zamówię transport do hotelu i wysiądę z busa na jego terenie, albo wracając do niego będę wsiadał?

  • Witam, to bardzo częsta praktyka w sytuacji, gdy prywatna kwatera znajduje się w okolicy jakiegoś hotelu. Nie będzie problemu. Pozdrawiam, K

 • Różnie jest z tymi autobusami. Byłoby lekką przesadą pisanie, że X-y są zawsze przeładowane, ponieważ to zależy od pory dnia i nocy, ale w godzinach szczytu niestety są zwykle pełne i kierowcy nie zabierają wszystkich. Sprawdź sobie na stronie Maltatransfer jak się kształtuje rozkład jazdy w kontekście godziny lądowania na wyspie. Wtedy będzie wiadomo czy trzeba będzie czekać na autobus i jak długo i czy w związku z tym korzystniej będzie czekać czy pojechać transferem lub taxówką. Pozdrawiam, K

 • Witam serdecznie, w takiej sytuacji napisałabym skargę, ponieważ firma współpracuje z różnymi kierowcami i (poza tymi na stałe zatrudnionymi) i jeśli któryś z nich nie trzyma standardów to warto o tym firmę poinformować, aby upomniała go lub podziękowała za współpracę. Wiadomo, jeśli to się zdarzyło raz to można zrozumieć sytuację, ale jeśli komuś zdarza się to często to tylko dzięki skargom firma ma szanse dowiedzieć się o tym i podjąć stosowne działania.

 • Wystarczy dokonać rezerwacji a następnie w wyznaczonym dniu kierowca podjedzie pod hotel i odwiezie nas na lotnisko. Nigdzie nie trzeba biegać z kwitkiem, ale zameldować się trzeba – w sensie podać kierowcy nazwisko, na które został zarezerwowany transfer. Pozdrawiam, Kasia

 • Wystarczy e-mail z numerem rezerwacji oraz numerem Emergency (który warto sobie zapisać w telefonie na wszelki wypadek).

 • Gdy na liście nie ma naszego hotelu, wyszukujemy w google maps hotel znajdujący się w najbliższej okolicy i wybieramy go a następnie prosimy kierowcę, aby zawiózł nas do właściwego, w najgorszym zaś wypadku wysiadamy pod tym, który wybraliśmy z listy. Jeżeli samolot się spóźni to firma transportowa będzie o tym wiedzieć i wówczas transfer będzie nam podstawiony o właściwej porze. Pozdrawiam, Kasia

 • Small luggage to podręczny bagaż. Large – rejestrowany. Limit to po jednym z każdego rodzaju na osobę. Pozdrawiam, Kasia

 • Car seat = Fotelik dla dziecka

 • Tak. Jeżeli w systemie rezerwacyjnym zaznaczymy, że potrzebujemy fotelika to dostaniemy go.

 • Oczywiście, że da się dojechać z lotniska (MIA) do Gozo Ferry.
  Proszę w Pickup wybrać AIRPORT i wybrać Malta International Airport.
  W DROP OFF LOCATION
  należy wybrać HOTEL i pierwszy z listy: Gozo Ferry Terminal.

 • Rezerwacja nie przepada. To naturalne, że samolot może mieć opóźnienie. Wtedy transfer będzie czekał i czekał.

 • Dzień dobry, w tekście wyżej wyjaśniona jest różnica między Shuttle Transfer a Private Cab. Zakładkę Private Cab znajdziemy w systemie rezerwacyjnym Maltatransfer, więc w pierwszej kolejności należy tam kliknąć i dokonać analizy cen dla obydwu typów transferu. Pozdrawiam serdecznie, K

 • Jeżeli nie masz bagażu rejestrowanego to powinnaś zdążyć na ten autobus. Na wszelki wypadek zadbaj o to, aby do autobusu wchodzić jako jedna z pierwszych.

 • Split Transfer to dojazd z lotniska do miejsca noclegi na Gozo realizowany przez 2 środki transportu. Pierwszy na Malcie. Następnie samodzielna przeprawa promem na Gozo. I z Gozo drugi środek transportu dowożący nas pod wskazany adres. Private Cab to zawsze jeden środek transportu. Split to dwa (samochody lub busy) Po jednym na każdą z wysp. Pozdrawiam, Kasia

 • W systemie rezerwacyjnym Maltatransfer można zarezerwować automatycznie tylko transfer na terenie wyspy Malta (shuttle i private), natomiast w innym tekście pisze o transferze na Gozo (split, czyli łączony oraz direct – bezpośredni w ramach private cab). Rezerwacja odbywa się wyłącznie za pośrednictwem formularza dostępnego w tekście. Pozdrawiam, K

 • Rozmawialiśmy o tym telefonicznie:-)

 • Proszę spróbować ponownie. Sprawdziłam przed chwila i system działa bezbłędnie. Cena za kurs w jedna stronę dla osoby = 6€.

 • Ciekawa historia. Maltańczycy są znani z tego, że kilka lat temu przekręcali turystów na transferze, ale ustanowiono regularne ceny za trasy i wszyscy starają się ich trzymać oraz nie oszukiwać sezonowych Friendów:-) Ja na Waszym miejscu nie zapłaciłabym temu człowiekowi złamanego grosza, ponieważ z Twojej relacji wynika, że on świadomie wykorzystał tę sytuację i zwyczajnie Was oszukał.

 • Korzystałam kiedyś z przechowalni na lotnisku i to jest jedyna jaką znam. Nie ryzykowałabym zostawianie kwestii transferu (późnego zresztą) na barki losu. Spacerek z Mgarr do Munxar może się dłużyć…

 • Można dokonać rezerwacji ONE WAY. Trzeba to tylko zaznaczyć i wtedy rezerwujemy transfer w jedną stronę. Taxi na Gozo zawsze wyjdzie drożej niż transfer. Szczególnie nocne.

 • Proszę spróbować ponownie. Sprawdziłam to i wszystko działa bezbłędnie.

 • Proszę mi bardzo dokładnie napisać jak Pan to zrobił, że zamiast 6€ wyszło 12€. Proszę o screeny oraz podanie szczegółów rezerwacji. Sprawdzę to. Mój e-mail: maltaigozo@gmail.com Pozdrawiam, Kasia

 • Dzień dobry, wystarczy, że wskaże Pani numer lotu. System na tej podstawie ustali godzinę odbioru. Jeżeli samolot się spóźni transfer i tak będzie czekał. Nie trzeba nikogo informować, ponieważ system dostaje alert, gdy samolot ma opóźnienie.

 • Witam, na lotnisku znajdziesz punkt informacyjny Malta Public Transport i tam można kupić bilety oraz karty. Pozdrawiam, K

 • ania

  Witam Dostałam taką informację Drogi Kliencie,

  Ze względu na wzmożone kontrole dokumentów
  tożsamości, prosimy spodziewać sie opóźnień w punktach kontroli
  granicznej, na lotniskach w całej Europie.

  Zalecamy naszym
  Klientom, aby przybyli na lotnisko conajmniej 3 godziny przed planowanym
  czasem odlotu, aby mieć pewność, że mają wystarczająco dużo czasu by
  dotrzeć do bramki wejściowej do samolotu, przynajmniej na 30 minut przed
  odlotem.

  Obsługa Klienta Ryanair

  Wobec takiej inf jest zle ustawiona godzina przyjazdu po nas ,Lot nr FR 5207 w dniu 4 pazdziernika odlot 6:50 a oni przyjadą po nas do birzebbuga 4:35 to jest za pozno wobec takich informacji ze trzeba byc 3 godz wczesniej na lotnisku . Proszę o pomoc

  • Na Pani miejscu wysłałabym do Maltatransfer e-mail z informacją, którą powyżej Pani opisuje i poprosiłabym o modyfikację godziny pick-up, aby była zgodna z zaleceniami Ryanaira.Najlepiej jest pisać na e-mail podany w tym tekście jako adres do korespondencji. Pozdrawiam serdecznie! K

 • Dzień dobry,
  tak, jest to możliwe, jednakże nie da się wpisać jako miejsca docelowego prywatnego adresu. Można jednak wybrać znajdujący się w okolicy hotel lub kościół i tam wysiąść. Pozdrawiam, K

 • Dzień dobry, powinieneś otrzymać 2 e-maile. Pierwszy to potwierdzenie płatności, drugi: potwierdzenie rezerwacji. Jeżeli drugiego nie ma w SPAMIE to warto napisać do Maltatransfer i poprosić o przesłanie brakującego maila. W praktyce już potwierdzenie płatności, w którym znajduje się numer rezerwacji także jest wystarczające:-) Pozdrawiam, K

  • Agnieszka

   ja dostałam dwa emaile, ale drugi nie ma załącznika do wydrukowania,

   • Wystarczy wydrukować treść e-maila. Zwykle drukarka dzieli go na 5 stron. Ja drukuję dwie pierwsze strony. Tam znajdują się najważniejsze informacje: numer rezerwacji, emergency number i podstawowe dane rezerwacji.

    • Agnieszka

     mam emergensy number ale numeru rezerwacji nie widzę

 • Zerknij na komentarze niżej. Wyjaśniłam tam jak zarezerwować transfer z lotniska do promu.

 • Agnieszka

  czy TRANSFERS BOOKING CONFIRMATION to jest właśnie bilet, który trzeba wydrukować?

 • Tak, to jest potwierdzenie rezerwacji. Treść maila należy wydrukować. Z treści wyjdzie ok. 5 stron. Wystarczy wydrukować dwie pierwsze. Pozdrawiam, K

 • Witam, podaj jeszcze daty lotów. Bez tego nic nie zdziałam. Co się tyczy transferu na Gozo to transfer w cenie 6 EUR jest dostępny tylko na terenie Malty. Ta informacja znajduje się w tekście.Pozdrawiam, K

 • Agata

  Czy mpzna tez z malta transfer skorzystać przemieszczając sie z portu na lotnisko??

 • Wszystkie kursy są w tej samej cenie bez względu na długość trasy – 6 EUR. czy nie zostały zaznaczone jakieś dodatkowo płatne opcje?

 • Zostaniesz wysadzony pod kościołem. Kościoły na Malcie i Gozo zwykle znajdują się w centrum wsi/miasteczka i otoczone są mniejszymi lub większymi placami – idealnymi na pick-up i drop-up:-)

 • OK, przesłałam do osoby odpowiedzialnej za braki w systemie:-)

 • Tak, bez problemu dokona Pani modyfikacji w rezerwacji. Proszę w tym celu skontaktować się z Maltatransfer i opisać sytuację. Pozdrawiam serdecznie, Kasia

 • Dobre pytanie. Nie chciałabym go psuć swoją odpowiedzią, dlatego najlepiej będzie zapytać o to w BOK Maltatransfer. Pozdrawiam serdecznie, K

 • Loty są juz w systemie.

 • Joanna Matiaszowska

  Niestety mojego hotelu nie ma na liście (Palazzo Consiglia, Valletta ). Jak mogę zamówić transfer w takim przypadku?

  • Trzeba wybrać inne miejsce (takie, które jest dostępne w rozwijanej liście i znajduje się blisko faktycznego miejsca noclegu). Reszta zależy już tylko od Ciebie i od kierowcy, który może Cię podwieźć grzecznościowo pod inne miejsce, ale:
   1. Musi mieć w tym dniu dobry humor.
   2. Możesz go zmotywować drobnym prezencikiem z Polski (ćwiartka lub Krówki).
   Już wielu Czytelników tym sposobem dotarło pod drzwi lokalizacji, których nie ma na oficjalnej iście hoteli i miejsc. Maltańczycy lubią prezenty i przyjmują je chętnie.

 • Rafał

  Witam. Czemu nie można wybrać numeru lotu mimo, że jest na liście? 🙁

  • Dziwne. Może wcześniej czegoś nie odhaczyłeś?

 • Nie trzeba się nigdzie zgłaszać. Drukujemy potwierdzenie rezerwacji i w wyznaczonym dniu pod hotelem czekamy na transfer.

 • Ewa Wójcik

  Jaka była odpowiedź Maltatransfer? czy zapewniają fotelik w cenie?

 • Ciesze się, że pobyt był udany . Pozdrawiam serdecznie! K

 • Być może taki jest harmonogram transferów w ramach shuttle transfer w dniu waszego lądowania.Dla pewności sprawdziłabym to u źródła, czyli w Maltatransfer.

 • Osobiście nie woziłam tak małego dziecka, więc z doświadczenia nie wiem, ale być może ktoś z Czytelników był w takiej sytuacji i podpowie jak się za to zabrać.

 • ANETA

  czy mogę zarezerwować transfer w jedną stronę tj z lotniska do hotelu?

 • Cirkewwa występuje jako Gozo Ferry.

 • Dziwne. Wypełnijcie formularze ponownie i prześlijcie mi screeny na maila. Może jakiś drobiazg nie został odhaczony?

 • Wydrukuj informacje, które przyszły w mailu tuż po opłaceniu rezerwacji. Treść maila mieści się w pięciu stronach A4, najważniejsze dane znajdują się na pierwszej i drugiej stronie i tylko te strony zawsze sobie drukuję. To należy mieć przy sobie, ale screen w telefonie także spełni swoją rolę.

 • Transfer lotniskowy shuttle – 12EUR za 2 osoby, Transfer typu Private Cab – max. 24EUR, Taxi – max. 30 EUR.

 • Witam serdecznie, to nie jest hotel i dlatego też nie ma tego obiektu na liście. Google pokazuje mi, że Fieldend znajduje się na Gozo, a tam shuttle transfer nie kursuje. Możesz więc zarezerwować shuttle transfer do Gozo Ferry Terminal, następnie przesiąść się na prom i na Gozo kolejnym środkiem transportu (taxi, komunikacja) aż do celu. Pzdr, K

 • Patryk Domański

  witam , rozumiem że cena 6 eur jest juz nieaktualna ? Lece w marcu przyszłego roku

  • Jest aktualna. Jeśli cena się zmieni to tylko na niższą:-)

 • Nie ma takiej linii autobusowej zarządzanej przez transport publiczny. Są za to autobusy turystyczne. Ich trasy, rozkłady jazdy, ceny oraz opis atrakcji znajdziesz w zakładce VOUCHERY. Opisałam tam wszystkie trasy.

 • Wpisujemy zawsze dane z biletu lotniczego. Numer lotu jest bardzo ważny. Dzięki niemu system prawidłowo wyznaczy godzinę transferu.

 • Prześlij mi na maila swoje kryteria. Sprawdzę to.

 • Proszę o numer lotu.

  • Weronika Kędzia

   FR5226 na Maltę i FR5227 powrotny.

   • Sprawdzę to i podzielę się wnioskami asap.

 • Proszę o datę transferu i nr lotu.

 • Maltatransfer wiedzą o tym problemie i dział IT zajmuje się rozwiązaniem.
  Proszę zatem sprawdzać postępy, ponieważ maltański styl bycia nie idzie w parze z szybkim działaniem, więc ta „naprawa” zapewnie potrwa kilka dni. Oczywiście być może system będzie gotowy do pracy jeszcze dziś, ale lepiej się nastawić na to, że Maltańczycy do zgłoszenia podejdą na luzie.
  Pozdrawiam, Kasia

 • Od kilku dni przy próbie rezerwacji transferu wyświetla się komunikat: „No Shared Transfers have been found which meets the given search criteria”. Jest to błąd. Zgłosiliśmy go i czekamy na rozwiązanie. Tęgie mózgi działu IT Maltatransfer pokłoniły się nad problemem. Trzymajmy kciuki za rychłe wskrzeszenie systemu.

 • Czy ciągle nie ma tych numerów w systemie? Sprawdź ponownie i daj mi znać.

 • Spróbuj to sprawdzić w systemie rezerwacyjnym podlinkowanym w niniejszym wpisie i wybierz ten typ transferu, który będzie korzystniejszy. Pozdrawiam, K

 • Tak. Wszystko pięknie działa. Można rezerwować transfer.

 • Hej, wszystkie chwyty dozwolone. Wielu Czytelników tak robi (wybiera inny, wcześniejszy lot, aby załapać się na szybszy transfer). Bez względu na wszystko transfer i tak nie przepada, więc można spokojnie kombinować.

 • Oczywiście, że można. Na stronie rezerwacji masz opcję ONE WAY (mniej więcej na środku po prawej stronie formularza). Trzeba ją zaznaczyć, jeśli potrzebujesz transfer tylko w jedną stronę.

 • CHOPka

  Niestety na stronie po podaniu danych karty wyskakuje błąd:

  Oops! Something went wrong with the payment, please return to the homepage

  • Nie ma już takiego błędu. Wszystko działa pięknie. Wyczyść ciasteczka i spróbuj ponownie.

 • To zależy od sumienności pracownika, ale Maltańczycy mają bardzo luźne podejście do obowiązków. Sprawdzają głównie nazwisko. Jeśli we wcześniejszym busie będą wolne miejsca to na pewno będziesz mogła je zająć.

 • Z pewnością. Proszę sprawdzić czy nie wpisała Pani nieprawidłowych kryteriów, ponieważ transfer za 6 EUR jest jak najbardziej aktualny.

 • Weronika Górak

  Hej, daj proszę znać czy udało się bez problemu z bookowaniem transferu wybierając inny lot.

  • CHOPka

   W końcu zabukowałam przejazd na numer swojego lotu, ale jeśli się uda, będę starała się pojechać wcześniej. Dam znać po 05.02 🙂

 • Patrycja Wójcik

  Bardzo ciekawa strona, tyle informacji, że nie mogę się od niej oderwać 🙂
  Czy ja rezerwując transport wpisuję „promo code” żeby mieć tą cenę 6 euro?

  • Dziękuję. Nie potrzeba promocodu, wystarczy wejść w system rezerwacyjny podlinkowany niżej. On zawiera już algorytm obniżający cenę za transfer.

X