1. Transfer lotniskowy operuje o każdej porze dnia i nocy przez cały rok.
2. Dowiedz się na czym polega różnica między Shuttle a Private transfer.
3. Przeczytaj jak zarezerwować transfer z lotniska do hotelu lub z hotelu na lotnisko w cenie 6€ od osoby w jedną stronę na każdej trasie.
mt4

DLA KOGO TRANSFER W PROMOCYJNEJ CENIE 6 EUR

Dziś kilka słów o tym jak dotrzeć z lotniska w dowolne miejsce na wyspie (lub z dowolnego miejsca na wyspie na lotnisko) za 6€. Taka cena za transfer jest tylko na naszej stronie i tylko dla osób, które dotarły do tego tekstu. Oznacza to, że aby skorzystać z tej promocji należy skorzystać z podlinkowanego niżej systemu rezerwacji transferu.
Turyści, którzy przylecą w tym roku na Maltę zastanawiają się jak i czym, za rozsądną cenę dotrzeć o każdej porze dnia i nocy z lotniska do hotelu. Nie ważne czy startujemy z Warszawy czy Londynu. Jeśli czytamy ten tekst to oznacza, że możemy skorzystać z transferu w promocyjnej cenie, o którym piszemy niżej.

SHUTTLE TRANSFER CZY PRIVATE TRANSFER?

Dobrym rozwiązaniem, a często także jedynym może być wybór taksówki lub busa. To zależy od preferencji. Ci, którzy cenią sobie wygodę i prywatność wybiorą Private Cab, natomiast turyści podróżujący budżetowo zainteresują się usługą Shuttle Transfer. I tutaj mamy interesującą promocję dostępną tylko dla Czytelników maltaigozo.pl.
Otóż cena dla Shuttle Transfer na każdej trasie z lotniska do dowolnego hotelu wynosi 6€ za osobę.
Shuttle Transfer to najczęściej minibus, taki jak np. Ford Transit. Pasażerowie to grupa turystów, których kierowca odwozi pod drzwi hotelu. Tak więc trasy tychże busów zależą od tego ile osób się w nim znajduje i dokąd jadą. Można więc trafić na bezpośrednie połączenie z lotniska do hotelu lub po drodze zatrzymać się, aby pożegnać część współtowarzyszy podróży. Ceny za Shuttle Transfer są uzależnione od odległości z lotniska do hotelu.
Na linii lotnisko-Mellieha to koszt 12€ w regularnej cenie (dla Czytelników maltaigozo.pl tylko 6€), lotnisko-Bugibba/Qawra 10€ (dla Czytelników maltaigozo.pl tylko 6€), lotnisko-Sliema 8€ (dla Czytelników maltaigozo.pl tylko 6€). Słowem, na każdej trasie na Malcie cena za Shuttle Transfer zarezerwowany w systemie bookingowym na naszej stronie to 6€. Nie ważne, czy jedziemy do Cirkewwy, Valletty, Mosty, na każdej trasie obowiązuje ta sama cena – 6€.
Prosty przykład: Jesli 2 osoby zarezerwują za pośrednictwem naszego linku Shuttle Transfer z lotniska do Mellieha – zapłacą 12€. Ta sama trasa zarezerwowana na oficjalnej stronie MaltaTransfer kosztować będzie 24€. Korzyść mamy bardzo wymierną ponieważ przy transferze w jedną stronę zostaje nam w portfelu 12€, natomiast w dwie strony – 24€.

CZY PORADZĘ SOBIE BEZ ZNAJOMOŚCI JĘZYKA?

To pytanie pada bardzo często. Gdybyśmy mieli obawy, czy sobie poradzimy na lotnisku (np. z powodu nieznajomości języka) absolutnie obawy te należy rozwiać. Po pierwsze lotnisko jest maleńkie, a poza tym wystarczy, ze komukolwiek na lotnisku machniemy naszym świstkiem rezerwacyjnym a od tego momentu będziemy przekazywani z jednych do drugich troskliwych rąk Maltańczyków:-)

Ci, którzy lubią wygodę mogą zarezerwować taksówkę (Private Cab). Tu również ceny są atrakcyjne. Jeśli podróżujemy w grupie 4-osobowej i większej Private Cab może okazać się lepszym rozwiązaniem, niż Shuttle Transfer. Warto porównać sobie ceny i udogodnienia przechodząc płynnie z zakładki Shuttle Bus do Private Cab.

LINK DO SYSTEMU REZERWACYJNEGO Z PROMOCYJNYMI CENAMI

Rezerwacji można dokonać online w bardzo wygodnym i intuicyjnym systemie rezerwacyjnym, do którego link podajemy niżej. Pamiętajmy, że tylko rezerwacje dokonane za pomocą poniższego przekierowania zawierają promocyjne ceny. Kliknij w poniższy obrazek i przenieś się do systemu rezerwacyjnego z promocyjnymi cenami:

Zanim przejdę do odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania o transfer na Malcie proponuję obejrzeć poniższy filmik instruujący co robić po przylocie na lotnisko na Malcie, gdzie poszukać tego transferu (uprzednio zarezerwowanego na naszej stronie w najlepszej cenie), jak wygląda procedura podróżowania z MaltaTransfer, etc.  Oto odpowiedzi.

OBEJRZYJ VIDEO I ZOBACZ JAK ODBYWA SIĘ TRANSFER LOTNISKOWY

Nie ulega wątpliwości, że ceny, które firma MaltaTransfer przygotowała dla Polaków są niższe, niż na ich oficjalnej stronie. Wszyscy, którzy są zainteresowani zarezerwowaniem transferu w promocyjnych cenach powinni pamiętać o tym, aby wejść do systemu rezerwacyjnego za pośrednictwem podanych wyżej linków, w których specjalny algorytm dba o to, aby ceny były najniższe.

INFORMACJE PRAKTYCZNE ORAZ LISTA NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANYCH PYTAŃ

Po dokonaniu rezerwacji transferu online (Shuttle Bus lub Private Cab) dokonujemy płatności i na wskazany e-mail otrzymujemy e-mail, który jest potwierdzeniem płatności oraz dokonanej rezerwacji, znajduje się tam numer rezerwacji (Malta transfer booking e-mail). Należy wydrukować sobie ten dokument (minimum dwie pierwsze strony) i po przylocie na maltańskie lotnisko udać się z wydrukowanym Transfer Booking Confirmation do „Waiting Area”, czyli wydzielonego na lotnisku miejsca, w którym przebywają osoby czekające na zarezerwowany transfer. Oto mapka wskazująca gdzie na lotnisku znajduje się „Waiting Area”, którą można dokładnie obejrzeć w filmie podlinkowanym wyżej. Zdecydowanie jest lepszy, niż niejedna mapa, czy instrukcja.

malta transfer

Transfer na Malcie

Stanowisko firmy na lotnisku

Transfer Malta

Poczekalnia „Waiting Area”

Transfer Malta

Wydzielony parking

A na koniec odpowiedź na najczęściej zadawane pytania dotyczące transferu.

1. Jak mogę skontaktować się z MaltaTransfer?
Pod numerem 00356 79646481 lub 00356 21332016, alternatywnie można napisać e-mail na adres: info@maltatransfer.com

2. W jaki sposób mogę sprawdzić, czy moja rezerwacja jest potwierdzona?
W e-mailowym potwierdzeniu rezerwacji dostaniesz Transport Voucher ze szczegółami podróży.
Należy go wydrukować i zabrać ze sobą w podróż. Jeśli nie otrzymasz potwierdzenia należy skontaktować się z MaltaTransfer: info@maltatransfer.com

3. Jak mogę znaleźć mojego kierowcę?
Po przybyciu na lotnisko na Malcie i wyjściu z obszaru Luggage Reclaim, kierujemy się do poczekalni MaltaTransfer  (Waiting Area) lub na parking, gdzie można znaleźć kierowcę z pojazdem z logo maltatransfer.com. 

4. Co mam robić jeśli nie mogę odnaleźć kierowcy i mojego busa.
Jeśli znajdujesz się na parkingu maltatransfer.com i ciągle nie widzisz swojego kierowcy ani busa, mimo, iż zbliża się godzina wyjazdu, skontaktuj się z biurem MaltaTransfer (numer telefonu jest podany na potwierdzeniu rezerwacji, które wydrukowałeś i masz przy sobie).

5. Jak długo będę musiał czekać na lotnisku?
Godziny podróży wybrałeś samodzielnie podczas rezerwacji online i są one wyraźnie określone na wydrukowanym potwierdzeniu rezerwacji.

6. Zostawiłem coś w pojeździe. Jak mogę to odzyskać?
Należy skontaktować się natychmiast z obsługą firmy (00356 79646481 lub 00356 21332016).

7. Czy mogę dostać zwrot pieniędzy, jeśli anuluję rezerwację?
Bilety nie podlegają zwrotowi. 

8. Czy mogę dostać pokwitowanie?
Twój Transport Voucher jest dowodem zakupu.

9. Jak długo trwa podróż do…?
Orientacyjne czasy przejazdu są następujące: Sliema/St Julians/Valletta Area 30 min; St Paul’s Bay/Xemxija/Rabat Area 45 minut; Mellieha/Marfa/Cirkewwa 1godz / i Gozo ok. 2 godziny

10. Mam dużo bagażu, co wtedy?
Każdy pasażer może podróżować z  jedną walizką i jedną sztukę bagażu podręcznego. Jeśli podróżujesz z nadbagażem na przykład wózkiem dziecięcym, wózkiem inwalidzkim, kijem golfowym, sprzętem do nurkowania, etc., należy podczas rezerwacji online wybrać dodatkowy bagaż, ponieważ zostanie naliczona za niego niewielka dodatkowa opłata. 

11. Co mam zrobić, jeśli kierowca za późno przyjedzie po mnie do hotelu?
Czas pick-up  jest wskazany na bilecie i zawsze przestrzegany. W razie obaw można 20 minut przed tym czasem zadzwonić i upewnić się, że wszystko przebiega zgodnie z planem.  (00356) 21332016 // 79646481.

12. Dlaczego mój czas odbioru z hotelu jest tak wczesny?
Procedura rezerwacji automatycznie oblicza czas odbioru gościa z hotelu, aby pojawił się na lotnisku odpowiednio wcześnie, czyli 2 godziny wcześniej. MaltaTransfer dba o to, aby każdy podróżny pojawił się na lotnisku na czas.

13. Będę jechać z Gozo na lotnisko. Gdzie mogę znaleźć transfer?
Po przybyciu na Cirkewwa Terminal jesteś, należy przejść do przystanku autobusowego i dalej na parking wydzielony dla mikrobusów maltatransfer.com.

14. Czy mogę zarezerwować online transfer w ostatniej chwili?
System rezerwacyjny online pozwala zarezerwować transfer do 24 godzin przed odlotem/przylotem/podróżą. Jeśli potrzebujesz transferu natychmiast zadzwoń: 00356 21332016.- 00356 79646481 (W rzeczy samej w przypadku telefonicznej rezerwacji nie obowiązuje promocja 6€ na każdej trasie od osoby, lecz regularne ceny).

15. Czy rezerwacje dokonane online są bezpieczne?
Rezerwacje dokonywane online są 100% bezpieczne. Ponadto system bookingowy zainstalowany na stronie maltaigozo.pl działa na zasadzie przekierowania na serwer maltatransfer, zatem wszystkie operacje dokonują się na takich samych zasadach jak na oficjalnej stronie przewoźnika, z tym, że ceny dla Czytelników maltaigozo.pl są niższe.

16. W systemie nie znalazłem mojego numeru lotu. Co robić?
Dodaj brakujący nr lotu w komentarzach. Prześlemy go do maltatransfer z prośbą o uzupełnienie bazy.

X