1. Czytelnicy maltaigozo.pl mają najniższą cenę na Malcie za shuttle transfer!
2. Transfer lotniskowy operuje o każdej porze dnia i nocy przez cały rok.
3. Przeczytaj jak zarezerwować transfer z lotniska do hotelu lub z hotelu na lotnisko w cenie 4,50€ od osoby w jedną stronę na każdej trasie i zapłacić za to dopiero na miejscu, gotówką do rąk kierowcy! 
mt4

DLA KOGO TRANSFER W PROMOCYJNEJ CENIE 4,5 EUR?

Dziś kilka słów o tym jak dotrzeć z lotniska w dowolne miejsce na wyspie (lub z dowolnego miejsca na wyspie na lotnisko) za 4,5€.
Taką cenę za transfer mają wyłącznie nasi Czytelnicy!
To Najniższa Cena za Shuttle Transfer na Malcie!
Nie ważne czy startujemy z Warszawy czy Londynu. Jeśli czytamy ten tekst to oznacza, że możemy skorzystać z transferu w promocyjnej cenie, o którym piszemy niżej.

ZAREZERWUJ TRANSFER – WYPEŁNIJ I WYSLIJ FORMULARZ

UZUPEŁNIJ POPRAWNIE POLA WYBRANEGO TRANSFERU LUB WSZYSTKIE POLA, JEŚLI REZERWUJESZ TRANSFER W DWIE STRONY

AIRPORT - HOTEL (LOTNISKO - HOTEL)

HOTEL - AIRPORT (HOTEL - LOTNISKO)

Dziecko poniżej 2 roku życia podróżuje bezpłatnie, o ile siedzi na kolanach rodzica. Rodzic, który preferuje posadzić niemowlę w foteliku może skorzystać z takiej opcji. Ceny za extra dodatki znajdują się w poniższej tabeli:

Pamiętajmy o tym, że shuttle transfer nie zawiezie nas pod prywatny adres (tam zawiezie nas Private Cab). Shuttle transfer kursuje do wszystkich hoteli na terenie Malty. Jeśli zatrzymaliśmy się w prywatnym  mieszkaniu – musimy znaleźć hotel lub kościół, który znajduje się najbliżej naszego noclegu i tam wysiąść lub wsiąść na transfer. 

SHUTTLE TRANSFER CZY PRIVATE TRANSFER?

Dobrym rozwiązaniem, a często także jedynym może być wybór taksówki lub busa. To zależy od preferencji. Ci, którzy cenią sobie wygodę i prywatność wybiorą Private Cab (odpowiednik taxi), natomiast turyści podróżujący budżetowo zainteresują się usługą Shuttle Transfer. I tutaj mamy interesującą promocję dostępną tylko dla Czytelników maltaigozo.pl.
Otóż cena dla Shuttle Transfer na każdej trasie z lotniska do dowolnego hotelu wynosi 4,5€ za osobę.
Shuttle Transfer to najczęściej minibus, taki jak np. Ford Transit. Pasażerowie to grupa turystów, których kierowca odwozi pod drzwi hotelu. Tak więc trasy tychże busów zależą od tego ile osób się w nim znajduje i dokąd jadą. Można więc trafić na bezpośrednie połączenie z lotniska do hotelu lub po drodze zatrzymać się, aby pożegnać część współtowarzyszy podróży.

Ceny za Shuttle Transfer są uzależnione od odległości z lotniska do hotelu. Na linii lotnisko-Mellieha to koszt 8€ w regularnej cenie (dla Czytelników maltaigozo.pl tylko 4,5€), lotnisko-Bugibba/Qawra 5€ (dla Czytelników maltaigozo.pl tylko 4,5€). Słowem, na każdej trasie na Malcie cena za Shuttle Transfer zarezerwowany na naszej stronie to 4,5€. Nie ważne, czy jedziemy do Cirkewwy, Valletty, Mosty, na każdej trasie nasi Czytelnicy płacą najmniej.
Prosty przykład: Jesli 2 osoby zarezerwują za pośrednictwem naszej strony Shuttle Transfer z lotniska do Mellieha – zapłacą 9€. Ta sama trasa zarezerwowana na oficjalnej stronie MaltaTransfer kosztować będzie 16€. 

Private Cab kursuje jak taksówka. Można się tym sposobem przemieszczać na każdej trasie (np. z hotelu do restauracji lub z hotelu na plażę czy na lotnisko). Ceny za Private Cab są zawsze niższe niż taxi, a komfort jazdy – taki sam. Przykładowe ceny za Private Cab dla 2 osób na różnych trasach przedstawiają się następująco: Lotnisko – Sliema = 20EUR Lotnisko – Bugibba = 20 EUR Lotnisko – Mellieha = 32 EUR
Private Cab można rownież rezerwować na dowolnych trasach na Malcie.

CZY PORADZĘ SOBIE BEZ ZNAJOMOŚCI JĘZYKA?

To pytanie pada bardzo często. Gdybyśmy mieli obawy, czy sobie poradzimy na lotnisku (np. z powodu nieznajomości języka) absolutnie obawy te należy rozwiać. Po pierwsze lotnisko jest maleńkie, a poza tym wystarczy, ze komukolwiek na lotnisku machniemy naszym świstkiem rezerwacyjnym a od tego momentu będziemy przekazywani z jednych do drugich troskliwych rąk Maltańczyków:-)

Zanim przejdę do odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania o transfer na Malcie proponuję obejrzeć poniższy filmik instruujący co robić po przylocie na lotnisko na Malcie, gdzie poszukać transferu (uprzednio zarezerwowanego na naszej stronie w najlepszej cenie), jak wygląda procedura podróżowania z MaltaTransfer, etc.  Oto odpowiedzi.

OBEJRZYJ VIDEO I ZOBACZ JAK ODBYWA SIĘ TRANSFER LOTNISKOWY

Nie ulega wątpliwości, że ceny, które firma MaltaTransfer przygotowała dla Polaków są niższe, niż na ich oficjalnej stronie. Wszyscy, którzy są zainteresowani zarezerwowaniem transferu w promocyjnych cenach powinni pamiętać o tym, aby wejść do systemu rezerwacyjnego za pośrednictwem podanych wyżej linków, w których specjalny algorytm dba o to, aby ceny były najniższe lub zgłosić nam chęć rezerwacji transferu mailem. Można także dokonać rezerwacji mailowo.

INFORMACJE PRAKTYCZNE ORAZ LISTA NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANYCH PYTAŃ

Po przylocie na maltańskie lotnisko należy udać się z potwierdzeniem rezerwacji do „Waiting Area”, czyli wydzielonego na lotnisku miejsca, w którym przebywają osoby czekające na zarezerwowany transfer. Oto mapka wskazująca gdzie na lotnisku znajduje się „Waiting Area”, którą można dokładnie obejrzeć w filmie podlinkowanym wyżej. Zdecydowanie jest lepszy, niż niejedna mapa, czy instrukcja.

malta transfer

Transfer na Malcie

Stanowisko firmy na lotnisku

Transfer Malta

Poczekalnia „Waiting Area”

Transfer Malta

Wydzielony parking

A na koniec odpowiedź na najczęściej zadawane pytania dotyczące transferu.

1. W jaki sposób mogę sprawdzić, czy moja rezerwacja jest potwierdzona?
Otrzymasz krótki e-mail z potwierdzeniem rezerwacji. 

2. Jak mogę znaleźć mojego kierowcę?
Po przybyciu na lotnisko na Malcie i wyjściu z obszaru Luggage Reclaim, kierujemy się do poczekalni MaltaTransfer  (Waiting Area) lub na parking, gdzie można znaleźć kierowcę z pojazdem z logo maltatransfer.

3. Co mam robić jeśli nie mogę odnaleźć kierowcy i mojego busa.
Jeśli znajdujesz się na parkingu maltatransfer i ciągle nie widzisz swojego kierowcy ani busa, mimo, iż zbliża się godzina wyjazdu, skontaktuj się z biurem MaltaTransfer (numer telefonu znajdziesz w mailu z potwierdzeniem rezerwacji).

4. Jak długo będę musiał czekać na lotnisku?
Godziny pick-up jest wyraźnie określona w mailowym potwierdzeniu rezerwacji.

5. Zostawiłem coś w pojeździe. Jak mogę to odzyskać?
Należy skontaktować się natychmiast z obsługą firmy.

6. Jak długo trwa podróż do…?
Orientacyjne czasy przejazdu są następujące: Sliema/St Julians/Valletta Area 30 min; St Paul’s Bay/Xemxija/Rabat Area 45 minut; Mellieha/Marfa/Cirkewwa 1godz / i Gozo ok. 2 godziny

7. Mam dużo bagażu, co wtedy?
Każdy pasażer może podróżować z  jedną walizką i jedną sztukę bagażu podręcznego. Jeśli podróżujesz z nadbagażem na przykład wózkiem dziecięcym, wózkiem inwalidzkim, kijem golfowym, sprzętem do nurkowania, etc., należy podczas rezerwacji online wybrać dodatkowy bagaż, ponieważ zostanie naliczona za niego niewielka dodatkowa opłata. 

8. Co mam zrobić, jeśli kierowca za późno przyjedzie po mnie do hotelu?
Czas pick-up  jest wskazany na bilecie i zawsze przestrzegany. W razie obaw można 20 minut przed tym czasem zadzwonić i upewnić się, że wszystko przebiega zgodnie z planem. 

9. Dlaczego mój czas odbioru z hotelu jest tak wczesny?
Procedura rezerwacji automatycznie oblicza czas odbioru gościa z hotelu, aby pojawił się na lotnisku odpowiednio wcześnie, czyli 2 godziny wcześniej. MaltaTransfer dba o to, aby każdy podróżny pojawił się na lotnisku na czas.

10. Będę jechać z Gozo na lotnisko. Gdzie mogę znaleźć transfer?
Po przybyciu na Cirkewwa Terminal jesteś, należy przejść do przystanku autobusowego i dalej na parking wydzielony dla mikrobusów maltatransfer.

X