fbpx

LOTY Z POLSKI NA MALTĘ 2023

Prezentujemy rozkład lotów z Polski na Maltę na rok 2023.
Sprawdź, z którego miasta Polski dolecisz bezpośrednio na Maltę!
Loty rejsowe i czartery z Polski na Maltę.

LOTY Z POLSKI NA MALTĘ 2023

Prezentujemy wszystkie możliwości lotów na sezon 2023. Z naszym poradnikiem rezerwacja lotu na Maltę będzie prosta i przyjemna. Loty na Maltę bez przesiadki, dla siebie lub rodziny najkorzystniej jest zarezerwować bezpośrednio na stronie przewoźników lotniczych (Ryanair i Wizzair), gdzie cena za lot jest zwykle najniższa.

Z kolei przy rezerwacjach grupowych w tych dwóch liniach, należy przekalkulować czy korzystniejsza jest oferta grupowa czy też indywidualna rezerwacja. Nie ma tu bowiem reguły.

ROZKŁAD LOTÓW Z POLSKI NA MALTĘ

Zanim skorzystamy z wyszukiwarek lotów warto dowiedzieć się, w które dni kursują poszczególni przewoźnicy.
Jest to istotne, ponieważ znajomość rozkładu pomoże nam skuteczniej wyszukać właściwy lot i przede wszystkim nie pominąć żadnego wyniku.

Dzieje się tak często, gdy szukamy lotu na dzień, w którym żaden z przewoźników nie kursuje i nie zaznaczymy w wyszukiwarce marginesu elastyczności pozwalającego wyszukiwać również loty odbywające się kilka dni wcześniej i później. Można wówczas nieświadomie pominąć lot, który mógłby nam odpowiadać.

Co istotne, ceny lotów różnią się w zależności od wybranego miejsca wylotu. Loty z większych miast są zwykle droższe. Lot bezpośredni trwa od 2,5  do 3 godzin. Kwestię lotów z przesiadkami świadomie pomijamy w tym tekście. Nie mają one sensu przy tak bogatej ofercie lotów bezpośrednich na Maltę.

LOTY RYANAIR Z POLSKI NA MALTĘ 2023 

➡ z Gdańska  /czwartki i niedziele/
➡ z Poznania /poniedziałki i czwartki/
➡ z Wrocławia /wtorki, czwartki, soboty/
➡ z Krakowa /poniedziałki i czwartki/
➡ z Warszawy /wtorki, piątki i niedziele/

LOTY WIZZAIR Z POLSKI NA MALTĘ 2023

➡ z Warszawy /wtorki, czwartki i soboty/
➡ z Katowic /poniedziałki i piątki/

LOTY MIĘDZYNARODOWE NA MALTĘ

Malta International Airport opublikowało rozkład lotów na Maltę na nadchodzący sezon wakacyjny. Całą siatkę połączeń można podejrzeć pod tym linkiem.

LOTY CZARTEROWE AIR MALTA Z POLSKI NA MALTĘ 2023

➡ Z Warszawy Modlina /Wyłącznie soboty/ Rejsy od 24/06/2023 do 26/08/2023

Przedstawiciel Air Malta skontaktował się z nami prosząc o podanie Czytelnikom informacji na temat oferty lotów czarterowych z Polski na Maltę. Istnieje możliwość rezerwacji tychże lotów w bardzo atrakcyjnych cenach.

Warto pamiętać, że loty czarterowe Air Malta nie są dostępne w regularnej sprzedaży. Nasi Czytelnicy planujący samodzielną organizację podróży mają zatem dostęp do usługi zarezerwowanej zazwyczaj dla klientów biur podróży. Wyższy standard samolotów Air Malta to kolejny argument przemawiający za tym, żeby zainteresować się lotami Air Malta na linii Polska – Malta – Polska. 

W sezonie 2023 maltański przewoźnik Air Malta planuje rejsy z Warszawy od czerwca do sierpnia. Loty charterowe Air Malta odbywać się będą co tydzień w soboty. 

Oferta lotów charterowych Air Malta kierowana jest do klientów indywidualnych, grup oraz biur podróży.

W cenie przelotu znajdują się:
➡ Bagaż podręczny 10kg
➡ Bagaż rejestrowany 23kg
➡ Opłaty lotniskowe i podatki

Zainteresowanych rezerwacją lotu charterowego z Warszawy na Maltę liniami Air Malta prosimy o kontakt na adres e-mail: maltaigozo@gmail.com. W tytule proszę wpisać: Lot Charterowy na Maltę z Warszawy. Jesteśmy oficjalnym przedstawicielem przewoźnika w Polsce. Dokonujemy rezerwacji dla rodzin, grup i biur podróży.

REZERWACJE GRUPOWE

Często otrzymujemy zapytania mailowe od nieformalnych i formalnych grup podróżujących na Maltę i szukających oferty przelotów grupowych. Są to zwykle nurkowie, wszelakie grupy warsztatowe, nauczyciele lub uczniowie podróżujący na Maltę w celu realizacji kursu językowego, żeglarze i wiele innych.

W przypadku rezerwacji grupowych czarteru Air Malta, cena za bilet w dwie strony jest zawsze niższa niż oferta przygotowana dla klientów indywidualnych. Zachęcamy zatem liderów grup do składania zapytań o oferty lotów czarterowych na Maltę.

Zainteresowanych rezerwacją lotu charterowego z Warszawy na Maltę liniami Air Malta prosimy o kontakt na adres e-mail maltaigozo@gmail.com. W tytule należy wpisać: Lot Charterowy na Maltę z Warszawy.

💡 Regularne połączenia z Warszawy na Maltę posiada również PLL LOT. Ceny za lot są zdecydowanie wyższe, niż te z oferty przewoźników niskokosztowych, jednakże adekwatnie do ceny wysoki jest również standard, więc wymagający turyści będą usatysfakcjonowani. Przewoźnik zapewnia loty z przesiadką właściwie codziennie.

Zainteresował Cię ten artykuł?
Zapraszamy do dyskusji w komentarzach.
Spodobał Ci się nasz tekst?
Udostępniaj go do woli korzystając z opcji „Podziel się”. 👇