fbpx

LOTY Z POLSKI NA MALTĘ 2021

Prezentujemy rozkład lotów z Polski na Maltę na rok 2021.
Sprawdź, z którego miasta Polski dolecisz bezpośrednio na Maltę!
Loty rejsowe i czartery z Polski na Maltę.

LOTY Z POLSKI NA MALTĘ 2021

Prezentujemy wszystkie możliwości lotów na sezon 2021. Z naszym poradnikiem rezerwacja lotu na Maltę będzie prosta i przyjemna. Loty na Maltę bez przesiadki, dla siebie lub rodziny najkorzystniej jest zarezerwować bezpośrednio na stronie przewoźników lotniczych (Ryanair i Wizzair), gdzie cena za lot jest zwykle najniższa.

Z kolei przy rezerwacjach grupowych w tych dwóch liniach, należy przekalkulować czy korzystniejsza jest oferta grupowa czy też indywidualna rezerwacja. Nie ma tu bowiem reguły. Doświadczenie pokazuje nam, że grupy znacznie częściej wybierają czartery linii Air Malta, o których piszemy w dalszej części tekstu.

ROZKŁAD LOTÓW Z POLSKI NA MALTĘ

Zanim skorzystamy z wyszukiwarek lotów warto dowiedzieć się, w które dni kursują poszczególni przewoźnicy.
Jest to istotne, ponieważ znajomość rozkładu pomoże nam skuteczniej wyszukać właściwy lot i przede wszystkim nie pominąć żadnego wyniku.

Dzieje się tak często, gdy szukamy lotu na dzień, w którym żaden z przewoźników nie kursuje i nie zaznaczymy w wyszukiwarce marginesu elastyczności pozwalającego wyszukiwać również loty odbywające się kilka dni wcześniej i później. Można wówczas nieświadomie pominąć lot, który mógłby nam odpowiadać.

Co istotne, ceny lotów różnią się w zależności od wybranego miejsca wylotu. Loty z większych miast są zwykle droższe. Lot bezpośredni trwa od 2,5  do 3 godzin. Kwestię lotów z przesiadkami świadomie pomijamy w tym tekście. Nie mają one sensu przy tak bogatej ofercie lotów bezpośrednich na Maltę.

💡 W pierwszych miesiącach roku 2021 loty rejsowe tanimi liniami odbywają się bardzo nieregularnie. Ma to związek z restrykcjami związanymi z covid i niechęcią pasażerów do podróżowania w czasach pandemii. W związku z tym, planując lot w okresie do końca marca 2021, rozkłady lotów najlepiej jest zweryfikować na stronach przewoźników.

Niektóre rejsy są tymczasowo zawieszone, jednakże przewoźnicy opublikowali już regularne rozkłady na nadchodzący letni sezon rozpoczynający się na przełomie marca i kwietnia 2021. Oto one.

LOTY RYANAIR Z POLSKI NA MALTĘ 2021 

➡ z Gdańska  /środy i niedziele/
➡ z Poznania /poniedziałki i piątki/
➡ z Wrocławia /środy i niedziele/
➡ z Krakowa /poniedziałki, wtorki, piątki i soboty/

LOTY WIZZAIR Z POLSKI NA MALTĘ 2021

➡ z Warszawy /wtorki, czwartki i soboty/
➡ z Katowic /wtorki i soboty/

LOTY MIĘDZYNARODOWE NA MALTĘ

Malta International Airport opublikowało rozkład lotów na Maltę na nadchodzący sezon wakacyjny. Całą siatkę połączeń można podejrzeć pod tym linkiem.

LOTY CZARTEROWE AIR MALTA Z POLSKI NA MALTĘ 2021

➡ Z Warszawy /Wyłącznie soboty/ Rejsy od 29 maja 2021 do 16 października 2021.

Przedstawiciel Air Malta skontaktował się z nami prosząc o podanie Czytelnikom informacji na temat oferty lotów czarterowych z Polski na Maltę. Istnieje możliwość rezerwacji tychże lotów w bardzo atrakcyjnych cenach.

Warto pamiętać, że loty czarterowe Air Malta nie są dostępne w regularnej sprzedaży. Nasi Czytelnicy planujący samodzielną organizację podróży mają zatem dostęp do usługi zarezerwowanej zazwyczaj dla klientów biur podróży. Wyższy standard samolotów Air Malta to kolejny argument przemawiający za tym, żeby zainteresować się lotami Air Malta na linii Polska – Malta – Polska. 

W sezonie 2021 maltański przewoźnik Air Malta planuje rejsy z Warszawy od 29 maja 2021 do 16 października 2021. Loty charterowe Air Malta odbywać się będą co tydzień w soboty. 

Oferta lotów charterowych Air Malta kierowana jest do klientów indywidualnych, grup oraz biur podróży.

W cenie przelotu znajdują się:
➡ Bagaż podręczny 10kg
➡ Bagaż rejestrowany 23kg
➡ Opłaty lotniskowe i podatki

Zainteresowanych rezerwacją lotu charterowego z Warszawy na Maltę liniami Air Malta prosimy o kontakt na adres e-mail: maltaigozo@gmail.com. W tytule proszę wpisać: Lot Charterowy na Maltę z Warszawy. Jesteśmy oficjalnym przedstawicielem przewoźnika w Polsce. Dokonujemy rezerwacji dla rodzin, grup i biur podróży.

REZERWACJE GRUPOWE

Często otrzymujemy zapytania mailowe od nieformalnych i formalnych grup podróżujących na Maltę i szukających oferty przelotów grupowych. Są to zwykle nurkowie, wszelakie grupy warsztatowe, nauczyciele lub uczniowie podróżujący na Maltę w celu realizacji kursu językowego, żeglarze i wiele innych.

W przypadku rezerwacji grupowych czarteru Air Malta, cena za bilet w dwie strony jest zawsze niższa niż oferta przygotowana dla klientów indywidualnych. Zachęcamy zatem liderów grup do składania zapytań o oferty lotów czarterowych na Maltę.

Zainteresowanych rezerwacją lotu charterowego z Warszawy na Maltę liniami Air Malta prosimy o kontakt na adres e-mail maltaigozo@gmail.com. W tytule należy wpisać: Lot Charterowy na Maltę z Warszawy.

💡 Od 31 maja 2021 regularne połączenia z Warszawy na Maltę planuje również PLL LOT. Ceny za lot są zdecydowanie wyższe, niż te z oferty czarterów Air Malta, jednakże adekwatnie do ceny wysoki jest również standard, więc wymagający turyści będą usatysfakcjonowani.

Zainteresował Cię ten artykuł?
Zapraszamy do dyskusji w komentarzach.
Spodobał Ci się nasz tekst?
Udostępniaj go do woli korzystając z opcji „Podziel się”. 👇