TOP 5 ATRAKCJE DLA DZIECI LATEM

#1 Popeye Village

To miejsce sprawi, że wszystkie dzieci przeniosą się w świat jak z bajki. Kolorowe domki, uśmiechnięci animatorzy przebrani za bohaterów komiksu oraz atmosfera radosnych śpiewów i tańca w tle szmaragdowej zatoki z parkiem wodnym dla dzieci sprawią, że to będzie jeden z najpiękniejszych dni.

#2 Splash & Fun Water Park

Jedyny w swoim rodzaju park wodny oferuje kilka zróżnicowanych basenów, w tym także basen ze sztucznymi falami oraz wymyślne zjeżdżalnie wodne, place zabaw i sztuczną rzekę. Animatorzy dbają o to, aby dzieci miały mnóstwo dobrej zabawy.

#3 Mediterraneo Marine Park

Pływanie z delfinami jest tak popularną atrakcją, że latem trzeba ją rezerwować z wyprzedzeniem. Jeśli więc dziecku marzy się taka zabawa, należy ją odpowiednio wcześnie zaplanować. W Parku spotkamy także papugi, lwy morskie i żółwie.

#4 Park wodny w Buġibba

Dzieci kochają to miejsce. Bezpłatny park wodny przy promenadzie w Buġibba nigdy nie jest pusty. Zabawa w nim jest zawsze ekscytująca i orzeźwiająca. Na miejscu znajdują się parasole i armatki wodne oraz mnóstwo innych dzieci zawsze chętnych na wodne psoty.

#5 Fun Train Buġibba Tour

Wesoły pociąg w czasie 45-minutowej przejażdżki zabierze nas w najciekawsze zakątki nadmorskiego kurortu jakim jest Zatoka św. Pawła. Jeśli mamy nocleg w tej części Malty to warto wybrać się na wycieczkę już pierwszego dnia, aby poznać okolice i jej atrakcje. Podobne pociągi kursują również po Valletcie. Dzieci są zachwycone tą atrakcją.

WEJDŹ TUTAJ ABY ZOBACZYĆ WIĘCEJ ZESTAWIEŃ TOP 5
SPODOBAŁO CI SIĘ TO ZESTAWIENIE?
UDOSTĘPNIAJ JE DO WOLI KORZYSTAJĄC Z OPCJI „PODZIEL SIĘ”. 👇

O Autorze

Założyciele portalu maltaigozo.pl. Miłośnicy Malty, a w szczególności Gozo.

Podobne posty

Call Now Button
X