.

1. Transfery na Gozo i z powrotem realizowane są o każdej porze dnia i nocy przez cały rok.
2. Późny przylot oraz poranny wylot to dla firm transportowych chleb powszedni.
Transfer realizowany jest sprawnie i skutecznie.
3. Dowiedz się ile kosztuje transfer na Gozo i zarezerwuj transport dla siebie.

Transfer na Gozo

Obserwujemy coraz większe zainteresowanie noclegami na Gozo, a co za tym idzie kwestią sprawnego, szybkiego i komfortowego transferu na tę wyspę. Od ubiegłego sezonu polscy turyści korzystają z oferty transferu na Gozo organizowanego przez solidną maltańską firmę transportową, która przygotowała dla naszych Czytelników ciekawą ofertę transferu. Procedura jest prosta. Osoby zdecydowane wypełniają znajdujący się na dole strony formularz i oczekują na mailowe potwierdzenie rezerwacji. Następnie już na maltańskim lotnisku zjawiają się przy oficjalnym stanowisku przewoźnika, płacą za transfer gotówką i bezpiecznie jadą na Gozo.

Ile kosztuje transfer z Malta Airport  na Gozo?

52 EUR – Split Transfer dla 1 do max. 4 osób
70 EUR – Direct Transfer dla 1 do max. 4 osób

75 EUR – Split Transfer (Bus) dla max. 10 osób
120 EUR – Direct Transfer (Bus) dla max. 10 osób

Przeprawa promowa linią Gozo Ferry na trasie Malta-Gozo jest bezpłatna.
Rejs trwa 20 minut a prom wypływa z Cirkewwa Ferry na północy Malty i dopływa do portu Mgarr Ferry na Gozo.

Ile kosztuje transfer z Gozo na maltańskie lotnisko?

Kurs z dowolnego miejsca na Gozo do International Malta Airport w Luqa kosztuje tyle samo co kurs z lotniska na Gozo, z tą różnicą, że jadąc z Gozo na lotnisko musimy przeprawić się promem, który na tej trasie jest płatny (4,65 EUR to cena biletu dla osoby dorosłej, bilet dla dziecka = 1,15 EUR. Dzieci poniżej 3 roku życia korzystają z promu bezpłatnie). Koszt przeprawy promowej na trasie Gozo-Malta zawsze leży po stronie pasażerów, którzy płatności za bilet dokonują w okienku przy wjeździe do płatnej samochodowej strefy (Direct Transfer) lub w porcie Mgarr, gdzie po zakupie biletu w okienku należy skasować go przy wejściu do poczekalni (Split Transfer).

Rodzaje transferu na Gozo

Split Transfer

Split Transfer to dwa samochody/busy na całej trasie z lotniska na Gozo. Pierwszy samochód/bus zawozi pasażerów z lotniska do Cirkewwa Ferry, skąd odpływa na Gozo prom linii Gozo Ferry. W tym miejscu pasażerowie samodzielnie przeprawiają się na Gozo (przeprawa jest bezpłatna). Po dobiciu na Gozo w porcie Mgarr czekać będzie kolejny samochód, który dowiezie pasażerów prosto do celu. Kierowca zwykle trzyma kartkę z nazwiskiem osoby, na którą została dokonana rezerwacja.

Direct Transfer

Direct transfer to jeden samochód/bus na całej trasie z lotniska na Gozo. Wsiadamy na lotnisku i możemy wysiąść pod drzwiami farmhousu, hotelu lub apartamentu na Gozo. Nie musimy wysiadać z samochodu, gdy jesteśmy na promie. Jest to zalecane, ale nie obowiązkowe.

WYPEŁNIJ FORMULARZ REZERWACJI TRANSFERU

X