fbpx

TOP 5 MODNE MIEJSCA DO SELFIE

TOP 5 NAJMODNIEJSZE MIEJSCA DO SELFIE

#1 Blue Lagoon na Comino

Absolutny numer jeden jeśli chodzi o miejsce najczęściej tagowane w kanałach social media. Selfie z panoramą Błękitnej Laguny pełnej jachtów wycieczkowych na drugim planie to najpopularniejszy kadr wśród młodych ludzi odwiedzających wyspy.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Giulio Lascala🇮🇹 (@gls9)

#2 Cafe del Mar w Qawra

Impreza w modnym klubie z basenami i uśmiechniętymi, elegancko wystrojonymi gośćmi to doskonała sceneria do budzącej powszechną zazdrość fotografii z wakacji. Pięknie położony klub nie ma sobie równych. Obejrzymy stąd spektakularne zachody słońca.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Roller skate performer 🛼 Dubaï 🇦🇪 (@mathildarollergirl)

#3 The Point w Sliema

W okolicy Tigne Point w Sliema znajduje się punkt widokowy, z którego rozciąga się wspaniały widok na stolicę Malty Vallettę. Zakochani zostawiają tu kłódki miłości. Miejsce jest doskonałe zarówno na dziennie jak i nocne selfie.

#4 Love w St. Julian‘s

Pomnik LOVE w St. Julian’s cieszy się ogromną popularnością zapewne ze względu na to, że po pierwsze znajduje się w okolicy często odwiedzanej przez młodzież uczęszczającą do okolicznych szkół językowych, po drugie jest to dziś popularne słowo, które zestawia się ze wszystkim. Love Malta. Love Islands. Love Myself. Love You.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Ilze Lagzdiņa (@quattropeliite)

#5 Gozo Ferry

Co ciekawe, prom na Gozo nie jest sam w sobie wielką atrakcją, ale sama wyprawa na siostrzaną wyspę Malty zaczyna się właśnie na jego pokładzie i pewnie dlatego wielu turystów informuje o ekscytującej podróży na Gozo właśnie poprzez selfie na promie Gozo Ferry.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez @wangxysherry

WEJDŹ TUTAJ ABY ZOBACZYĆ WIĘCEJ ZESTAWIEŃ TOP 5
SPODOBAŁO CI SIĘ TO ZESTAWIENIE?
UDOSTĘPNIAJ JE DO WOLI KORZYSTAJĄC Z OPCJI „PODZIEL SIĘ”. 👇