1. Obibok przygotował najlepszą na świecie mapę komunikacji Malty i Gozo wraz z rozkładami.
2. Dowiedz się dlaczego mapa komunikacji Obiboka jest dokładniejsza niż mapki dystrybuowane w punktach informacyjnych.
3. Pobierz mapkę i rozkłady Obiboka, ponieważ nikt nie opracował lepszych. Planuj podróże po Malcie i Gozo w oparciu o aktualne i bezbłędne dane.

komunikacjanamalcie2015

Mapa komunikacyjna Gozo. Za darmo. Dla wszystkich zaangażowanych Czytelników MaltaiGozo.PL

Pytania o komunikację publiczną na Malcie i Gozo padają często i wiele w tym temacie już zostało powiedziane, ale ciągle żywa jest kwestia tego najbardziej aktualnego rozkładu jazdy i wyczerpującej informacji na temat maltańskiego transportu publicznego.

Od pewnego czasu odsyłamy naszych Czytelników na stronę Malta Public Transport, ponieważ w ciągu ostatniego roku nastąpiło wiele zmian, które w efekcie wprowadziły niemały zamęt w tym temacie, więc stwierdziliśmy, że łatwiej nam będzie odsyłać do źródła, które z zasady powinno być najbardziej wiarygodne, niż samodzielnie dochodzić czy rozkłady rozpowszechniane w Internecie są ciągle aktualne czy też nie.

Śmiemy twierdzić, że w tej chwili jesteśmy w posiadaniu jedynego tak wyczerpującego temat i rzetelnego źródła informacji o organizacji transportu na Malcie i Gozo na świecie! A wszystko dzięki naszemu Czytelnikowi, który pragnie zachować anonimowość, a występuje pod skromnym nickiem – Obibok.
Ci, którzy otworzą mapę jego autorstwa będą pod ogromnym wrażeniem, ponieważ odtworzył on na niej trasy wszystkich linii (a nie tylko turystycznych rekomendowanych na darmowych mapkach dla turystów) ze szczególną dokładnością, nawet zaznaczając kierunki jazdy, pętle, przystanki. Co istotne w kwestiach, które budziły wątpliwości u naszego pracowitego Obiboka, kontaktował się on z maltańskimi urzędnikami pracującymi dla MPT i pomogli mu w granicach swoich możliwości, zatem można powiedzieć, że mapa lepsza już być po prostu nie może.

Pewnie się zastanawiacie kim jest Obibok i dlaczego miesiącami przygotowywał mapkę, którą teraz za darmo będzie można sobie pobrać? Otóż, jest on miłośnikiem komunikacji i jednocześnie posiada zawodowe doświadczenie w tworzeniu map. Tyle możemy napisać. Wiemy, że proces pozyskiwania informacji i materiałów niezbędnych do opracowania tej mapy był długi i niekoniecznie łatwy, dlatego też tym większy mamy szacunek dla Obiboka jako osoby z wielką pasją, której należą się podziękowania oraz uznanie za kawał dobrej roboty. Cenimy sobie szczególnie, osoby, które posiadają pasje i bezinteresownie robią coś wartościowego. Przeszło nam przez myśl, że pojawienie się Obiboka to jest też dla nas jakaś nagroda albo, jak kto woli karma;-), za to, że sami również działamy w temacie Malty na podobnych zasadach tworząc w wolnym czasie ten portal. Tak więc dzieło Obiboka wzbogaci zasoby prezentowanych na stronie MaltaiGozo.pl treści. Tym samym jesteśmy bardzo dumni, że możemy tutaj publikować tę świetną mapę.

Nazwy są w języku angielskim i maltańskim. Wiemy, że za pośrednictwem tej strony autor mapy poznał naszego kolegę Pawła, który pasjonuje się historią Malty i pomógł mu przetłumaczyć niektóre nazwy, a podobno nawet zaangażowani byli w to Maltańczycy z krwi i kości, którzy także konsultowali to dzieło. Jest to więc bez wątpienia projekt międzynarodowy. Non profit.

Ten akapit to już najwyższa pora na premierę mapy i niechże się tak stanie. Oto przed Państwem mapa komunikacyjna Malty i Gozo na obecny sezon autorstwa Obiboka. Jako, że mamy naszych Czytelników za ludzi na poziomie, toteż jesteśmy przekonani, że docenią Państwo żmudną pracę autora mapy. Wiemy, że wszystkim jest spieszno i najwygodniej jest pisać do nas bezpośrednio na e-mail, ale dbając o dobre zwyczaje na tej stronie prosimy wszystkie osoby zainteresowane uzyskaniem dostępu do mapy o komentarz pod niniejszym postem. Cokolwiek by Państwo napisali np. „Hasło” lub „Dziękuję” będzie to skutkowało wysłaniem na adres e-mail (podany w formularzu komentarza) bezpośredniego adresu do strony z hasłem zarezerwowanym dla tych Czytelników, którzy wspierają nas w Social Mediach. Na wspomnianej stronie z hasłem znajduje się także książeczka z aktualnymi rozkładami jazdy dla Malty i Gozo. 

KLIKNIJ ABY POBRAĆ MAPY I ROZKŁADY JAZDY

 

O Autorze

Założyciele portalu maltaigozo.pl. Miłośnicy Malty, a w szczególności Gozo.

Call Now Button
X