Przewodnik po Malcie – który wybrać?

Odkąd tylko istnieje nasza strona otrzymujemy mnóstwo próśb o rekomendację przewodnika, który warto kupić przed podróżą na Maltę. W tym temacie wiele się w ostatnich latach zmieniło. O ile jeszcze 5 lat temu trudno było kupić dobry i aktualny przewodnik po Malcie i Gozo, o tyle dziś mamy duży wybór i mnóstwo świeżego tekstu.

Zaprezentujemy dziś dwa przewodniki turystyczne po Malcie i Gozo, które mieliśmy okazję zaktualizować i w ogromnej części także współredagować. W pierwszym kwartale 2018 roku Wydawnictwo Pascal zleciło nam aktualizację oraz redakcję dwóch tytułów. Zaktualizowaliśmy wszystkie informacje, poprawiliśmy zauważone błędy oraz dopisaliśmy sporo nowego tekstu. Efektem naszej pracy są dwa zróżnicowane przewodniki, które najlepiej kupić w pakiecie, ponieważ wspaniale się uzupełniają. Pierwszy z nich jest bardzo praktyczny, natomiast drugi niezwykle inspirujący. 

***

Użyj kodu rabatowego: maltaigozo
aby otrzymać 45% rabatu na wszystkie przewodniki po Malcie i Gozo
zakupione na stronie wydawnictwa Pascal TUTAJ
Do każdego zamówienia otrzymasz bonusowe materiały,
których nie ma w przewodnikach, ani na naszej stronie.
Skontaktuj się z nami mailowo, aby je odebrać.
P.S. Wydawnictwo często organizuje dodatkowe promocje.
Wówczas rabaty łączą się, więc zawsze pamiętajmy
o dodaniu kodu: maltaigozo, aby maksymalnie obniżyć cenę.

***

Przewodnik Malta i Gozo, Pascal Lajt

Premiera tego przewodnika miała miejsce 14 marca 2018 roku. Na 156 stronach przewodnika znajdziemy bardzo dużo praktycznych informacji. Prowadzimy Czytelnika przez wszystkie etapy planowania podróży począwszy od prezentacji informacji krajoznawczych i geograficznych,  przez rys historyczny, wskazówki dotyczące planowania podróży oraz zwiedzania, a także bardzo dokładne informacje o dziedzictwie naturalnym i kulturowym Malty, Gozo i Comino. W opracowaniu znajdziemy nie tylko szczegółowe opisy wszystkich wartych uwagi zabytków i atrakcji, lecz także aktualne i sprawdzone adresy, dane kontaktowe, godziny otwarcia, ceny biletów, i wiele więcej dla każdego z opisywanych miejsc. Podsumowując, Pascal Lajt to świetna propozycja dla tych, którzy chcą być wszędzie tam, gdzie warto być i mieć zawsze pod ręką wszystkie praktyczne wskazówki. Przewodnik Malta i Gozo, Pascal Lajt to dużo konkretów i informacji urozmaiconych ciekawostkami i rekomendacjami Autorów. Można powiedzieć, że to jest takie minimum, które warto mieć przy sobie podczas przemierzania Maltańskich Wysp. Cena regularna przewodnika: 26,90 PLN. Cena po rabacie: 14,80 PLN. Oszczędzasz: 12,10 PLN.

Przewodnik Malta i Gozo, Inspirator Podróżniczy

Nic tak dobrze nie opisze zawartości nowej serii przewodników Pascala, jak jej motto: Twój inspirator zaprowadzi cię w każdy zakamarek Malty i Gozo. Nic cię nie ominie! W istocie, tak właśnie jest. Dzięki temu, że pracowaliśmy nad kształtem obydwu przewodników, dokładnie wiemy czym one się różnią, w czym się uzupełniają i jakiemu typowi Czytelnika możemy je rekomendować. przewodnik po malcieO ile Pascal Lajt to fantastyczne opracowanie dla Czytelnika lubiącego krótkie, zwięzłe i precyzyjne dane, o tyle Inspirator Podróżniczy dostępny w sprzedaży od połowy maja 2018 r. koncentruje się na prezentowaniu miejsc najlepszych z najlepszych i, co istotne, mniej miejsca poświęca się tu zagadnieniom praktycznym i teleadresowym, a więcej uwagi przykłada się do odkrywania inspirujących miejsc, do których można dotrzeć dzięki temu, że po Wyspach prowadzą nas Autorzy mieszkający tam na co dzień. W żadnym innym przewodniku dostępnym na polskim rynku nie opisano tak dokładnie wysp Gozo i Comino. Publikacja została opatrzona dużą ilością zdjęć i rekomendacji, które pozwalają szybko zorientować się co w każdym zakątku Wysp Maltańskich trzeba zobaczyć, odwiedzić i czego warto doświadczyć. Dzięki tej publikacji otrzymujemy trafne rekomendacje wszelkich atrakcji, ale także mapy i plany ułatwiające nawigację po najciekawszych miejscach na wyspach. Przewodnik Malta i Gozo, Inspirator Podróżniczy pozwala zaoszczędzić czas, ponieważ na ponad dwustu stronach znajdziemy mnóstwo zestawień, które szybko zaprowadzą nas do najważniejszych i najpiękniejszych miejsc. Nie pomijamy przy tym żadnego z ważnych miejsc, które powinny zaistnieć w naszej świadomości podczas planowania zwiedzania. Cena regularna przewodnika: 39,90 PLN. Cena po rabacie: 21,95 PLN. Oszczędzasz: 17,95 PLN.

Bonusowe materiały do każdego zakupu!

Ci, którzy lubią wiedzieć dokąd jadą z pewnością zaopatrzą się w przewodnik po Malcie. Trudno nam rekomendować jeden z powyższych. Najbardziej kompleksową wiedzę zdobędziemy nabywając obydwa i do tego w bonusie dostęp do wybranych materiałów, które z powodu limitu stron nie zmieściły się do publikacji. Osoby, które zakupiły przewodniki z kodem rabatowym: maltaigozo dającym rabat w wysokości 45% na zakupy na stronie wydawnictwa zapraszamy do kontaktu pod adres e-mail: maltaigozo@gmail.com w celu otrzymania dostępu do specjalnego pakietu artykułów dostępnych wyłącznie dla Czytelników, którzy skorzystali z opisanej promocji. W materiałach bonusowych przeczytamy m.in. bardzo obszerny artykuł o komunikacji na Malcie (lista punktów informacyjno-sprzedażowych z adresami i godzinami otwarcia, dokładny opis wszystkich typów biletów i kart, zasady podróżowania maltańską komunikacją oraz plany zwiedzania Malty i Gozo transportem publicznym).

Cóż więcej można dodać? Zapraszamy do lektury przewodników, nad którymi pracowaliśmy na początku roku 2018. Gdybyśmy na koniec mieli dodać słowo zachęty, oto ono:

Zaktualizowane w 2018 r. opracowania są gwarancją najświeższego zestawienia informacji praktycznych, dzięki którym zawsze będziesz o krok przed innymi. Szukasz odpowiedzi na pytania: co zwiedzać, gdzie nocować, gdzie zjeść, co koniecznie zobaczyć, jak spędzić wolny czas? Odpowiedź znajdziesz w przewodnikach Pascala. Czytelna i przejrzysta forma opracowań pozwoli Ci poczuć się tak, jakbyś podróżował w towarzystwie lokalnego przewodnika. Zachęcamy do lektury i życzymy udanego pobytu na Malcie!

O Autorze

Założyciele portalu maltaigozo.pl. Miłośnicy Malty, a w szczególności Gozo.

X