RELAX INN HOTEL MALTA – CENY OD 13,75 EUR ZA NOC NA SEZON WIOSNA/LATO 2017

  1. Relax Inn Hotel w Bugibba to budżetowy hotel w średnim standardzie.
  2. W poniższym tekście prezentujemy opis hotelu Relax Inn oraz przykładowe ceny
  3. Zarezerwuj nocleg i odbierz pakiet bonusów!

RELAX INN HOTEL MALTA POŁOŻENIE

Relax Inn Hotel znajduje się w miejscowości Bugibba na północy Malty.
Bugibba to niewielki kurort bez dostępu do naturalnej piaszczystej plaży (znajdują się tutaj zatoki skaliste oraz sztuczna piaszczysta plaża). Jak przystało na typowy nadmorski kurort średniej klasy infrastruktura turystyczna jest tutaj absolutnie wystarczająca. W okolicy hotelu znajdują się liczne restauracje, sklepy spożywcze, zatoki, sklepy z pamiątkami, przystanki autobusowe oraz promenada wzdłuż której koncentruje się życie towarzyskie.

RELAX INN HOTEL MALTA CENY REGULARNE

Zaletą maltańskiego systemu rezerwacyjnego są konkurencyjne regularne/stałe ceny za nocleg. Gdy zaplanujemy nocleg odpowiednio wcześnie możemy skorzystać z dodatkowych rabatów od 5-20% od regularnych i tak niskich już cen.

Osoby zainteresowane rezerwacją w tych cenach zapraszamy do wypełnienia formularza wstępnej rezerwacji, który wysyłany jest bezpośrednio do rekomendowanego przez nas maltańskiego partnera. Korespondencja odbywa się w j. polskim. Formularz znajduje się na końcu tego wpisu.

Room Standard/Economy
Pokój Standard Ekonomiczny.
Pokój mieści min. i max. 2 osoby dorosłe +opcjonalnie 1 niemowlę.
W poniższych okresach cena za osobę za noc w tym pokoju wynosi:
01.03-31.03 – 13.75€
04.01-28.02 – 12.65€
01.04-30.04– 16,25€
1-31 V – 22,30 EUR
1-30 VI – 29,20 EUR
1-31 VII – 38,50 EUR
1-27 VIII – 39,90 EUR
28 VIII – 14 IX – 35,20 EUR
15 IX – 14 X – 31,10 EUR
15 X – 31 X – 22 EUR

Ceny dla pozostałych pokoi tego hotelu również są konkurencyjne, więc jeśli szukamy pokoju innego niż Standard (np. Seaview, Valley View, Country View) dla większej rodziny lub grupy z dodatkowymi opcjami wyżywienia (śniadania, HB, AI) to wystarczy wysłać zapytanie za pośrednictwem formularza rezerwacji znajdującego się na dole strony lub sprawdzić wyniki w maltańskiej wyszukiwarce.

PAKIET BONUSÓW DO REZERWACJI

Pakiet Bonusów do rezerwacji w Maltańskim Systemie Rezerwacyjnym zawiera:

  • Pakiet 5 szczegółowych planów zwiedzania na 2, 3, 7, 10 i 14 dni.
  • W sytuacjach kryzysowych możliwość uzyskania pomocy od konsultanta przebywającego na miejscu.
  • Mapka Malty i Gozo z zaznaczonymi atrakcjami.
  • Indywidualna 10-minutowa konsultacja (telefoniczna lub na Skype) w czasie której odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy zaplanować maksymalnie satysfakcjonujący (szyty na miarę) pobyt na wyspach.

Osoby zainteresowane rezerwacją noclegu w hotelu Relax Inn w maltańskim systemie rezerwacyjnym proszone są o wypełnienie niniejszego formularza. Zapytanie o wstępną rezerwację jest wysyłane bezpośrednio do osoby reprezentującej maltańskiego touroperatora i posługującej się w procesie korespondencji oraz rezerwacji j. polskim.
Po wysłaniu zapytania na wskazany w formularzy adres e-mail przyjdzie potwierdzenie wysłania zapytania. Jeśli nie ma go w “odebranych” należy sprawdzić foldery “kosz” lub “spam”.


RELAX INN HOTEL MALTA

O Autorze

Założyciele portalu maltaigozo.pl. Miłośnicy Malty, a w szczególności Gozo.

Podobne posty

Call Now Button
X