1. Na Malcie i Gozo znajdują się hotspoty.
2. W hotspotach można uzyskać bezpłatne połączenie z Siecią.
3. Sprawdź gdzie w okolicy znajduje się hotspot.

Na terenie Malty i Gozo znajduje się wiele punktów bezpłatnie udostępniających połączenie z Siecią. Od czasu napisania tego tekstu dużo i często się w tej kwestii zmieniało, więc nieaktualny tekst został usunięty, natomiast w jego miejscu podajemy aktualny adres strony z mapką hotspotów na Malcie i Gozo. Oto on: wifispc.com Mamy nadzieję, że ta informacja przyda się naszym Czytelnikom. Jeżeli i ten adres wkrótce będzie nieaktualny – prosimy o sygnał. Znajdziemy wtedy nowy.

O Autorze

Założyciele portalu maltaigozo.pl. Miłośnicy Malty, a w szczególności Gozo.

 • Gosia

  Hej a macie może informację gdzie na Malcie znajdę miejsce, w którym mogłabym dokonać odprawy online na lot powrotny i wydrukować kartę pokładową?

  • Hej,
   na lotnisku. Jednak od przewoźnika, którego wybrałaś zależy czy będzie to płatne czy nie. Sprawdź na stronie przewoźnika na co możesz liczyć.
   Druga opcja to „kawiarenka internetowa” w hotelu. Dziś hotele mają cennik na wszystko.

 • nietop

  witam,
  czy sa jakies karty prepaid ,które można kupić na Malcie żeby mieć dostęp do internetu?
  czy to prawda,że ten internet mobilny jest tragicznie wolny?

  • Hej, piszemy o tym temacie w poście: Bad Bull Bar-B-Que House – najlepsza baza w Bugibba Square.
   Odradzamy Ozone, jeśli kupisz kartę Vodafone to tylko w autoryzowanym punkcie. Problem pojawia się gdy chcesz dokupić dołądowanie. Drobni sklepikarze nie znają się na pakietach i sprzedają często doładowanie do telefonu, kiedy Ty przecież chcesz do Internetu. Efekt jest taki, że w ciągu kilku godzin zużywasz całe środki a startówka wystarczała na tydzień… Teraz to wiemy, ale zjadło nam w ten sposób kilka kart. Dzwoniliśmy do BOK i zawsze udawało się odzyskać co straciliśmy.

 • Hej! W przedostatnim akapicie jest wyrażenie „Kliknijcie tutaj” po kliknięciu „tutaj” przeniesiesz się do strony aplikacji. Pozdrawiam!

 • Witam, widzę, że mapka jest już nieaktywna. Podmienimy na nową. Wiele stron z mapą hotspotów znajdziesz wpisując w google frazę: hotspots malta. Wybór w Sieci jest naprawdę duży. Pzdr!

 • Tomasz Piotr

  Czesc, proszę o hasło 🙂

X