fbpx

Salini Resort Hotel

SALINI RESORT MALTA

W sezonie 2021 cena za noc za osobę w pokoju dwuosobowym zaczyna się już od €29,50.

Salini Resort Hotel w St. Paul’s Bay to ładny hotel położony w oddalonej od centrum dzielnicy części wybrzeża.
W poniższym tekście prezentujemy opis hotelu Salini Resort oraz przykładowe ceny.
Wypełnij formularz kontaktowy i zapytaj o atrakcyjną ofertę noclegu na Malcie lub Gozo!

SALINI RESORT MALTA POŁOŻENIE

Salini Resort Hotel znajduje się administracyjnie w miejscowości St. Paul’s Bay na północy Malty. Jest to najbardziej odosobniony lokalizacyjnie hotel w tej części wyspy. Jego zaletą jest spokojna okolica i resortowy charakter.
St. Paul’s Bay to linia wybrzeża św. Pawła, wzdłuż którego zlokalizowane są m.in. Qawra, Bugibba, San Pawl oraz Xemxija. Zdarza się, że nazwa St. Paul’s Bay jest stosowana, aby określić położenie hotelu znajdującego się realnie na terenie San Pawl. Nie ma to w praktyce większego znaczenia, ponieważ powyższe miejscowości przechodzą płynnie jedna w drugą a spacer promenadą od Qawra to Xemxija zajmuje średnio 20-30 minut.

W tych okolicach znajduje się najwięcej hoteli w standardzie *** oraz ****. Polacy kochają St. Paul’s Bay i w wysokim sezonie można się tu poczuć jak w ojczyźnie. Na ulicach słychać polski język. To świetna lokalizacja dla tych, którzy samodzielnie organizują podróż i obawiają się, że bez znajomości języka sobie nie poradzą. Miejscowości zlokalizowane przy St. Paul’s Bay są świetnie skomunikowane z resztą wyspy. Jak przystało na typowe kurorty zapewniają turystom wszystkie możliwe udogodnienia i atrakcje. W bliskiej okolicy znajdują się najpiękniejsze maltańskie zatoki.

SALINI RESORT MALTA CENY REGULARNE

Zaletą maltańskiego systemu rezerwacyjnego są konkurencyjne regularne/stałe ceny za nocleg. Gdy zaplanujemy nocleg odpowiednio wcześnie możemy skorzystać z dodatkowych rabatów od 5-20% od regularnych i tak niskich już cen.

Osoby zainteresowane rezerwacją w tych cenach zapraszamy do wypełnienia formularza kontaktowego.

ROOM STANDARD

Pokój Standard z balkonem i ze śniadaniem.
Pokój mieści min. 2 i max. 3 osoby dorosłe + opcjonalnie max. 1 dziecko lub 1 niemowlę.
W poniższym okresie cena za osobę za noc w tym pokoju wynosi:
03.01. do 28.02.2021 – €29,50

Ceny dla pozostałych pokoi tego hotelu również są konkurencyjne, więc jeśli szukamy pokoju innego niż Standard (np. Seaview, Valley View, Country View) dla większej rodziny lub grupy to wystarczy wysłać zapytanie za pośrednictwem formularza kontaktowego.

Salini Resort Malta