fbpx

FREE Wi-Fi NA MALCIE I GOZO

Na Malcie i Gozo znajdziemy wiele punktów z darmowym hotspotem.
W hotspotach można uzyskać bezpłatne połączenie z Siecią.
Sprawdź gdzie na Malcie i Gozo znajdują się takie punkty.

Na terenie Malty i Gozo znajduje się wiele punktów bezpłatnie udostępniających połączenie z Siecią. Kiedy dodawaliśmy ten wpis na stronę, czyli kilka dobrych lat temu, beztroskie i nieograniczone surfowanie w Internecie w ramach standardowego abonamentu telefonicznego było tylko pobożnym życzeniem. Wtedy informacja o mapce hotspotów na Malcie i Gozo była wartościowa.

Dziś, zasady roamingu są zupełnie inne. Niemal każdy posiada pakiet danych, z którego zupełnie bezpłatnie można korzystać podczas zagranicznych podróży. Nie sądzimy więc, że Czytelnicy mając własny szybki Internet, będą męczyć się z darmowym Internetem dostępnym w niektórych miejscach na wyspach. Szkoda byłoby jednak kasować stary, poczciwy tekst, dlatego też sygnalizujemy, że mapka lokalizująca darmowe hotspoty na Malcie i Gozo ciągle jest aktualna.

Adres mapki z zaznaczonymi punktami free public wi-fi hotspots Malta & Gozo znajduje się pod tym adresem: www.wifispc.com. Być może komuś jeszcze w dzisiejszych czasach przyda się ta informacja.

Zainteresował Cię ten artykuł?
Zapraszamy do dyskusji w komentarzach.
Spodobał Ci się nasz tekst?
Udostępniaj go do woli korzystając z opcji „Podziel się”. 👇