ST PATRICK’S HOTEL – CENY OD 21,45 EUR ZA NOC NA SEZON WIOSNA /LATO 2017

1. St. Patrick’s Hotel w Xlendi na Gozo to przyzwoity hotel zlokalizowany w malowniczej zatoce.
2. W poniższym tekście prezentujemy opis hotelu St. Patrick’s oraz przykładowe ceny noclegu.
3. Zarezerwuj nocleg i odbierz pakiet bonusów!

ST PATRICK’S HOTEL POŁOŻENIE

St. Patrick’s Hotel  znajduje się w miejscowości Xlendi na Gozo.
Xlendi to niewielki, urokliwy kurort na Gozo. W okolicy znajdują się liczne restauracje oraz atrakcje naturalne i najlepsza lodziarnia na wyspie.
Zatoka Xlendi to popularne miejsce cenione zarówno przez rodziny z dziećmi, które mogą pływać w piaszczystej części zatoki z łagodnym zejściem, a także młodzież, która wybiera skalistą część zatoki oraz bogatą ofertę sportów wodnych. To jedna z ciekawszych lokalizacji na Gozo.

ST PATRICK’S HOTEL CENY REGULARNE

Zaletą maltańskiego systemu rezerwacyjnego są konkurencyjne regularne/stałe ceny za nocleg. Gdy zaplanujemy nocleg odpowiednio wcześnie możemy skorzystać z dodatkowych rabatów od 5-20% od regularnych i tak niskich już cen.

Oto przykładowe ceny dla St Patrick’s Hotel na rok 2017. Osoby zainteresowane rezerwacją w tych cenach zapraszamy do wypełnienia formularza wstępnej rezerwacji, który wysyłany jest bezpośrednio do rekomendowanego przez nas maltańskiego partnera. Korespondencja odbywa się w j. polskim. Formularz znajduje się na końcu tego wpisu.

Room Standard Bez Balkonu

Pokój Standard ze śniadaniem.
Pokój mieści min. i max. 2 osoby dorosłe + opcjonalnie max. 1 dziecko lub 1 niemowlę
W poniższych okresach cena za osobę za noc w tym pokoju wynosi:
01.11-21.12/ 05.01-31.03 Dorosły – 21,45 € 
22.12-04.01/01.04-30.04 Dorosły – 29,15 € 

1 V – 14 VII/ 1-31 X – 28,60 EUR za osobę za noc
15 VII – 30 IX – 35,75 EUR za osobę za noc

Ceny dla pozostałych pokoi tego hotelu również są konkurencyjne, więc jeśli szukamy pokoju innego niż Standard (np. Seaview, Valley View, Country View) dla większej rodziny lub grupy to wystarczy wysłać zapytanie za pośrednictwem formularza rezerwacji znajdującego się na dole strony lub sprawdzić wyniki w maltańskiej wyszukiwarce.

PAKIET BONUSÓW DO REZERWACJI

Pakiet Bonusów do rezerwacji w Maltańskim Systemie Rezerwacyjnym zawiera:

  • Pakiet 5 szczegółowych planów zwiedzania na 2, 3, 7, 10 i 14 dni
  • W sytuacjach kryzysowych możliwość uzyskania pomocy od konsultanta przebywającego na miejscu.
  • Mapka Malty i Gozo z zaznaczonymi atrakcjami.
  • Indywidualna 10-minutowa konsultacja (telefoniczna lub na Skype) w czasie której odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy zaplanować maksymalnie satysfakcjonujący (szyty na miarę) pobyt na wyspach.

Osoby zainteresowane rezerwacją noclegu w St. Patrick’s Hotel  w maltańskim systemie rezerwacyjnym proszone są o wypełnienie niniejszego formularza. Zapytanie o wstępną rezerwację jest wysyłane bezpośrednio do osoby reprezentującej maltańskiego touroperatora i posługującej się w procesie korespondencji oraz rezerwacji j. polskim.
Po wysłaniu zapytania na wskazany w formularzy adres e-mail przyjdzie potwierdzenie wysłania zapytania. Jeśli nie ma go w “odebranych” należy sprawdzić foldery “kosz” lub “spam”.


St Patrick's Hotel

O Autorze

Założyciele portalu maltaigozo.pl. Miłośnicy Malty, a w szczególności Gozo.

Podobne posty

Call Now Button
X